Skocz do zawartości
Borys

Polityka w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, mayor napisał:

Enver Hodża rządził swoim krajem bez żadnego trybu przez ponad 40 lat 

I nie był na szczycie drabiny społecznej w swoim kraju? 

3 minuty temu, Sebastian napisał:

Fluber działa :) Tyle gówna się wylewa a tu pedały i bieżnia - chociaż chyba nie da się przymocować pedałów do bieżni ;) 

Teraz na tapecie pałac Saski. Na razie udało im się uzyskać ekspertyzę dotyczącą wycinki drzew, projektu budynku jeszcze nie ma. Wydali bagatela 5 mln. Ale znaleźli prawdziwych ekspertów do budowy tego obiektu - kolegów Glińskiego z ministerstwa :) 

No i czemu psujesz mi robotę? Będę musiał zostać na nadgodziny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przecież aby robić karierę polityczną wystarczy być lojalnym i wiernym :) szczególnie w Polsce jest to jeden z feudalnych elementów które nam pozostały w XXI wieku :) zmiana ordynacji wyborczej oraz brak dofinansowania z budżetu partii rozbiłby te patologiczne zjawiska które oczywiście także są i w innych państwach. Kaczyński jest bardzo inteligentny i jest zwierzem politycznym - mało kto w tym czuje się tak naturalnie w tym środowisku jak on 

10 godzin temu, fluber napisał:

A od czego? 

nie znam się na bieżniach, już wolę wioślarza lub schody treningowe. bieżnia w domu to pedalstwo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Koelner napisał:

przecież aby robić karierę polityczną wystarczy być lojalnym i wiernym :) szczególnie w Polsce jest to jeden z feudalnych elementów które nam pozostały w XXI wieku :) zmiana ordynacji wyborczej oraz brak dofinansowania z budżetu partii rozbiłby te patologiczne zjawiska które oczywiście także są i w innych państwach. Kaczyński jest bardzo inteligentny i jest zwierzem politycznym - mało kto w tym czuje się tak naturalnie w tym środowisku jak on 

nie znam się na bieżniach, już wolę wioślarza lub schody treningowe. bieżnia w domu to pedalstwo 

Ja biegam na bieżni w domu mimo, że obok mam las. Brak konieczności ubierania się i natychmiastowy dostęp i możliwość przerwania treningu gdy dziecko zawoła to bardzo fajne sprawy. 

Wioślarza też mam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@fluber 

nie wiedziałem że prowadzisz Koło Fortuny btw. Izę Chrzan też byś nie puknął?

3 minuty temu, Sebastian napisał:

Wioślarza też mam. 

dlatego zawsze czułem że w połowie jesteś fajny ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, fluber napisał:

Facet rządzi blisko 40- milionowym krajem bez żadnego trybu od 8 lat. Ma służby na zawołanie, rozdziela stanowiska, od niego zależy w dużej mierze o czym tu gadamy. Ma ogromny wpływ na rzeczywistość. Trudno odmówić mu pozycji w drabinie społecznej. 

Pytanie czy dziadzia tam to jeszcze kontroluje. 

Bo moim zdaniem ulalo mu się na boki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może w końcu Ludwiczek się uwolni od przemocowego partnera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

januszki z internetu czujące intelektualną wyższość nad Jarem bo zrobili prawko to jeden ze śmieszniejszych trendów na socjalkach ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, julekstep napisał:

januszki z internetu czujące intelektualną wyższość nad Jarem bo zrobili prawko to jeden ze śmieszniejszych trendów na socjalkach ❤️ 

przyznaj że brak prawka to beka w dodatku to mega pedalskie ( geje nie jeżdżą autami )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Koelner napisał:

przyznaj że brak prawka to beka w dodatku to mega pedalskie ( geje nie jeżdżą autami )

u typa który najpierw żył w PRLu gdzie o samochód było ciężko (więc ogólnie 'robienie prawka' w miastach nie było tak powszechnym zjawiskiem jak dziś) a potem w czasach 3 RP (gdzie samochody stawały się już ogólnodostępnym towarem) miał ogarnięte wożenie i szoferów?

tak na średnio :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Koelner napisał:

brak dofinansowania z budżetu partii rozbiłby te patologiczne zjawiska które oczywiście także są i w innych państwach.

