Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w sumie czytając ten temat strasznie brakuje mi Darkonzy - nikt na tym forum nie nauczył mnie tyle i nie pozwolił na tyle spraw spojrzeć z innej perspektywy jak on. Wiem, że często sam trollował, dochodził do bzdurnych wniosków, ale jednocześnie miał strasznie szerokie horyzonty i potrafił pokazać rzeczy z całkiem innej perspektywy.

 

Teraz to właśnie nakurwiliśmy 5 stron tematu o tym, że Fluber nie lubi jeździć autem po mieście i biega maratony. No k****...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, fluber napisał:

Oczywiście że nie ma. Ja też taki nie jestem. 

 

33 minuty temu, Koelner napisał:

w dodatku naciągacz 🤣

 

🤣

Skoro sam nie jest  idealny, a innych za pieniądze uczy jak być idealnym to występują znamiona oszustwa, Dodatkowo sam bezkrytycznie popiera partię, której wódz naczelny robi sobie niewybredne żarty z osób LGBT , a podlegający mu prezydent określa te osoby jako podludzi, ale mnie za podlajkowanie posta ze słowem "pedał" nazywa homofobem to nic  innego jak obłuda . Jeszcze używa epitetów typu parszywy pod adresem innych użytkowników forum , a sam nagminnie pisze donosy do moderacji kiedy ktoś o wiele delikatniej urazi jego przerośnięte ego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mayor napisał:

podlegający mu prezydent określa te osoby jako podludzi

Kłamstwo, nigdy tak nie powiedział

 

2 minuty temu, mayor napisał:

a innych za pieniądze uczy jak być idealnym to występują znamiona oszustwa,

Nigdzie nie wspomniał, ze uczy innych jak być idealnym - znowu kłamstwo

 

2 minuty temu, mayor napisał:

Dodatkowo sam bezkrytycznie popiera partię, której wódz naczelny robi sobie niewybredne żarty z osób LGBT

Wielokrotnie krytykował PiS, znowu kłamstwo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, RappaR napisał:

Tak w sumie czytając ten temat strasznie brakuje mi Darkonzy - nikt na tym forum nie nauczył mnie tyle i nie pozwolił na tyle spraw spojrzeć z innej perspektywy jak on. Wiem, że często sam trollował, dochodził do bzdurnych wniosków, ale jednocześnie miał strasznie szerokie horyzonty i potrafił pokazać rzeczy z całkiem innej perspektywy.

trochę tak i trochę nie -> był mega męczący jak nawet udowodniło mu się danym że się myli i jednak narracja że ktoś mordował mln ale chciał dobrze była męcząca. mi brakuje bardziej vazgiego i jego elastycznego pióra ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał:

trochę tak i trochę nie -> był mega męczący jak nawet udowodniło mu się danym że się myli i jednak narracja że ktoś mordował mln ale chciał dobrze była męcząca. mi brakuje bardziej vazgiego i jego elastycznego pióra ❤️

Yup - strasznie nie potrafił przyznać się do błędu, często wypowiadała się na czymś, na czym się nie zna, ale jednocześnie - pisał rzeczy, których u innych bym nie przeczytał.
Mądrości Vasqueza przeczytam pod każdym postem na FB sokuzburaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mayor napisał:

Uderz w stół ,a Komitet Obrony Złajdaczonej Prawicy się odezwie.,Wszyscy za jednego,jeden za wszystkich ,

Niee. Właśnie linczują Flubera za to, że jest bardziej świętojebliwy od Matki Boskiej, a ja im tylko kibicuję.

Tutaj pisałem nie z obowiązków członka Komitetu, a z czystej przyjemności dojebania Tobie ❤️ 

Teraz, Reikai napisał:

Plis, Darkonza potrafil bronic Mejze, bo jego zdaniem to dobry biznesemen. O ile faktycznie, moze wywolac cos takiego ''noo, nigdy bym tak nie pomyslal'', tak bardziej imo wywoluja takie opinie ''co ty pierdolisz czlowieku''.

Yup - często pierdolił, ale miał swoje perełki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.