Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Pepis21 napisał:

Naprawdę nie rozumie jebania TVP tylko na podstawie patrzenia przez pryzmat Info.

Trzeba j**** PIS i j**** TVP

inaczej nie jesteś w bandzie

 

a że wystawiasz się na śmieszność w większości przypadków strzelając ślepakami to bez znaczenia -> trzeba być w bandzie! (aha trzeba też obowiązkowo pisać brzydko na disco polo, żeby przypadkiem ktoś z bandy nie pomyślał że nie jesteś inteligentny!)

 

czego tu nie rozumiesz? xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał:

Trzeba j**** PIS i j**** TVP.

Ale tu też spłycasz teraz. Można jebać TVP Info będąc wyborcą PiS-u a można też jebać PiS i jednocześnie oglądać TVP inne niż Info. Największym problemem TVP jest Info, które przekłamuje obraz pozostałych stacji i przez pryzmat którego ludzie myślą iż pozostałe stacje z tej stajni też są takie (a nie są).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pepis21 napisał:

Ale tu też spłycasz teraz. Można jebać TVP Info będąc wyborcą PiS-u a można też jebać PiS i jednocześnie oglądać TVP inne niż Info. Największym problemem TVP jest Info, które przekłamuje obraz pozostałych stacji i przez pryzmat którego ludzie myślą iż pozostałe stacje z tej stajni też są takie (a nie są).

eee, przecież tak właśnie zacząłem swój udział w 'dyskusji'

51 minut temu, julekstep napisał:

Fajne te niewypały z hejtowaniem TVP za coś innego niż programy informacyjne ❤️ 

 

nie pierwsze, nie ostatnie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych kupuje za 200 mln zł sprzęt medyczny, by stworzyć jedną na cały kraj wypożyczalnię dla niepełnosprawnych. Nie ma do tego uprawnień, zakupy robi bez przetargu, na dostawę dała oferentom zaledwie osiem dni i pominęła najważniejszych producentów.

 

Mamy chyba respiratory 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, julekstep napisał:

biedny Ty

pochwal się jaka to kablówka - to się da zweryfikować (w przeciwieństwie do historii o hotelach!)

kup im nową

Przecież ci odpisałem że nic, ale:

 

Większość kasy idzie na 1 i 2, nic tam nie oglądasz, ale mimo to uważasz, że rekordowe nakłady są świetną inwestycją ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pablo81 napisał:

Nie chodzi o to, kogo kultura wysoka interesuje, ale o to, co TVP (misyjnosc publicznej) z nieograniczonym budżetem robi, aby ją propagować? I jak to się ma do poczynań, tak chętnie mającego głos w mediach publicznych, Glinskiego?

Kiedyś był fajny teatr w poniedziałek, kocham kino we wtorek, ambitniejsze kino wieczorami, koncerty np Kultu czy Floydow, Przystanek Alaska...

Teraz masz tvp kultura...

 

2 godziny temu, Koelner napisał:

Ostatnio tam leciał Kogel-Mogel 

Roman Załuski zmarł... 

Właśnie o tym pisałem - kto dziś interesuje się kulturą?... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pablo81 napisał:

Większość kasy idzie na 1 i 2, nic tam nie oglądasz, ale mimo to uważasz, że rekordowe nakłady są świetną inwestycją ❤️

tak, jestem świadom tego że nie korzystam bezpośrednio z dużej ilości rzeczy, które finansowane są m.in z moich podatków lol

 

btw - i jak z tą kablówką? podasz nazwę? czy to tylko tak na potrzeby anegdoty było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, julekstep napisał:

tak, jestem świadom tego że nie korzystam bezpośrednio z dużej ilości rzeczy, które finansowane są m.in z moich podatków lol

 

btw - i jak z tą kablówką? podasz nazwę? czy to tylko tak na potrzeby anegdoty było?

stara Vectra bez dekodera - kabel bezpośrednio do tv.

40 minut temu, RappaR napisał:

Nie korzystam z udogodnień dla niepełnosprawnych, to argument za ich likwidacją czy jak?

TVP jest dla niepełnosprawnych?

Ale głupie porównanie ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał:

stara Vectra bez dekodera - kabel bezpośrednio do tv.

z tego co widze to jest to program gwarantowany w ich najtanszym pakiecie

zadzwon do konsultanta

12 minut temu, Pablo81 napisał:

TVP jest dla niepełnosprawnych?

Ale głupie porównanie ❤️

wciaz madrzejsze niz oczekiwanie 100% partycypacji w rzeczach finansowanych z podatkow xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, julekstep napisał:

z tego co widze to jest to program gwarantowany w ich najtanszym pakiecie

zadzwon do konsultanta

wciaz madrzejsze niz oczekiwanie 100% partycypacji w rzeczach finansowanych z podatkow xD

jak mądrzejszy? Udogodnienia dla niepełnosprawnych niwelują różnice społeczne, TVP je pogłębia ;)

Chyba, że uważasz, że poszerza zainteresowania i horyzonty.

BTW nie mogę wyjść z podziwu, że bronisz czegoś, co w gruncie rzeczy Ci się nie podoba ❤️

No ale ma etykietę "Made by PiS", to w sumie jako beton musisz ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Pablo81 napisał:

jak mądrzejszy? Udogodnienia dla niepełnosprawnych niwelują różnice społeczne, TVP je pogłębia ;)

Chyba, że uważasz, że poszerza zainteresowania i horyzonty.

BTW nie mogę wyjść z podziwu, że bronisz czegoś, co w gruncie rzeczy Ci się nie podoba ❤️

No ale ma etykietę "Made by PiS", to w sumie jako beton musisz ❤️

Napisz cos anty tvp bo jest 'made by pis' pokazujac przy okazji ze nie wiesz o czym piszesz

poczekaj az Cie ktos wysmieje z tego powodu

napisz ze ta osoba broni tvp bo jest 'made by pis'

profit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Pablo81 napisał:

jak mądrzejszy? Udogodnienia dla niepełnosprawnych niwelują różnice społeczne, TVP je pogłębia ;)

Chyba, że uważasz, że poszerza zainteresowania i horyzonty.

BTW nie mogę wyjść z podziwu, że bronisz czegoś, co w gruncie rzeczy Ci się nie podoba ❤️

No ale ma etykietę "Made by PiS", to w sumie jako beton musisz ❤️

Ale nie podoba mi się, że zacząłeś tak kłamać. Oj nie ładnie, wszyscy w Niemczech są tak fałszywi jak Ty, czy Ty się wyróżniasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.