Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, julekstep napisał:

 

i nie każdy grubas nie widzi fiuta zza brzucha

co w związku z tym?

To, że nie można mnie posadzić o obrażanie osób otyłych, skoro dużą część z nich nie kwalifikuje się do tego co napisałem

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Ojp.

A kretyn jest obraźliwy?

Oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

xD jprdl

mordko poczyniłeś kawał aroganckiego body-shamingu jednocześnie (zapewne na potrzeby bieżącej dyskusji) udając troskę o dobre samopoczucie hipotetycznych homoseksualistów czytających e-nba

serio nie ma z tego innego wyjścia niż napisanie czegoś w stylu 'fakt, źle zrobiłem - poniosło mnie' / 'dobra tak na prawdę nie jestem takim troskliwym misiem, hahaha pedały, grubasy kek xD'

Jakie jest powszechnie stosowane określenie na mężczyzn z tego rodzaju i skala otylosci brzusznej która uniemożliwia zobaczenie fiuta? Chętnie przeproszę i zastąpię je prawilnym określeniem, takim jak homoseksualista zamiast pedał, bo serio nie wiem co miałem napisać żeby oddać myśl która chciałem napisać. 

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Po użyciu przez ciebie epitetu "kretyn" broniłeś sie, że tylko opisuje rzeczywistość. Czy epitet "pedał" opisuje rzeczywistość?

Nie, słowo kretyn to obraźliwe określenie na osobę tępa. Pozwoliłem sobie na nie, bo nie dotyczyło osoby tylko bohatera eksperymentu myslowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Jakie jest powszechnie stosowane określenie na mężczyzn z tego rodzaju i skala otylosci brzusznej która uniemożliwia zobaczenie fiuta? Chętnie przeproszę i zastąpię je prawilnym określeniem, takim jak homoseksualista zamiast pedał, bo serio nie wiem co miałem napisać żeby oddać myśl która chciałem napisać. 

jeśli Twoją myślą przewodnią była chęć obrażenia osób nie lubiących biegać jako grubasów to imho będzie ciężko

ale chcąc zachować strukturę maski jaką dziś przyodziałeś ja bym spróbował coś w stylu 'aha Koelner przyjacielu -> zatem nie lubisz biegać? Przyjmuję to do wiadomości i jako osoba dbająca o zdrowie psychiczne w narodzie akceptuję Twój wybór. Prosiłbym jednak abyś w postach powstrzymał się od używania sformułowań uznanych powszechnie za obraźliwe.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fluber napisał:

Bije do tego że napisałeś że doktorat na 265 stron jest WYJĄTKOWO KRÓTKI co jest stwierdzeniem WYJĄTKOWO NIEPRAWDZIWYM. Na moje oko 98 procent doktoratów nie przekracza 300 stron tekstu z bibliografią, z pewnością większość doktoratów jest krótsza niż Kaczyńskiego. 

Przecież w 2007 roku znaleziono prace i w czasach gdy Polacy nie byli tak spolaryzowani a Kaczyńscy kojarzyli się pozytywnie lub neutralnie podjęto próbę jej analizy i oceniono ja na podstawie tamtejszych kryterium. To ile prac widziałem ile ty i ile stron maja późniejsze prace nie ma nic do tego. To nie moja ocena się znalazła we wpisie tylko spójrz na cytaty. Obszerny materiał z polityki dosyć przychylny Premierowi wskazywał dobre i złe strony. A cytaty przypisy i tabele były zdaniem innych zbyt obszerne do całości. Fluber jak zwykle dyskutujesz nie na tym froncie co trzeba a klakier lajkuje. Chłopaki załóżcie stringi i idźcie pobiegać. 

20 minut temu, fluber napisał:
20 minut temu, fluber napisał:

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

To trenerem życia, mentorem map mentalnych. Nie znam tej nowomowy.

O tym to nawet nie słyszałem

5 minut temu, ignazz napisał:

Przecież w 2007 roku znaleziono prace i w czasach gdy Polacy nie byli tak spolaryzowani a Kaczyńscy kojarzyli się pozytywnie lub neutralnie podjęto próbę jej analizy i oceniono ja na podstawie tamtejszych kryterium. To ile prac widziałem ile ty i ile stron maja późniejsze prace nie ma nic do tego. To nie moja ocena się znalazła we wpisie tylko spójrz na cytaty. Obszerny materiał z polityki dosyć przychylny Premierowi wskazywał dobre i złe strony. A cytaty przypisy i tabele były zdaniem innych zbyt obszerne do całości. Fluber jak zwykle dyskutujesz nie na tym froncie co trzeba a klakier lajkuje. Chłopaki załóżcie stringi i idźcie pobiegać. 

Zacytowalem fragment z Twoja ocenąoceną a nie z tekstem z polityki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

 

Nie, słowo kretyn to obraźliwe określenie na osobę tępa. Pozwoliłem sobie na nie, bo nie dotyczyło osoby tylko bohatera eksperymentu myslowego. 

Otóż nie :)

Abstrahując od tego, że ta osoba naprawdę istnieje, a ty nie mogłeś mieć pewności, że nie, to rozszerzyles swoją wypowiedź o stwierdzenie, że masz prawo nazywać osoby niewykształcone kretynami.

