Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

https://nettg.pl/gornictwo/190333/pgg-podpisano-porozumienie-dotyczace-wyplaty-jednorazowych-premii-inflacyjnych

 

Lipiec - 6400PLN rekompensaty Wrzesień - kolejne 6400PLN rekompensaty a do końca roku jeszcze trochę :) W PGG podpisano porozumienie w zakresie wypłaty jednorazowej rekompensaty inflacyjnej. Jej wysokość będzie taka, jak w lipcu tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

https://nettg.pl/gornictwo/190333/pgg-podpisano-porozumienie-dotyczace-wyplaty-jednorazowych-premii-inflacyjnych

 

Lipiec - 6400PLN rekompensaty Wrzesień - kolejne 6400PLN rekompensaty a do końca roku jeszcze trochę :) W PGG podpisano porozumienie w zakresie wypłaty jednorazowej rekompensaty inflacyjnej. Jej wysokość będzie taka, jak w lipcu tego roku.

Znaleźli spośob na "sasinowe minus" - ZOBACZ JAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

https://nettg.pl/gornictwo/190333/pgg-podpisano-porozumienie-dotyczace-wyplaty-jednorazowych-premii-inflacyjnych

 

Lipiec - 6400PLN rekompensaty Wrzesień - kolejne 6400PLN rekompensaty a do końca roku jeszcze trochę :) W PGG podpisano porozumienie w zakresie wypłaty jednorazowej rekompensaty inflacyjnej. Jej wysokość będzie taka, jak w lipcu tego roku.

Po raz kolejny biedni górnicy dostają kosztem bogatej reszty 

 

A ty babciu na rencie plac 

1. Podatki 

2. Wyższe rachunki 

3. Jedz że śmietnika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majstersztyk zrobili, najpierw rzekomy podatek od firm skarbu Państwa od nadmiarowych zysków, a teraz te zyski posłużą kupieniu kolejnej grupy wyborców. Jednocześnie sporo ludzi nie dowie się, bo nie śledzi idealnie wszystkiego i w ogólnym wyborczym rozrachunku będą na plus. Platforma może pluć sobie brodę, że dali sobie odebrać władzę przegrywając w wyborach. Tą strategią mogli śmiało być teraz piąta kadencję, tylko rozdawać musieliby w wolniejszym tempie niż robił to PiS, bo tu paliwo powoli się kończy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2022 o 11:34, Cardi napisał:

Ostatnio zacząłem łazić po mieście, bo samochód u mechanika. Zawsze staram się wyglądać tak jakbym dalej szedł po chodniku wchodząc na pasy, czyli nie rozglądam się przed samym przejściem (tylko trochę wcześniej) i upewniam się krok przed wejściem, żeby kierowcy zapierdalający musieli nagle wytracić prędkość, jeżeli nie mieli w planach puścić pieszego.

Powód jest prosty - ode mnie za kółkiem wymaga się takiego zachowania to i ja wymagam jako pieszy.

 

A że przepis jest pojebany to inna sprawa. Może jak wkurwię 2 kierujących dziennie to w końcu trafię na jakiegoś patafiana z rządu.

Wracając do tematu, który wywołał oburzenie.

17:30, ślisko bo po deszczu, ale jeszcze widno, zmierzam w stronę pasów bez sygnalizacji świetlnej. 3 kroki przed wejściem na przejście dla pieszych przejeżdża przede mną Skoda Yeti, srebrna z niebieskimi emblematami i jakimś napisem na P.

Zapamiętałem numery blach, dzwonię na najbliższy komisariat, że chcę zgłosić wykroczenie albo przestępstwo, nie wiem.

Opisuję sytuację, typ z dyżurki pyta czy mam nagranie, mówię że nie, ale mam numery i model auta. Skoda Yeti numer HPB ...

No i najpierw konsternacja, potem "panie, niech sobie pan jaj nie robi", odpowiedziałem że poważnie samochód policyjny nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu zbliżającemu się do przejścia dla pieszych.

Pan w telefonie jeszcze raz kazał mi nie żartować i zapytał czy to wszystko.

 

Jebać takie prawo i takie służby. Kowalski czy inny Cardi jakby jechał za kółkiem dostałby 1,5koła i 15pkt jeżeli dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było mnie wtedy w Polsce i mało śledziłęm sytuację w PL wtedy, a z drugiej strony mój ojciec jeździł na te pochody KODu, ale czy te rozważania o byciu premierem to na serio były czy ktoś kiedyś w GW nudził jak nie miał pomysłu na rozsądny artykuł i to wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, P_M napisał:

Majstersztyk zrobili, najpierw rzekomy podatek od firm skarbu Państwa od nadmiarowych zysków, a teraz te zyski posłużą kupieniu kolejnej grupy wyborców. Jednocześnie sporo ludzi nie dowie się, bo nie śledzi idealnie wszystkiego i w ogólnym wyborczym rozrachunku będą na plus. Platforma może pluć sobie brodę, że dali sobie odebrać władzę przegrywając w wyborach. Tą strategią mogli śmiało być teraz piąta kadencję, tylko rozdawać musieliby w wolniejszym tempie niż robił to PiS, bo tu paliwo powoli się kończy. 

Mylisz się. Ten podatek dotyczy także firm prywatnych i to także tych spoza sektora energetycznego. Nie wiem jak to zamierzają zrobić bo - zgodnie z prawem - prawo nie działa wstecz więc nowy podatek może dotyczyć tylko przyszłych zysków a ten ma dotyczyć zysków już uzyskanych.  

No i przypominam, że te SSP są zarządzane przez chłopców z PiSu, więc najpierw kazali im podnieść ceny przez co okradają ludzi a teraz stwierdzili, że "łaskawie" wprowadzą podatek, przez co ściągną część tej kasy do budżetu, przy okazji oczywiście łupiąc polskie spółki prywatne. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Jak już w temacie samochodów

 

 

Taki zdolny polityk/aktywista/informatyk to i kierowca pewnie wyśmienity  

 

 

3 godziny temu, rw30 napisał:

nie było mnie wtedy w Polsce i mało śledziłęm sytuację w PL wtedy, a z drugiej strony mój ojciec jeździł na te pochody KODu, ale czy te rozważania o byciu premierem to na serio były czy ktoś kiedyś w GW nudził jak nie miał pomysłu na rozsądny artykuł i to wszystko?

No niestety ale dużo osób wówczas o Petru i kijowskim mówili jako o liderach opozycji i to w nich widziano nowego premiera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.