Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Koelner napisał:

nie podniecaj się. Jarek jest fuhrerem Polski - > stać go 

Jak go stać, to nie ma tematu. Można zabierać każdemu co się chce jak ma przecież

9 minut temu, Koelner napisał:

Albo miliard miliardów! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Koelner napisał:

nie podniecaj się. Jarek jest fuhrerem Polski - > stać go 

https://amp.tvn24.pl/swiat/usa-masakra-w-szkole-alex-jones-zaplaci-4-miliony-odszkodowania-za-gloszenie-teorii-spiskowej-6058138 To jest prawo! Jarek to powinien z 2 mld zapłacić za pi****lenie głupot 

Kaczyński kręci największą piramidą finansową w kraju , pewnie że go stać., 367 Spółek Skarbu plus drugie tyle spółek córek., Prezes takiej spółki zarabia 60 tysięcy na miesiąc ,to 2 tysiące dniówki jak każdy odpali Jarosławowi tylko jedną dniówkę to ma dług zapłacony .,Na Mateusza, Brudzińskiego, Szydło musieli  płacić haracze po 7 -10 tysięcy ,to dwójka składki na prezesa jest pryszcz.,A oprócz prezesów w każdej spółce jest kilku wiceprezesów z zarobkami po czterdzieści w porywach do pięćdziesięciu, członków rad nadzorczych biorących po kilkanaście za jedno  posiedzenie ,jeszcze premie i nagrody roczne -kopalnia pieniędzy ., A każdy by dał ,gdyż zdaje sobie sprawę,że bez Jarka nie znalazł by takiej fuchy , bo tam pełno jest historyków i wuefistów 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RappaR napisał:

Ja szukam obrony argumentu, że za określenie kogoś zdradzieckim należy zapłacić 700 tysięcy, niestety nie znajduję tego w Twoich prymitywnych postach. 

Oj Rappar Rappar..

Wyrok nie nakładał kary finansowej tylko obowiązek przeprosin. Całkowicie adekwatna kara w przypadku takiego przewinienia.  Można się od wyroku odwołać albo go wykonać. Kaczyński uznał, że będzie wykonywał wyroku. Więc po dwóch latach na prośbę powoda sąd wydał postanowienie o zabezpieczeniu na kwotę 700 tys złotych. To nie oznacza, że taka będzie ostateczna kara, ta zostanie naliczona po przeanalizowaniu rzeczywistych kosztów. 

I generalnie uważam, że jak Kaczyński teraz nie zechce zapłacić to powinien pójść siedzieć. Tak jak Ty byś poszedł w końcu siedzieć gdybyś notorycznie nie płacił alimentów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sebastian napisał:

Oj Rappar Rappar..

Wyrok nie nakładał kary finansowej tylko obowiązek przeprosin. Całkowicie adekwatna kara w przypadku takiego przewinienia.  Można się od wyroku odwołać albo go wykonać. Kaczyński uznał, że będzie wykonywał wyroku. Więc po dwóch latach na prośbę powoda sąd wydał postanowienie o zabezpieczeniu na kwotę 700 tys złotych. To nie oznacza, że taka będzie ostateczna kara, ta zostanie naliczona po przeanalizowaniu rzeczywistych kosztów. 

I generalnie uważam, że jak Kaczyński teraz nie zechce zapłacić to powinien pójść siedzieć. Tak jak Ty byś poszedł w końcu siedzieć gdybyś notorycznie nie płacił alimentów. 

To powinien najpierw przeanalizować rzeczywiste koszty, a potem dopiero zabezpieczać. 

Jakbyś określił sytuację, że wykryto u Ciebie jakieś błędy w kwotach podatków, zabezpieczono Ci cały majątek, zabierając płynność i oddano dopiero potem? Byłoby to sprawiedliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RappaR napisał:

To powinien najpierw przeanalizować rzeczywiste koszty, a potem dopiero zabezpieczać. 

Jakbyś określił sytuację, że wykryto u Ciebie jakieś błędy w kwotach podatków, zabezpieczono Ci cały majątek, zabierając płynność i oddano dopiero potem? Byłoby to sprawiedliwe?

Żartujesz ? Sądy zawsze działają w ten sposób, taki jest porządek prawny. Rozumiem, że to Cię może dziwić ale w każdym takim postępowaniu można wystąpić o zabezpieczenie i sąd zazwyczaj wydaje wyrok o ustanowieniu zabezpieczenia. Ale to nie jest równoznaczne z tym, że kara będzie tej wysokości. 

