Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, julekstep napisał:

Napisz cos anty tvp bo jest 'made by pis' pokazujac przy okazji ze nie wiesz o czym piszesz

poczekaj az Cie ktos wysmieje z tego powodu

napisz ze ta osoba broni tvp bo jest 'made by pis'

profit

Piszecie, że TVP jest spoko, jednocześnie nie potrafiąc wymienić ani jednego programu, który jest interesujący. To jakie wnioski mam wyciągnąć? Skoro lubicie nie ze względu na ramowkę, to pewnie ze względu na Kurskiego, bo innych opcji nie widzę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Piszecie, że TVP jest spoko, jednocześnie nie potrafiąc wymienić ani jednego programu, który jest interesujący. To jakie wnioski mam wyciągnąć? Skoro lubicie nie ze względu na ramowkę, to pewnie ze względu na Kurskiego, bo innych opcji nie widzę :)

 

Kto napisał że Tvp jest spoko? Znowu kłamiesz, fałszywy Pawle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał:

Piszecie, że TVP jest spoko, jednocześnie nie potrafiąc wymienić ani jednego programu, który jest interesujący. To jakie wnioski mam wyciągnąć? Skoro lubicie nie ze względu na ramowkę, to pewnie ze względu na Kurskiego, bo innych opcji nie widzę :)

 

Tamte lata, tamte dni są interesujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pablo81 napisał:

Piszecie, że TVP jest spoko, jednocześnie nie potrafiąc wymienić ani jednego programu, który jest interesujący. To jakie wnioski mam wyciągnąć? Skoro lubicie nie ze względu na ramowkę, to pewnie ze względu na Kurskiego, bo innych opcji nie widzę :)

Pepis ci dał rozpiskę

ja ci pisałem o porównaniu jakie robiłem kiedyś (gdzie tvp 'obecne' wygrało z tym z 2010 jeśli chodzi o jakość programów w analogicznym okresie - chyba wielkanoc) + wspominałem o TVP ABC (które długo było 'go-to' stacją córy a dodatkowo puszczali Tsubasę co w ogóle daje im mega plusa)

 

Ty z kolei rzuciłeś tezą z dupy o braku kultury w tvp nie mając świadomości że tvp kultura jest aktualnie dostępna dla każdego* (już nie mówiąc o tym że chociażby jutro w najlepszych godzinach, czyli 20-22 masz dwugodzinną transmisję z jakiegoś wydarzenia kulturalnego w Teatrze Wielkim)

a teraz zamiast napisać 'faktycznie rzuciłem tezą z dupy, my bad' to krzyczysz że to nie Twoja ręka

 

* poza Tobą, Twoimi teściami i gośćmi dwóch hoteli ofc!!! xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RappaR napisał:

Kto napisał że Tvp jest spoko? Znowu kłamiesz, fałszywy Pawle

 

5 godzin temu, julekstep napisał:

Fajne te niewypały z hejtowaniem TVP za coś innego niż programy informacyjne ❤️ 

 

nie pierwsze, nie ostatnie!

 

5 godzin temu, julekstep napisał:

Kiedyś już robiłem porównanie tu na forumku (bo był chyba temat że za PiSu to w tvp katujo religją) i wyszło że w analogicznym okresie 'za ciemnogrodu' puszczano dużo lepsze jakościowo programy niż 'za Światowców'

Pisałem już ją nie kłamię :)

 

BTW

4 godziny temu, julekstep napisał:

tak, jestem świadom tego że nie korzystam bezpośrednio z dużej ilości rzeczy, które finansowane są m.in z moich podatków lol

 

Nie korzystasz bezpośrednio, ale wiesz, że są lepsze jakościowo. Mistrz ❤️

I nie śmieje się z disco polo. Byłbym hipokrytą. Oburzalem się na wyższe sfery, że się śmieją z robola Mietka, a teraz mam wymiać Twój gust muzyczny. Każdy ma prawo żyć jak chce. Ty np. wiesz, że jest wyższy poziom, ale nie znasz nazw programów o wyższym poziomie, bo ich nie oglądasz ❤️ ❤️ ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Po pierwsze - gdzie liczba mnoga? Napisałeś w liczbie mnogiej, dałeś jednego usera. Po drugie - gdzie tam jest napisane spoko albo pozytywne słowo o TVP?

