Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, mayor napisał:

Wiem że miłość jest ślepa, ale wyraźnie przeszacowujesz możliwości intelektualne swojego idola. Tych spółek jest w ch.. dużo i cały czas rodzą się nowe ,które owocują mnóstwem lukratywnych posad. Żeby opanować rozdawnictwo stoków we wszystkich tych ciepłych kurwidołkach trzeba mieć umysł arcymistrza szachowego ,który gra symultanicznie na kilkuset szachownicach,. Twój mentor ma ptasi móżdżek, nie potrafił nawet zdać na prawo jazdy, a przez liceum przepchnął go komunistyczny kurator Kuberski

Nie wydaje mi się, że facet który na drabinie społecznej jest 5 szczebli powyżej Nas ma ptasi móżdżek. To by wyjątkowo źle świadczyło o Naszych zdolnościach intelektualnych, a przecież tak nie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Nie wydaje mi się, że facet który na drabinie społecznej jest 5 szczebli powyżej Nas ma ptasi móżdżek. To by wyjątkowo źle świadczyło o Naszych zdolnościach intelektualnych, a przecież tak nie jest. 

O ile drabina polityczna to jakikolwiek wyznacznik intelektu. Dla mnie to nisza dla nierobów bez większych zdolności poza tym pi****letto. 

A już zrównać to do drabiny społecznej i 5 szczebli to mnie zaciekawiłeś. 

Życiowo facet jest zacofany. Kulturowo patrząc na niechlujny strój i plamy także.  Emocjonalnie to jest warzywo. Rodzinnie. Zero. 

A to chyba ważne elementy „spolecznego” aspektu. 

Ma za to fantastyczne wyniki stosunku umiejętności do wyników choć w wąskim zakresie. Czyli wybitny specjalista. 

Tego mu nie odbieram. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Nie wydaje mi się, że facet który na drabinie społecznej jest 5 szczebli powyżej Nas ma ptasi móżdżek. To by wyjątkowo źle świadczyło o Naszych zdolnościach intelektualnych, a przecież tak nie jest. 

nie mieszaj drabiny politycznej ze społeczną. mądrzy ludzie politycznej drogi w życiu zwykle (poza jakimiś wyjątkami-idealistami) unikają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał:

O ile drabina polityczna to jakikolwiek wyznacznik intelektu. Dla mnie to nisza dla nierobów bez większych zdolności poza tym pi****letto. 

A już zrównać to do drabiny społecznej i 5 szczebli to mnie zaciekawiłeś. 

Życiowo facet jest zacofany. Kulturowo patrząc na niechlujny strój i plamy także.  Emocjonalnie to jest warzywo. Rodzinnie. Zero. 

A to chyba ważne elementy „spolecznego” aspektu. 

Ma za to fantastyczne wyniki stosunku umiejętności do wyników choć w wąskim zakresie. Czyli wybitny specjalista. 

Tego mu nie odbieram. 

 

1 minutę temu, lorak napisał:

nie mieszaj drabiny politycznej ze społeczną. mądrzy ludzie politycznej drogi w życiu zwykle (poza jakimiś wyjątkami-idealistami) unikają.

Facet rządzi blisko 40- milionowym krajem bez żadnego trybu od 8 lat. Ma służby na zawołanie, rozdziela stanowiska, od niego zależy w dużej mierze o czym tu gadamy. Ma ogromny wpływ na rzeczywistość. Trudno odmówić mu pozycji w drabinie społecznej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kepler napisał:

Zazwyczaj to polityka wkrada się do innych tematów i robi się z tego offtop, a tutaj za rok wybory w Polsce, a temat o polityce przejęły geje/pedały i w tle za krótki doktorat Kaczyńskiego. Chociaż w sumie w Polsce to tematy w każdej kampanii więc... kontynuujcie.😀

Fluber działa :) Tyle gówna się wylewa a tu pedały i bieżnia - chociaż chyba nie da się przymocować pedałów do bieżni ;) 

Teraz na tapecie pałac Saski. Na razie udało im się uzyskać ekspertyzę dotyczącą wycinki drzew, projektu budynku jeszcze nie ma. Wydali bagatela 5 mln. Ale znaleźli prawdziwych ekspertów do budowy tego obiektu - kolegów Glińskiego z ministerstwa :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

 

Facet rządzi blisko 40- milionowym krajem bez żadnego trybu od 8 lat. Ma służby na zawołanie, rozdziela stanowiska, od niego zależy w dużej mierze o czym tu gadamy. Ma ogromny wpływ na rzeczywistość. Trudno odmówić mu pozycji w drabinie społecznej. 

