Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, fluber napisał:

@ely3 bo bez solidarnej Polski nie mają większości. Innego powodu nie ma

Jest. obszar za który odpowiada czarnek. Tylko skutki zobaczymy dużo później. 

No tylko ,że w przypadku sądów i prokuratury to ja mam wrażenie ,że to ma poparcie samego Kaczysńkiego. On ma jakąś obsesje kasty sędziowskiej i nawet kosztem zablokowania pieniędzy z KPO on nie chce odwrócić tych zmian. Choc naprawdę nie ma ani jednego argumentu za tym by je podrzymywać. Ludziom na dole nie przeszkadza rozwalenie sądów. MAm wręcz wrażenie ,że ludzie lubią kiedy się dokopuje grupie zawodowej co do której ludzie mają poczucie krzywdzenia. Tj lekarzom, nauczycielom czy właśnie sędziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koelner napisał:

Ziobro to Rydzyk 

MAcierewicza odstrzelili bez problemu . Rydzyk ma jakiś wpływ ale nie przesadzajmy. On nie wykreuje żadnej nowej siły. Może sobie popierać Jurków tego świata ale finalnie i tak mu sie nie kalkuluje odejść od Pis. Nie będzie Ziobry to znajdzie soiie innego delfina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jack napisał:

Poprawiłem

enbea.jpg

Ładne bajeczki dziadzi opowiadają a ten łyka jak młody pelikan

 

Piękny program wyborczy oparty na strachu stereotypach i chęci zerwania z opinią zaścianku Europy! 

PiSowski zabierz babci dowód w praktyce 

Godzinę temu, ely3 napisał:

MAcierewicza odstrzelili bez problemu . Rydzyk ma jakiś wpływ ale nie przesadzajmy. On nie wykreuje żadnej nowej siły. Może sobie popierać Jurków tego świata ale finalnie i tak mu sie nie kalkuluje odejść od Pis. Nie będzie Ziobry to znajdzie soiie innego delfina

Zajebiście go odstrzelili 

Wiesz ile on kasy przejebał za co na koniec (tak to wiem kor) dostał najwyższe odznaczenie! 

Facet cały czas jeździ ministerialną limuzyną i ma realny wpływ na to jakie stosunki z tadzoem ma PiS 

Przecież to jest bankowo jedynka na najbliższej liście 

(Chyba że wreszcie zamkną go w szpitalu)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, josephnba napisał:

Wiesz ile on kasy przejebał za co na koniec (tak to wiem kor) dostał najwyższe odznaczenie! 

Dostał za KOR i pewnie za tamten okres mu się należało

 

18 minut temu, josephnba napisał:

Przecież to jest bankowo jedynka na najbliższej liście 

(Chyba że wreszcie zamkną go w szpitalu)

Ale przecież ja nie pisze ,ze go skasowali tylko ,że odebrali mu wszystkie stanowiska. Dla człowieka , który całe życie marzył o byciu ministrem od armii to jest ogromna degradacja.

Ale jest popularny .W takim Piotrkowie będzie 1 i zbierze sporo głosów. Ale wpływ macierewicza obecnie jest żaden. Armia pod jego rządami poszła w rozsypkę . Wszystkie inwestycje szlag trafił . Ziobro też niech sobie będzie szefem Solidarnej ale jak minister jest niewiarygodnym szkodnikiem. Ale moim zdaniem jak pisałem on w pewnym stopniu jest emanacją obsesji Kaczyńskiego , który z jakiegos powodu nienawidzi sędziów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Matura z matmy powinna być obowiązkowa - zawsze. 

A był czas kiedy nie było to takie oczywiste 

 

 

Teraz, Cardi napisał:

30% podstawy to nawet Tomasz Lis dzień po udarze by napisał. To c*** nie matura.

Tomasz lis może i jest pojebany i ch mu w d 

Ale podobnie jak Kurski to w c*** inteligentny koleś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Tomasz lis może i jest pojebany i ch mu w d 

Ale podobnie jak Kurski to w c*** inteligentny koleś 

Nie wątpię, ale dzień po udarze mógłby nie być w pełni zdolności umysłowych.

 

A i tak tę gównomaturę z matmy by pierdolnął na kolanie na 30%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ely3 napisał:

Nie ma bardziej spieprzonego przez ten rząd obszaru jak właśnie sądownictwo.

Pomijając prawo karne (nie miałem do czynienia), to ze 20 lat jest mniej więcej to samo. W administracyjnym, moim zdaniem jest dużo na plus, gdyż ppsa dopuszcza e- procedowanie.

Przebieg wszystkich rozpraw jest dokumentowany i e-dostępny dla stron. Cyfryzacja czasami kuleje, ale ogólnie naprawdę muszą się napracować na przewały.

I niespecjalnie doszukiwałbym się wpływu partii (tej, poprzedniej, przedpoprzedniej), bo sporym hamulcowym jest sam wymiar.

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.