21 minut temu, RappaR napisał:

Jakbyś określił sytuację, że wykryto u Ciebie jakieś błędy w kwotach podatków, zabezpieczono Ci cały majątek, zabierając płynność i oddano dopiero potem? Byłoby to sprawiedliwe?

Przecież tak właśnie postępuje Urząd Skarbowy w Polsce i kolejne rządy uznają to za sprawiedliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, RappaR napisał:

Czyli według Ciebie też wszystko ok

Nie. Według mnie to głupota. Ale tak się składa, że Kaczyński i jego braciszek, który był ministrem sprawiedliwości, mieli dużo czasu aby to zmienić i palcem tematu  nie tknęli. A to akurat jest prawo a prawo w Polsce uchwala sejm. Po prostu rządowi to pasuje bo uważa, że dzięki temu zabezpiecza swoje interesy. 

Kaczyński po prostu padł ofiarą swojego własnego systemu. 

A Ty się nad użalasz zamiast powiedzieć - posmakuj baranie tego co sam innym na co dzień podajesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Nie. Według mnie to głupota. Ale tak się składa, że Kaczyński i jego braciszek, który był ministrem sprawiedliwości, mieli dużo czasu aby to zmienić i palcem tematu  nie tknęli. A to akurat jest prawo a prawo w Polsce uchwala sejm. Po prostu rządowi to pasuje bo uważa, że dzięki temu zabezpiecza swoje interesy. 

Kaczyński po prostu padł ofiarą swojego własnego systemu. 

A Ty się nad użalasz zamiast powiedzieć - posmakuj baranie tego co sam innym na co dzień podajesz. 

Kaczyński próbował zmienić sądy - nie udało mi się

Żal mi każdej ofiary niesprawiedliwie ukaranej przez system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Kaczyński próbował zmienić sądy - nie udało mi się

Żal mi każdej ofiary niesprawiedliwie ukaranej przez system

Ale reforma sądów nic Ci nie da jeśli takie masz prawo. Tak jest napisane prawo i sądy według niego postępują. Źródłem prawa jest sejm i to on może je zmienić.  Więc nie pierdziel, że to wina sądu. 

Nie nie jest Ci żal każdej ofiary. Nie widziałem, żebyś użalał się nad tysiącami pokrzywdzonych, których dane bandyci przekazali Poczcie Polskiej, a którym to wczoraj PiS odebrał prawo do sprawiedliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał:

Ale reforma sądów nic Ci nie da jeśli takie masz prawo. Tak jest napisane prawo i sądy według niego postępują. Źródłem prawa jest sejm i to on może je zmienić.  Więc nie pierdziel, że to wina sądu. 

Nie nie jest Ci żal każdej ofiary. Nie widziałem, żebyś użalał się nad tysiącami pokrzywdzonych, których dane bandyci przekazali Poczcie Polskiej, a którym to wczoraj PiS odebrał prawo do sprawiedliwości. 

What?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Sebastian napisał:

 

Nie nie jest Ci żal każdej ofiary. Nie widziałem, żebyś użalał się nad tysiącami pokrzywdzonych, których dane bandyci przekazali Poczcie Polskiej, a którym to wczoraj PiS odebrał prawo do sprawiedliwości. 

Jest mi żal każdej z tych osób, która dostała 700 tysięcy kara. Za nazwanie chociażby czyichś działań zdradzieckimi bądź bandyckimi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

Jest mi żal każdej z tych osób, która dostała 700 tysięcy kara. Za nazwanie chociażby czyichś działań zdradzieckimi bądź bandyckimi 

Rapar nie wygłupiaj się. Masz wiele zalet ale empatia do nich nie należy. Serio. I przepraszam za wtrącenie. Strasznie nie pasuje do Ciebie zdanie ze żal Ci każdej z osób. W kontekście pozytywnym oczywiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał:

What?

O rany będziesz się teraz czepiał znaczenia, wiem, że nikogo nie napadli. Lepiej Ci pasuje , że popełnili czyn karalny ? Jakie to ma znaczenie ? Od wczoraj żadnego. 

Teraz, ignazz napisał:

Strasznie nie pasuje do Ciebie zdanie ze żal Ci każdej z osób. W kontekście pozytywnym oczywiście. 

Że jak ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Wracajac do powyższego zagadnienia oburza was zabranie ( co nie nastąpiło przecież tylko zabezpieczenie ) 700.000 ale już próby zmiany systemu kar i konfiskat w ruchu komunikacyjnym już nie bardzo. Ciekawe. 

Zgadza się.

Zabranie samochodu najebanemu kierowcy mnie nie oburza.

Zabranie 700 tysięcy złotych celem zabezpieczenia kosztów przeprosin w onecie mnie oburza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.