Enver Hodża rządził swoim krajem bez żadnego trybu przez ponad 40 lat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mayor napisał:

Enver Hodża rządził swoim krajem bez żadnego trybu przez ponad 40 lat 

I nie był na szczycie drabiny społecznej w swoim kraju? 

3 minuty temu, Sebastian napisał:

Fluber działa :) Tyle gówna się wylewa a tu pedały i bieżnia - chociaż chyba nie da się przymocować pedałów do bieżni ;) 

Teraz na tapecie pałac Saski. Na razie udało im się uzyskać ekspertyzę dotyczącą wycinki drzew, projektu budynku jeszcze nie ma. Wydali bagatela 5 mln. Ale znaleźli prawdziwych ekspertów do budowy tego obiektu - kolegów Glińskiego z ministerstwa :) 

 

 

No i czemu psujesz mi robotę? Będę musiał zostać na nadgodziny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież aby robić karierę polityczną wystarczy być lojalnym i wiernym :) szczególnie w Polsce jest to jeden z feudalnych elementów które nam pozostały w XXI wieku :) zmiana ordynacji wyborczej oraz brak dofinansowania z budżetu partii rozbiłby te patologiczne zjawiska które oczywiście także są i w innych państwach. Kaczyński jest bardzo inteligentny i jest zwierzem politycznym - mało kto w tym czuje się tak naturalnie w tym środowisku jak on 

10 godzin temu, fluber napisał:

A od czego? 

nie znam się na bieżniach, już wolę wioślarza lub schody treningowe. bieżnia w domu to pedalstwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Koelner napisał:

przecież aby robić karierę polityczną wystarczy być lojalnym i wiernym :) szczególnie w Polsce jest to jeden z feudalnych elementów które nam pozostały w XXI wieku :) zmiana ordynacji wyborczej oraz brak dofinansowania z budżetu partii rozbiłby te patologiczne zjawiska które oczywiście także są i w innych państwach. Kaczyński jest bardzo inteligentny i jest zwierzem politycznym - mało kto w tym czuje się tak naturalnie w tym środowisku jak on 

nie znam się na bieżniach, już wolę wioślarza lub schody treningowe. bieżnia w domu to pedalstwo 

Ja biegam na bieżni w domu mimo, że obok mam las. Brak konieczności ubierania się i natychmiastowy dostęp i możliwość przerwania treningu gdy dziecko zawoła to bardzo fajne sprawy. 

Wioślarza też mam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, fluber napisał:

 

Facet rządzi blisko 40- milionowym krajem bez żadnego trybu od 8 lat. Ma służby na zawołanie, rozdziela stanowiska, od niego zależy w dużej mierze o czym tu gadamy. Ma ogromny wpływ na rzeczywistość. Trudno odmówić mu pozycji w drabinie społecznej. 

Pytanie czy dziadzia tam to jeszcze kontroluje. 

Bo moim zdaniem ulalo mu się na boki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

przyznaj że brak prawka to beka w dodatku to mega pedalskie ( geje nie jeżdżą autami )

u typa który najpierw żył w PRLu gdzie o samochód było ciężko (więc ogólnie 'robienie prawka' w miastach nie było tak powszechnym zjawiskiem jak dziś) a potem w czasach 3 RP (gdzie samochody stawały się już ogólnodostępnym towarem) miał ogarnięte wożenie i szoferów?

tak na średnio :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

brak dofinansowania z budżetu partii rozbiłby te patologiczne zjawiska które oczywiście także są i w innych państwach.

Problemem nie jest brak dofinansowania budżetu partii, ale za małe dofinansowanie budżetu partii.
Wolę by polityków sponsorował polski budżet(nieważne której partii), niż zagraniczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

u typa który najpierw żył w PRLu gdzie o samochód było ciężko (więc ogólnie 'robienie prawka' w miastach nie było tak powszechnym zjawiskiem jak dziś) a potem w czasach 3 RP (gdzie samochody stawały się już ogólnodostępnym towarem) miał ogarnięte wożenie i szoferów?

tak na średnio :P 

zwykłe tłumaczonko -> teraz jeszcze mniej jest używany helikopter czy samolot a jednak piloci to elita 

 

3 minuty temu, RappaR napisał:

Problemem nie jest brak dofinansowania budżetu partii, ale za małe dofinansowanie budżetu partii.
Wolę by polityków sponsorował polski budżet(nieważne której partii), niż zagraniczny 

to piszesz o przejrzystości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.