Wyższy poziom. Jest to pozytywne.

Kolega Ci udowodnił kiedyś tam (nie wiem kiedy), chociaż nie ogląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa lub nazwy programów, które wyprodukowała TVP, które pozwala na nie hejtowanie ww. stacji za nakłady na nią ponoszone z publicznej kasy.

@julekstep prosto i na temat!

Teraz, RappaR napisał:

Proste pytanie. Czy jeśli uważam, że lepiej ukraść, niż zgwałcić, to stwierdziłem, że kradzież jest spoko

TAK/NIE

Zadałeś pytanie o coś pozytywnego przecież :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Udowodnić Ci kłamstwo jest dziecinnie prosto. Masz idealnie skłonności do bycia fałszywym 

Przecież wyraźnie kolega napisał, że hejtowanie TVP to niewypał -> uważa, że TVP nie może być obiektem hejtu -> w szeroko rozumianym pojęciu jest spoko.

Nie mogę pozwolić, aby Twoje niedostatki intelektualne prowadziły do fałszywych wniosków, które mnie obrażają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Przecież wyraźnie kolega napisał, że hejtowanie TVP to niewypał -> uważa, że TVP nie może być obiektem hejtu -> w szeroko rozumianym pojęciu jest spoko.

Nie mogę pozwolić, aby Twoje niedostatki intelektualne prowadziły do fałszywych wniosków, które mnie obrażają.

Hejtowanie TVP z nieprawdziwych przyczyn. Jak stwierdzę, że nie można hejtować Hitlera za gwałcenie dzieci, to znaczy że mówię, że jest spoko?

TAK/NIE?

Dalej czekam na kolejnych userów - użyłeś liczby mnogiej. Chyba, że niedostatki intelektualne sprawiają, że nie jesteś w stanie odróżnić form gramatycznych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pablo81 napisał:

Nie korzystasz bezpośrednio, ale wiesz, że są lepsze jakościowo. Mistrz ❤️

I nie śmieje się z disco polo. Byłbym hipokrytą. Oburzalem się na wyższe sfery, że się śmieją z robola Mietka, a teraz mam wymiać Twój gust muzyczny. Każdy ma prawo żyć jak chce. Ty np. wiesz, że jest wyższy poziom, ale nie znasz nazw programów o wyższym poziomie, bo ich nie oglądasz ❤️ ❤️ ❤️

no jak w 2010 w święta puszczano film który ma na filmwebie 4.0 a w 2016 film który ma tam 7.5 (taka była mniej więcej tendencja) to chyba można coś napisać o jakości programu bez oglądania go

 

czy nie?

5 minut temu, Pablo81 napisał:

kolega napisał, że hejtowanie TVP to niewypał -> uważa, że TVP nie może być obiektem hejtu

jak doszedłeś do tego wniosku z tego posta:

6 godzin temu, julekstep napisał:

Fajne te niewypały z hejtowaniem TVP za coś innego niż programy informacyjne ❤️ 

 

nie pierwsze, nie ostatnie!

?

w sumie do 'tych' wniosków, bo nie napisałem tu ani o tym  że:

- 'hejtowanie TVP to niewypał'

ani o tym że:

- 'TVP nie może być obiektem hejtu'

 

bym ci może zaczął pisać po niemiecku, ale mój komp ma blokadę antynazistowską 🤷‍♂️

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

no jak w 2010 w święta puszczano film który ma na filmwebie 4.0 a w 2016 film który ma tam 7.5 (taka była mniej więcej tendencja) to chyba można coś napisać o jakości programu bez oglądania go

 

czy nie?

Brawo! Brawo!

 

4 minuty temu, RappaR napisał:

Hejtowanie TVP z nieprawdziwych przyczyn. Jak stwierdzę, że nie można hejtować Hitlera za gwałcenie dzieci, to znaczy że mówię, że jest spoko?

TAK/NIE?

Dalej czekam na kolejnych userów - użyłeś liczby mnogiej. Chyba, że niedostatki intelektualne sprawiają, że nie jesteś w stanie odróżnić form gramatycznych 

Tym pytaniem nie poprawiłeś mojej opinii o Twoim intelekcie. Jest tak samo bezsensowne jak Twoje wcześniejsze porównanie.

Ktoś pisał rok czy dwa lata temu, że TVP jest spoko. W wolnej chwili znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.