Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Tak inny organ władzy - ale działając na mocy czegoś, konkretnie rozporządzenia. A rolą wójta jest wiedzieć, że rozporządzenie jest pod ustawą i nie można rozporządzeniem zmieniać treści ustawy. 

Fluber cały PiS wie, że Ci ludzie złamali prawo i teraz próbuje stworzyć im dupochron.

To nie jest rola wójta, to rola władzy ustawodawczej, ona powinna odpowiadać za wydanie poleceń z wada prawną, nie wykonawcy tych poleceń. Wójt nie musi sie na tym znać

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Fluber problem w tym, że tak to z perspektywy monitora wygląda. Czy tego chcesz czy nie. 

W takim razie pozostaje mi jedynie odnotować, że sformulowalem swoje myśli w taki sposób, że mnie źle zrozumieliście. Cały czas zapominam, że jesteście uprzedzeni w stosunku do mnie i niezależnie od moich intencji będziecie dopowiadac sobie coś czego nie napisałem, kiedy tylko pozostawię w wypowiedzi jakiekolwiek pole do interpretacji. Trudno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Sebastian napisał:

Każdy uprawia taki sport jaki chce i jaki go bawi. Ubliżanie jakiemuś poprzez nazywanie go pedalskim jest tym samym co wczoraj robił Fluber w stosunku do osób jeżdżących w miastach samochodami. Nie wiem czy naprawdę musicie na tym poziomie dyskutować. 

 

przypominam że jesteśmy na forum KOSZYKARSKIM więc będę pisał o każdym innym sporcie jak mi się podoba! 

 

3 minuty temu, fluber napisał:

Jedynym faktem tam jest to że używanie określeń "pedał" Albo "to jest dla pedałów" jest homofobiczne. 

może dla Ciebie. u mnie pedał w robocie określił projektowanie wnętrz u mężczyzn jako pedalskie i nikt nikogo nie podał do sądu. nie bądź taki przewrażliwiony ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

To nie jest rola wójta, to rola władzy ustawodawczej, ona powinna odpowiadać za wydanie poleceń z wada prawną, nie wykonawcy tych poleceń. Wójt nie musi sie na tym znać

Właśnie, że musi. Właśnie rolą urzędów miejskich i wiejskich jest wypełnianie prawa. To dlatego ludzie składają tam wszelkie podania o pozwolenia itp i urząd rozstrzyga czy to jest zgodne z prawem czy nie. Na tym poziomie Fluber się to odbywa. Nie na poziomie władzy ustawodawczej. Zobacz jak często są spory pomiędzy prezydentami miast a takimi wojewodami na przykład. I nikt się nie boi w nie wdawać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Sebastian napisał:

Kurde Fluber zastanów się. Ty obrażasz ludzi jeżdżących samochodami i czujesz się z tym dobrze a jednocześnie jak obrażają Ciebie to od razu reagujesz alergicznie. To mocno dziwne. 

W dodatku będąc ascetom zwraca uwagę na swój wygląd - hedonista jeden!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mayor napisał:

Nie wiem jak Ty? Ale ja na mam dwoje małych dzieci pod opieką zaraz muszę ich budzić wyszykować śniadanie, ubrać,uczesać ,zapakować śniadania i zaprowadzić do szkoły. Tak że nie bardzo mam czas na  siedzenie na dupce , nawet rzadko mam okazje wyskoczyć na dupki.

Dlatego tym bardziej szanuję, że przy tak zabieganym żywocie wciąż znalazłeś czas na wyrażenie swojej pogardy dla osób orientacji homoseksualnej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Właśnie, że musi. Właśnie rolą urzędów miejskich i wiejskich jest wypełnianie prawa. To dlatego ludzie składają tam wszelkie podania o pozwolenia itp i urząd rozstrzyga czy to jest zgodne z prawem czy nie. Na tym poziomie Fluber się to odbywa. Nie na poziomie władzy ustawodawczej. Zobacz jak często są spory pomiędzy prezydentami miast a takimi wojewodami na przykład. I nikt się nie boi w nie wdawać. 

Już mówiłem. Nie zgadzam się że do odpowiedzialności prezydentów, wójtów i burmistrzów należy ocenianie zgodności z prawem rozporządzeń. 