Problemem nie jest brak dofinansowania budżetu partii, ale za małe dofinansowanie budżetu partii.
Wolę by polityków sponsorował polski budżet(nieważne której partii), niż zagraniczny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, julekstep napisał:

u typa który najpierw żył w PRLu gdzie o samochód było ciężko (więc ogólnie 'robienie prawka' w miastach nie było tak powszechnym zjawiskiem jak dziś) a potem w czasach 3 RP (gdzie samochody stawały się już ogólnodostępnym towarem) miał ogarnięte wożenie i szoferów?

tak na średnio :P 

zwykłe tłumaczonko -> teraz jeszcze mniej jest używany helikopter czy samolot a jednak piloci to elita 

3 minuty temu, RappaR napisał:

Problemem nie jest brak dofinansowania budżetu partii, ale za małe dofinansowanie budżetu partii.
Wolę by polityków sponsorował polski budżet(nieważne której partii), niż zagraniczny 

to piszesz o przejrzystości 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Koelner napisał:

Here we go again...

ajNWWDg_460s.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Koelner napisał:

zwykłe tłumaczonko -> teraz jeszcze mniej jest używany helikopter czy samolot a jednak piloci to elita 

myślę że bycie szefem największej partii w kraju, który od lat kreuje/współkreuje rzeczywistość jest ciut bardziej elitarne :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, julekstep napisał:

myślę że bycie szefem największej partii w kraju, który od lat kreuje/współkreuje rzeczywistość jest ciut bardziej elitarne :) 

ale jak książę William zrobił uprawnienia na helikopter to było więcej do respektu 💪🏼

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Koelner napisał:

ale jak książę William zrobił uprawnienia na helikopter to było więcej do respektu 💪🏼

still - dopierdalanie się januszków do braku prawka u Jara w kontekście jakichś różnic intelektualnych to mniej więcej tak jakby wąsata, gruba panna pisała o miss świata coś w stylu 'phi słaba jest, ja mam ładniejszą lewą brew'

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, julekstep napisał:

u typa który najpierw żył w PRLu gdzie o samochód było ciężko (więc ogólnie 'robienie prawka' w miastach nie było tak powszechnym zjawiskiem jak dziś) 

Akurat w PRLu rodzina Kaczyńskich miała luksusy niedostępne dla reszty ludu pracy. Stary dbał o to żeby towarzysze wysokiej rangi ekspresowo zostawali magistrami , a towarzysze dbali o to żeby im nic nie brakowało 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, julekstep napisał:

still - dopierdalanie się januszków do braku prawka u Jara w kontekście jakichś różnic intelektualnych to mniej więcej tak jakby wąsata, gruba panna pisała o miss świata coś w stylu 'phi słaba jest, ja mam ładniejszą lewą brew'

ale powinien mieć, tym bardziej jak mają takie coś nasze babki, matki, żony, córki czy ziomki gamonie. brak prawka to jednak jest jakieś „upośledzenie” ( jak np brak umiejętności czytania czy pisania (

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Koelner napisał:

ale powinien mieć, tym bardziej jak mają takie coś nasze babki, matki, żony, córki czy ziomki gamonie. brak prawka to jednak jest jakieś „upośledzenie” ( jak np brak umiejętności czytania czy pisania (

Ee tam Tuskowi zabrali - tylko zły PR z tego xD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Koelner napisał:

W tych czasach prawo można było otrzymać w wieku 15 lat tylko potrzebna była zgoda rodziców. Rajmund widział że ma tumana, któremu nauka do łba ciężko wchodzi to się nie zgodził 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi