Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, julekstep napisał:

wymowna śmieszna* ale w sumie porównanie trafne

Zasadniczo też się z nim zgadzam w tej kwestii, nie ma chyba bardziej skurwi...ego narodu w EU zachodniej od Niemiec.

16 godzin temu, julekstep napisał:

* z drugiej strony 73 latek w PL znający w ogóle termin enbea to i tak duży props :P

Załapał się na boom lat 90-tych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Pepis21 napisał:

Zasadniczo też się z nim zgadzam w tej kwestii, nie ma chyba bardziej skurwi...ego narodu w EU zachodniej od Niemiec.

Załapał się na boom lat 90-tych :P

Ja bym raczej Francuzów wytypował

19 godzin temu, Sebastian napisał:

Ten dzień chyba jednak nie taki dobry ;)

A widzieliście wywiad z Grażyną Kulyczyk ? Powiedziała kilka słów prawdy a na lewicy i wśród młodzieży głosy oburzenia.

Powiedziała, że jak dostaniesz kasę a nie musisz tyrać żeby spłacić kredyt hipoteczny to będziesz bogaty? No tak to ja też potrafię.b Dokonała jakiegoś przełomowego odkrycia, wymyśliła rewelacyjny pomysł jak zarobić pieniądze?

Jak dostanę zlecenie na respiratory, zapłacą mi z góry, nie sprowadzę respiratorów, "umrę" na końcu świata, kasy nie oddam tylko ja gdzieś przetransferuje to mój syn też będzie mógł powiedzieć że ciężka praca doszedl do bogactwa. Te pieniądze z respiratorów zainwestuje w jakąś państwową spółkę której akcje kupi za grosze a sprzed z 10 krotnym przebiciem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, RappaR napisał:

Jaka to zachodnia Polska rozwinięta, bo niemiecki zabór, nie to co wsteczny wschód po zaborze ruskim :)

Nie odbierajmy zasług Cesarsko -Królewskiej Galicji. Południowo wschodnie Kresy (Lwów, Stanisławów, Tarnopol) to były zabór austriacki. Z całym naciskiem odcinamy się tu od Rosji.😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, josephnba napisał:

Ewentualnie jak oglądając NBA na dsf nie chcesz zasnąć w przerwie ;)

Odgłosy z reklam jakie leciały w przerwach i tak nie dawały zasnąć 😁 Swoją drogą maszyna ruszyła:

Fdh3TsvWYAEuzai?format=jpg&name=large

Paradoksalnie ta wypowiedź może zrobić dobrze koszykówce w kraju.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zastanwia po jakiego grzyba trzymają tego Ziobro

Prokuratura z Kielc umorzyła sprawę hejterską w Minsiterstwie Sprawiedliości bo nie może ustalić kim jest Mała Emi. Cała Polska wie. Kobieta sie sama przyznałą ale prokurator z Kielc nie może tego ustalić. Jak pokrzywdzony sędzia odwołał się od decyzji i poprosił by przesłuchąc Emi i jej mężą to otrzymał odmowę ponieważ policja nie zabezpieczyła IP sprawców z jego komputera. Pierwszy raz słysze by prokuratura odmówiła przesłuchania świadków , którzy publicznie się przyznali do udziału w przestępstwie

Nie ma bardziej spieprzonego przez ten rząd obszaru jak właśnie sądownictwo. Liczba odrzuconych wniosków prokuratorskich nigdy nie była tak wysoka. Sądy działają opieszale. Nigdy sprawy nie były tak długie. Na dodatek kiedy bez problemu w dużych kontraktach mozna było wpisać sąd polski jako właściwy do rozstrzygania sporu. Teraz jest to cholernie utrudnione bo przy większej umowie dostawca chce mieć wpisany sąd z własnego państwa. . To popierdółka niby bo przez 20 lat tylko raz trzeba było iść do sądu ale to pokazuje jak fatalną opinię ma nasze sądownictwo pod rządami Ziobry.

Na dodatek on blokuje uzupełnianie wakatów w sądów. Jego zmiany delikatnie mówiąc są do bani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.