7 minut temu, Koelner napisał:

 

może dla Ciebie. u mnie pedał w robocie określił projektowanie wnętrz u mężczyzn jako pedalskie i nikt nikogo nie podał do sądu. nie bądź taki przewrażliwiony ❤️

Mówisz do niego "pedał" osobiście, czy tylko na forum masz jaja? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

 

Mówisz do niego "pedał" osobiście, czy tylko na forum masz jaja? 

czasami, gość będąc po 40tce nie lubi określenia „gej”  i jest mniej wyczulony przynajmniej od Ciebie więc może jesteś krypto ( bieganie, wege,  🤔 ) no i zapomniałem że nie puknąłbyś Bellucci nawet jak była młoda 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

czasami, gość będąc po 40tce nie lubi określenia „gej”  i jest mniej wyczulony przynajmniej od Ciebie więc może jesteś krypto ( bieganie, wege,  🤔 )

Jak mówiłem, lubię kiedy dzięki mnie pokazujesz jaki jesteś naprawdę, np próbując mnie obrazić, sugerując inna orientację seksualną. 

Musisz zrozumieć, że większość środowisk homo nie lubi być stygmatyzowana i w ten sposób określana i z moich rozmów z nimi wynika że często w towarzystwie godzą się na to, żeby być lubiani i akceptowani, chociaż w środku cierpią z tego powodu. Nie wiem czy dotyczy to osoby z która pracujesz, czy nie. Wiem tylko jak to co piszesz świadczy o Tobie. A świadczy bardzo źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, fluber napisał:

Jak mówiłem, lubię kiedy dzięki mnie pokazujesz jaki jesteś naprawdę, np próbując mnie obrazić, sugerując inna orientację seksualną. 

Musisz zrozumieć, że większość środowisk homo nie lubi być stygmatyzowana i w ten sposób określana i z moich rozmów z nimi wynika że często w towarzystwie godzą się na to, żeby być lubiani i akceptowani, chociaż w środku cierpią z tego powodu. Nie wiem czy dotyczy to osoby z która pracujesz, czy nie. Wiem tylko jak to co piszesz świadczy o Tobie. A świadczy bardzo źle. 

Spoko - jesteśmy przyzwyczai to Twojego mędrkowania i oceniania ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, fluber napisał:

Jak mówiłem, lubię kiedy dzięki mnie pokazujesz jaki jesteś naprawdę, np próbując mnie obrazić, sugerując inna orientację seksualną. 

Musisz zrozumieć, że większość środowisk homo nie lubi być stygmatyzowana i w ten sposób określana i z moich rozmów z nimi wynika że często w towarzystwie godzą się na to, żeby być lubiani i akceptowani, chociaż w środku cierpią z tego powodu. Nie wiem czy dotyczy to osoby z która pracujesz, czy nie. Wiem tylko jak to co piszesz świadczy o Tobie. A świadczy bardzo źle. 

Jaki Ty względem siebie czuły i empatyczny jesteś. 

Szkoda, że nie wiesz, jak to co Ty piszesz świadczy o Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, fluber napisał:

Moja pasja jest bieganie, wydałem na nie w tym roku ze 20 tysięcy i nie uważam że to kaprys czy głupio wydane pieniądze

Czoooooo? Toż to jest ewidentne, modelowe nieumiarkowanie. Rapparowi jako bezbożnikowi to się nie dziwię, że se w bloku pierdolnął pałacowe komnaty jak jakiś noworuski ale Tobie, pustelnikowi? Faktycznie gowinowiec z Ciebie z krwi i kości 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Jaki Ty względem siebie czuły i empatyczny jesteś. 

Szkoda, że nie wiesz, jak to co Ty piszesz świadczy o Tobie.

Możesz mi powiedzieć, jak zwracanie uwagi na nazywanie homoseksualistów pedałami świadczy o mnie. 

Teraz, jack napisał:

Czoooooo? Toż to jest ewidentne, modelowe nieumiarkowanie. Rapparowi jako bezbożnikowi to się nie dziwię, że se w bloku pierdolnął pałacowe komnaty jak jakiś noworuski ale Tobie, pustelnikowi? Faktycznie gowinowiec z Ciebie z krwi i kości 🤣

Macie w głowach jakiś obraz pustelinika i ascety, a potem z tym obrazem dyskutujecie. Co ja mogę na to poradzić? Nie zmienię tego, co siedzi w Waszych głowach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Nie nazwałem nikogo kretynem.