Inni obrazaja: fluber mówi "hańba, robicie ludziom krzywdę"

Fluber obraza: fluber mówi "opisuje rzeczywistoac".

Ty chyba forum wykorzystujesz do swoich kolczowskich eksperymentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

jeśli Twoją myślą przewodnią była chęć obrażenia osób nie lubiących biegać jako grubasów to imho będzie ciężko

ale chcąc zachować strukturę maski jaką dziś przyodziałeś ja bym spróbował coś w stylu 'aha Koelner przyjacielu -> zatem nie lubisz biegać? Przyjmuję to do wiadomości i jako osoba dbająca o zdrowie psychiczne w narodzie akceptuję Twój wybór. Prosiłbym jednak abyś w postach powstrzymał się od używania sformułowań uznanych powszechnie za obraźliwe.

Moja myślą przewodnia było wskazanie że są grupy w których znacznie większy odsetek uważa bieganie za karę. Jako przykład podałem grupę dla której bieganie to ogromny wysiłek i większość tej grupy go unika. 

Teraz, Pablo81 napisał:

Otóż nie :)

Abstrahując od tego, że ta osoba naprawdę istnieje, a ty nie mogłeś mieć pewności, że nie

W takim razie przeproś ode mnie Miecia o ile miała okazję zapoznać się z moja wypowiedzią. Nie napisałbym tak, gdybym wiedział że ta osoba to prawdziwa osoba a nie bohater wymyślonej historii. 

3 minuty temu, P_M napisał:

Fluber jest terapeutą ustawień systemowych i gra na bębenkach hasając po bieszczadzkich puszczach. 

A o tym niestety słyszałem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

Fluber jest terapeutą ustawień systemowych i gra na bębenkach hasając po bieszczadzkich puszczach. 

Dobre, pa na to:

Teraz, Pablo81 napisał:

Otóż nie :)

Abstrahując od tego, że ta osoba naprawdę istnieje, a ty nie mogłeś mieć pewności, że nie, to rozszerzyles swoją wypowiedź o stwierdzenie, że masz prawo nazywać osoby niewykształcone kretynami.

Inni obrazaja: fluber mówi "hańba, robicie ludziom krzywdę"

Fluber obraza: fluber mówi "opisuje rzeczywistoac".

Ty chyba forum wykorzystujesz do swoich kolczowskich eksperymentów.

Przeformatuj swoje ustawienia systemowe, pozbądź się złych myśli i nawyków, które Cię ograniczają. Weź życie w swoje ręce, to Paseratti tylko czeka żebyś do niego wsiadł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

 

W takim razie przeproś ode mnie Miecia o ile miała okazję zapoznać się z moja wypowiedzią. Nie napisałbym tak, gdybym wiedział że ta osoba to prawdziwa osoba a nie bohater wymyślonej historii. 

Nie muszę, bo nie cytuje ludziom, rzeczy, które nie są tego warte 

Przeproś jeszcze wszystkich bez wykształcenia (może ktoś taki czyta forum) za epitet "kretyn" i zamykamy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

 

Inni obrazaja: fluber mówi "hańba, robicie ludziom krzywdę"

Fluber obraza: fluber mówi "opisuje rzeczywistoac".

Ty chyba forum wykorzystujesz do swoich kolczowskich eksperymentów.

Ja serio nie uważam tego co napisałem za obraźliwe i nie chciałem nikogo obrazić. Jeżeli ktoś z osób na forum poczuł się urażony stwierdzeniem " Osoba która nie widzi fiuta zza brzucha" to przepraszam. Nie było moja intencją obrażanie otyłych. 

Teraz, Pablo81 napisał:

Nie muszę, bo nie cytuje ludziom, rzeczy, które nie są tego warte 

Przeproś jeszcze wszystkich bez wykształcenia (może ktoś taki czyta forum) za epitet "kretyn" i zamykamy temat.

Luz, jeżeli ktoś nie skończył nawet 1 klasy podstawówki i jakimś cudem umie czytać i przeczytał to co tu napisałem to przepraszam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Moja myślą przewodnia było wskazanie że są grupy w których znacznie większy odsetek uważa bieganie za karę. Jako przykład podałem grupę dla której bieganie to ogromny wysiłek i większość tej grupy go unika. 

a Koelnera myślą przewodnią że są grupy w których bieganie cieszy się powszechnym uznaniem

on na pogardliwe określenie takiej grupy użył słowa w słowniku definiowanego jako 'obelżywe'

Ty pogardliwe określając taką grupę nie użyłeś konkretnego terminu, za to użyłeś - równie obelżywego - opisu, jednocześnie w tym samym momencie wojując o poszanowanie innej grupy

 

Koelner zachował się chamsko (jak się czepiać na siłę, bo to jednak 'luźna gadka forumowa')

Ty zachowałeś się chamsko (jak się czepiać na siłę....) + wyszedłeś na hipokrytę -> czyli jak przysłowiowy homoseksualista przebrany na paradzie 'równości' za księdza i odprawiający 'mszę' w celu obrażenia jakiejś grupy społecznej

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.