Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, ptak napisał:

Tyle, że w praktyce a nie tylko na papierze. Jak dziecko przyjdzie na religię w tęczowej bluzce to ciekawi mnie ten "szacunek" w praktyce

josephnba ja jestem za tym, żeby religia była w budynku szkoły. Jako zajęcia dodatkowe, po lekcjach i bez płacenia pensji.

Nie wiem czy wiesz, ale religia jest przedmiotem dodatkowym, bez obowiązku uczestniczenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, josephnba napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale religia jest przedmiotem dodatkowym, bez obowiązku uczestniczenia 

Przedmiot dodatkowy który jest na świadectwie i wpływa na średnią? Zresztą ja nie pisałem o przedmiocie tylko o zajęciach  coś jak gimnastyka czy inne kółko zainteresowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ptak napisał:

Tyle, że w praktyce a nie tylko na papierze. Jak dziecko przyjdzie na religię w tęczowej bluzce to ciekawi mnie ten "szacunek" w praktyce

pewnie podobnie jak praktyczny szacunek/tolerancja działacza lgbt nauczającego 'antydyskryminacji' wobec ucznia który przyszedłby w koszulce marszu dla życia i rodziny czy coś w ten deseń :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

pewnie podobnie jak praktyczny szacunek działacza lgbt nauczającego 'antydyskryminacji' wobec ucznia który przyszedłby w koszulce marszu dla życia i rodziny czy coś w ten deseń :) 

Słyszy się o pobiciach ludzi którzy są podciągnięcia pod szeroko pojętą grupę LGBT. Słyszałeś o tym, żeby ktoś pobił idące zakonnice, księdza z ministrantami którzy idą po koledzie? Więc nie, nie byłoby podobnie. 

Odnośnie finansów. Jestem ciekaw kto odważy się i zabroni samorządom i państwowym firmom na "sponsorowanie" drużyn sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ptak napisał:

Słyszy się o pobiciach ludzi którzy są podciągnięcia pod szeroko pojętą grupę LGBT. Słyszałeś o tym, żeby ktoś pobił idące zakonnice, księdza z ministrantami którzy idą po koledzie? Więc nie, nie byłoby podobnie. 

https://torun.wyborcza.pl/torun/7,48723,4837078.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ptak napisał:

Przedmiot dodatkowy który jest na świadectwie i wpływa na średnią? Zresztą ja nie pisałem o przedmiocie tylko o zajęciach  coś jak gimnastyka czy inne kółko zainteresowań.

Przedmiot który obok etyki jest na świadectwie

To jest ogromna różnica 

Btw dlaczego nauczyciel etyki czy religii ma pracować za darmo skoro inni nauczyciele zarabiają za tę samą pracę? 

To jest ta równość twoim zdaniem? 

I ubiegając odpowiedź 

Za "gimnastykę czy coś tam" osoby prowadzące też pobierają pensję 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ptak napisał:

Słyszy się o pobiciach ludzi którzy są podciągnięcia pod szeroko pojętą grupę LGBT. Słyszałeś o tym, żeby ktoś pobił idące zakonnice, księdza z ministrantami którzy idą po koledzie? Więc nie, nie byłoby podobnie. 

księża:

https://tvn24.pl/poznan/mosina-ksiadz-pobity-w-kosciele-przez-trzech-14-latkow-ra982784-2311693

https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/8412059,siedlce-prokuratura-zabojstwo-ksiadz-areszt-dozywocie.html

https://wiadomosci.wp.pl/18-latek-pobil-ksiedza-grozil-pozbawieniem-zycia-6713683905632960a

zakonnice:

https://koscierzyna.naszemiasto.pl/zakonnica-z-matka-zaatakowane-na-ulicach-koscierzyny/ar/c1-8952603

https://gdansk.tvp.pl/49541143/chuliganski-atak-na-zakon-klarysek

działacze:

https://www.tvp.info/61499614/atak-na-furgonetke-fundacji-pro-life-media-jednym-z-oskarzonych-doktorant-uniwersytetu-warszawskiego-pawel-sz-wraca-sprawa-margot (głośna sprawa, gdzie jeszcze ten LGBT-dresiarz dostawał wsparcie, także finansowe, od 'swojego' środowiska)

https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/3040112,brutalny-atak-na-dzialacza-prolife-jest-akt-oskarzenia-przeciwko-piotrowi-sz

https://tygodnikbydgoski.pl/katolicka-bydgoszcz/nagranie-brutalnego-ataku-na-przdstawicieli-fundacji-pro-wideo

 

więc ja czaję że w Twojej bańce ciągle mamy 15 wiek i nietykalny kościół rządzi wszystkim (wiadomo że i wtedy nie rządził, ale zastosujmy takie uproszczenie) a homoseksualistów bidulków się pali na stosach i po coming oucie nie mają szans znaleźć pracy i normalnie żyć...ale wiesz w Twojej bańce daje się wiarę prowokacjom Barta, więc nie jest ona zbyt wiarygodna :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Nie ma tu ani słowa o tym co było powodem pobicia więc ciężko to jednoznacznie podciągnąć pod atak na tle religijnym 

Mało tego, jest wzmianka "nie zdołali nic ukraść" co może świadczyć o rozboju na tle rabunkowym 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