Podałeś przykład zmyslonego Miecia bez żadnego wykształcenia i okreslilem go kretynem na potrzeby dyskusji. 

Twój zmyślony Miecio nie istnieje, homoseksualiści istnieją. Nie czujesz różnicy? 

Zmyślony?  Twoje wszystkie przykłady o 50% wzroście przychodów i bieganiu też?

Poza tym napisales, że masz prawo nazywać kogoś bez wykształcenia kretynem. Niezależnie od tego kto to jest. Nazwałeś też pośrednio mnie kretynem, piszac, że jestem Mieciem (nawet gdyby był hipotetyczny).

Nie rób z siebie kretyna niepotrafiacego połączyć 3 kropek.

Przez rok poznałem w DK takich katolików jak ty. Takich z pierwszych ławek, którzy patrzą na wszystkich z góry, nie potrafiąc zrozumieć podstawowych zalozen wiary. Ale oczywiście to też jest zmyślone. Nie masz nawet sekundy autorefleksji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Zmyślony?  Twoje wszystkie przykłady o 50% wzroście przychodów i bieganiu też?

Poza tym napisales, że masz prawo nazywać kogoś bez wykształcenia kretynem. Niezależnie od tego kto to jest. Nazwałeś też pośrednio mnie kretynem, piszac, że jestem Mieciem (nawet gdyby był hipotetyczny).

Nie rób z siebie kretyna niepotrafiacego połączyć 3 kropek.

Przez rok poznałem w DK takich katolików jak ty. Takich z pierwszych ławek, którzy patrzą na wszystkich z góry, nie potrafiąc zrozumieć podstawowych zalozen wiary. Ale oczywiście to też jest zmyślone. Nie masz nawet sekundy autorefleksji.

 

Jeszcze pamiętaj że temu co się źle kojarzy bieganie to nie widzi fiuta zza brzucha i jest parszywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Zmyślony?  Twoje wszystkie przykłady o 50% wzroście przychodów i bieganiu też?

 

No sam podałeś ten przykład jako pewien eksperyment myślowy, który ma pokazać, co osoba bez żadnego wykształcenia, wiedzy i języka może zarobić w Niemczech. Sam to zaznaczyłeś w swojej wypowiedzi.

Moje przykłady odnoszą się do mnie. Ja nie jestem zmyślony. 

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

 

Poza tym napisales, że masz prawo nazywać kogoś bez wykształcenia kretynem. Niezależnie od tego kto to jest.

 

Napisałem, że osobę, która nie jest w stanie skończyć 1 klasy podstawówki przez 11 lat można nazwać kretynem, zgadza się. Szczerze, nie sądzę by taka osoba w ogóle istniała. Przypomnę też, że słowo " kretyn" oznacza  według definicji osobę tępą. Moim zdaniem nawet gdyby wymyślona przez Ciebie postać istniała, to spełnia warunki definicji osoby tępej, czyli kretyna.

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Nazwałeś też pośrednio mnie kretynem, piszac, że jestem Mieciem (nawet gdyby był hipotetyczny).

Mógłbyś podać konkretny cytat, w którym napisałem, że jesteś Mieciem?

5 minut temu, Pablo81 napisał:

 

Nie rób z siebie kretyna niepotrafiacego połączyć 3 kropek.

 

Nie wiem, jakie kropki chcesz, żebym połączył. Wydaje mi się, że powyżej wyjaśniłem, o co mi chodziło. nie podoba mi się wciskanie mi, że powiedziałem coś, czego nie powiedziałem.

8 minut temu, Pablo81 napisał:

 

Przez rok poznałem w DK takich katolików jak ty. Takich z pierwszych ławek, którzy patrzą na wszystkich z góry, nie potrafiąc zrozumieć podstawowych zalozen wiary. Ale oczywiście to też jest zmyślone. Nie masz nawet sekundy autorefleksji.

 

Nie wiem jakich katolików poznałeś, ale na pewno nie poznałeś mnie, cokolwiek Ci się w tym momencie wydaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.