Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Koelner napisał:

a po co Ci? Doktorat to robi teraz osoba która nie ma nic innego do roboty 

Nie twierdze ze mi potrzebny bo nie miałem na to czasu od 15 lat ale uprzedziłem po prostu pytanie wprost. 

2 minuty temu, fluber napisał:

A w ogóle ile widziałeś? 

Bijesz do reformy z 2012 roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Nie muszę, jeżeli osoba otyła czuje się obrażona, to jest to jest to obraźliwe, a już na pewno krzywdzące.

W takim razie czekam aż ktoś otyły kto nie widzi fiuta zza brzucha poinformuje, że mój wpis o tym że osoby które nie widza fiuta zza brzucha najczęściej traktują bieganie jako karę go obraził i wtedy przeproszę te osobę, ok? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

W takim razie czekam aż ktoś otyły kto nie widzi fiuta zza brzucha poinformuje, że mój wpis o tym że osoby które nie widza fiuta zza brzucha najczęściej traktują bieganie jako karę go obraził i wtedy przeproszę te osobę, ok? 

Ok. Czyli słowa pedał można spokojnie używać dopóki osoba homoseksualna nie poinformuje, że ją to obraziło. Odnotowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

Pedał to obraźliwe stwierdzenie. To czy widzisz swojego fiuta czy nie, to obiektywny fakt możliwy do zweryfikowania. 

pedał to też fakt możliwy do zweryfikowania

jeśli masz skłonności homoseksualne, ale Twój miesięczny dochód nie przekracza ignazoweo 'minimum przyzwoitości' to jesteś pedał

jeśli masz skłonności homoseksualne i Twój miesięczny dochód przekracza ignazowe 'minimum przyzwoitości' to możesz się upgrejdować do geja

bęc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

 

Bijesz do reformy z 2012 roku?

Bije do tego że napisałeś że doktorat na 265 stron jest WYJĄTKOWO KRÓTKI co jest stwierdzeniem WYJĄTKOWO NIEPRAWDZIWYM. Na moje oko 98 procent doktoratów nie przekracza 300 stron tekstu z bibliografią, z pewnością większość doktoratów jest krótsza niż Kaczyńskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

W takim razie czekam aż ktoś otyły kto nie widzi fiuta zza brzucha poinformuje, że mój wpis o tym że osoby które nie widza fiuta zza brzucha najczęściej traktują bieganie jako karę go obraził i wtedy przeproszę te osobę, ok? 

Niech jakiś homoseksualista ootwierdzi, że obraza go nazywanie pedalem, to przyjmę to do wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

A orientacja nie jest faktem?

 

1 minutę temu, Cardi napisał:

Ok. Czyli słowa pedał można spokojnie używać dopóki osoba homoseksualna nie poinformuje, że ją to obraziło. Odnotowałem. 

Możecie zajrzeć do slownika, czy przekracza to wasze intelektualne możliwości? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

 

Możecie zajrzeć do slownika, czy przekracza to wasze intelektualne możliwości? 

czyli analogicznie do 'osoby nie widzącej fiuta' (opisowe określenie grubasa) można pisać 'osoba lubiąca być dymana w dupę' (opisowe określenie pedała) - bo takiego związku nie ma w słowniku? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Niech jakiś homoseksualista ootwierdzi, że obraza go nazywanie pedalem, to przyjmę to do wiadomości.

Według badania CBOS z 2010 roku słowo "pedał" zostało uznane za najbardziej obraźliwe w Polsce. Czy to Ci wystarczy żeby uznać, że to słowo kogoś obraża? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

czyli analogicznie do 'osoby nie widzącej fiuta' (opisowe określenie grubasa) można pisać 'osoba lubiąca być dymana w dupę' (opisowe określenie pedała) - bo takiego związku nie ma w słowniku? xD

To jest linia, którą przyjął fluber. Zatem domyślam się, że można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Według badania CBOS z 2010 roku słowo "pedał" zostało uznane za najbardziej obraźliwe w Polsce. Czy to Ci wystarczy żeby uznać, że to słowo kogoś obraża? 

mi się pedał kojarzy z kolarzami, których nie lubię opór (najgorsza grupa w ruchu miejskim)

więc coś w tym może być!

Teraz, fluber napisał:

Nie każdy homoseksualista lubi być dymany w dupę. 

i nie każdy grubas nie widzi fiuta zza brzucha

co w związku z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Tak, gdyż w słowniku określenie pedał jest opisane jako obraźliwe, a określenie osoba która nie widzi fiuta zza brzucha nie. 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ja pi****le, to zamień "pedał" na "osoba pedalska". 

Tym swoim kołczowanym ludziom też takie kity ciśniesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Tak, gdyż w słowniku określenie pedał jest opisane jako obraźliwe, a określenie osoba która nie widzi fiuta zza brzucha nie. 

xD jprdl

mordko poczyniłeś kawał aroganckiego body-shamingu jednocześnie (zapewne na potrzeby bieżącej dyskusji) udając troskę o dobre samopoczucie hipotetycznych homoseksualistów czytających e-nba

serio nie ma z tego innego wyjścia niż napisanie czegoś w stylu 'fakt, źle zrobiłem - poniosło mnie' / 'dobra tak na prawdę nie jestem takim troskliwym misiem, hahaha pedały, grubasy kek xD'

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.