Nie ma tu ani słowa o tym co było powodem pobicia więc ciężko to jednoznacznie podciągnąć pod atak na tle religijnym 

tak jak większość pobić homoseksualistów to z grubsza bad luck/bad-timing (a ci sami troglodyci pobiliby kogoś innego jakby się akurat napatoczył, tylko wtedy to nie byłoby tak medialne/klikalne) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

tak jak większość pobić homoseksualistów to z grubsza bad luck/bad-timing (a ci sami troglodyci pobiliby kogoś innego jakby się akurat napatoczył, tylko wtedy to nie byłoby tak medialne/klikalne) 

Gdybabina 

Sam kiedyś interweniowałem bo dwóch odważnych inaczej szarpało dziewczynkę w autobusie za tęczową torbę ubliżając jej jednoznacznie  

Swoją drogą jakim k**** trzeba być troglodyta, żeby napastować dziecko w wieku 15-18 lat (nie potrafię określić) używając przy tym słów wsadzić c***a w cipe to byś od razu się naprostowala 

 

Złapanie takiego leszcza za,kark i propozycja włożenia mu swojego c***a do dupy poskutkowało prawie płaczem 

A proponowałem też kolację 

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, josephnba napisał:

Nie ma tu ani słowa o tym co było powodem pobicia więc ciężko to jednoznacznie podciągnąć pod atak na tle religijnym 

Mało tego, jest wzmianka "nie zdołali nic ukraść" co może świadczyć o rozboju na tle rabunkowym 

 

Nom. Ja osobiście widziałem jak grupa młodzieży oplula przechodzącego księdza z okrzykiem "jebac czarnych". Ataku na LGBT nie widziałem żadnego. Generalnie zapraszam na marsz dla życia i rodziny, to zobaczysz o czym mówię. Albo trzeba było iść pod swój kościół jak były marsze aborcyjne 2 lata temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Nom. Ja osobiście widziałem jak grupa młodzieży oplula przechodzącego księdza z okrzykiem "jebac czarnych". Ataku na LGBT nie widziałem żadnego. Generalnie zapraszam na marsz dla życia i rodziny, to zobaczysz o czym mówię. Albo trzeba było iść pod swój kościół jak były marsze aborcyjne 2 lata temu. 

Na marsze organizowane przez środowiska skrajne, niezależnie od strony nie chodzę z zasady

Bo tak po stronę maszerujących jak i ich przeciwników są zjeby 

I piszę to z pełną świadomością 

Nic, co tworzą lidzie pokroju Kai godek nie jest normalne  

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Gdybabina 

jak jakieś 3/4 postów w dziale inne, tak czy siak pisanie że w PL nie ma ataków na tle religijnym jest mocno bańkowe

5 minut temu, ptak napisał:

Tylko tych działaczy możesz podciągnąć pod to o czy pisałem.

nie rozumiem?

5 minut temu, ptak napisał:

Przecież w przypadku zakonnicy napisali, że napaść nie była na tle religijnym

Tak jak zapewne masa napaści na osobty LGBT nie jest na tle 'światopoglądowym'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, josephnba napisał:

Na marsze organizowane przez środowiska skrajne, niezależnie od strony nie chodzę z zasady

Bo tak po stronę maszerujących jak i ich przeciwników są zjeby 

I piszę to z pełną świadomością 

Nic, co tworzą lidzie pokroju Kai godek nie jest normalne  

 

Szkoda, może na marszu skrajnych katolików zobaczylbys skrajna nienawiść wobec nich i jak się objawia. I nie mielibyśmy dyskusji że katolicy nie są w ogóle prześladowani a LGBT jest. 

18 minut temu, julekstep napisał:

 

Tak jak zapewne masa napaści na osobty LGBT nie jest na tle 'światopoglądowym'

Osób LGBT w Polsce jest 100 razy więcej niż księży. Gdyby żadna z tych 2 grup nie była dyskryminowana to mielibyśmy 100 razy więcej przypadkow przemocy wobec osób LGBT niż wobec księży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, fluber napisał:

Szkoda, może na marszu skrajnych katolików zobaczylbys skrajna nienawiść wobec nich i jak się objawia. I nie mielibyśmy dyskusji że katolicy nie są w ogóle prześladowani a LGBT jest. 

 

Nigdzie i nigdy nie napisałem że takie zjawisko nie istnieje 

Widzę to w internetach aż nazbyt często 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2022 o 14:22, josephnba napisał:

A czy szanowny mi znajdzie wpis, w którym napisałem że na nich głosowałem? 

Dla ułatwienia dodam, że kiedyś o coś podobnego posadził mnie @fluber i mu wyjaśniłem. Od tamtej pory już mnie pytaniami o to nie zanudza 

 

Czy po raz kolejny zapytany, szanowny spierdoli do swojej norki i wychyli nosek tylko żeby znów bezpodstawnie coś wysrać? 

 

A to jak na forum tego nie obwieściłeś to znaczy, że na nich głosować nie mogłeś??? 😁 

Dla ułatwienia dodam, że nie ma  pojęcia co "wyjaśniłeś fluberowi" ale z chęcią się dowiem.

A póki co, to to zdjęcie sobie ustaw.

 

image.png.f8de6a6e65fc623943fcc15fd1e7bce9.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Pan A. napisał:

A to jak na forum tego nie obwieściłeś to znaczy, że na nich głosować nie mogłeś??? 😁 

Dla ułatwienia dodam, że nie ma  pojęcia co "wyjaśniłeś fluberowi" ale z chęcią się dowiem.

A póki co, to to zdjęcie sobie ustaw.

 

image.png.f8de6a6e65fc623943fcc15fd1e7bce9.png

 

Czyli jesteś pizda i lamus który rzuca tezy bez dowodów 

A wykończy cię bobas 

15098705981241.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.