Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, jack napisał:

No to Płażyński już bardziej odcięty od ojca być nie mógł. Ale kierownikiem w Enerdze nie została raczej ze względu na swoje doświadczenie, którego nie miał ale dlatego, że był Płażyńskim synem TEGO Płażyńskiego.

Oczywiście że nie że względu na swoje doświadczenie tylko że względu na to że był członkiem PiS od kilku lat. 

A przynajmniej tak wnioskuje z karier setek innych osób które za PiS dostały fajne fuszki a które łączy to że są w PiS a nie to że mają znanych ojców z Platformy. 

1 minutę temu, Koelner napisał:

W 98 doradzał Tuskowi? Nieźle 

W 98 siedział w AWS. W tamtym czasie stosunki nie były najlepsze ale też nie byli skłóceni. Niemniej mateusz od zawsze nie zgadzał się z poglądami politycznymi kornela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 czy to poniżej to fejk czy serio to puszczają w poznaniu w tramwajach? 

 

1 godzinę temu, Sebastian napisał:

Ale co chcesz ? Zielony Ład po prostu przyśpieszył :) Dzieki Putinowi UE robi 300% normy :) Pięciolatka w rok :)

A będzie jeszcze "lepiej" bo z każdym rokiem kary za korzystanie w węgla i gazu będą coraz większe. 

Z tego co widziałem zielony ład to około 400 złotych z tej ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.money.pl/gospodarka/azoty-i-anwil-otworzyly-puszke-pandory-brak-babelkow-w-oranzadzie-to-najmniejszy-z-problemow-6805586857327360a.html

Jak to było? Rządzący muszą mianować na prezesów strategicznych spółek skarbu państwa swoich ludzi by dbali o interesy kraju i realizowali politykę rządu? 

11 godzin temu, fluber napisał:

Myślisz że dużo prawników z Gdańska wstąpiło do PiS? Sami wiecie jakie wąskie PiS ma kadry. 

Naprawdę uważasz, że żeby dostać pracę w spółce skarbu państwa trzeba należeć do partii rządzącej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, fluber napisał:

@ely3 czy to poniżej to fejk czy serio to puszczają w poznaniu w tramwajach? 

 

Z tego co widziałem zielony ład to około 400 złotych z tej ceny. 

Nie potrafię zaprzeczyć. Aczkolwiek w ciągu ostatnich dwóch dni jechałem kilkukrotnie bimbą i autobusami i nie widziałem czegoś takiego ani razu.

Na samej stronie jest wpis z 11 sierpnia ale szczerze powiedziawszy to ja nie widziałem by codzienny poznań ukazywał się na ekranach w tramwajach ale może być tak ,że ktoś ustawił losowe wybieranie tematów i coś takiego się pojawiło. Osobiście nie widziałem. Osobiście tez nie widziałem by się takie tematy pojawiały. Tam raczej są albo wrzutki z tłumaczeniami idiomów brytyjsjkim. Filmy pokazowe jak długa droge hamowania ma tramwaj. Informacje o remontach. O wydarzeniach sportowych. Raczej nie pamiętam bym kiedykolwiek trafił na tematy lifesylowe

Albo fejk albo błąd programu i ktoś wrzucal dowolne tematy. Nie sądzę by ktoś  miał ustalone zwłaszcza ,że jeszcze rok MPK odmówiło wieszania flag tęczowych na tramwajach choć nawet wzięli zaliczkę. Więc tym bardziej nie sądze by teraz puszczali takie wpisy.

No i nie wiem co to ma wspólnego z Jaśkowiakiem bo on dyrektorem MPK nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od dobrych 2 lat kliknąłem w link z sondażem poparcia 

Wiem ze do nich trzeba podchodzić z dużym dystansem ale fakt, z PiS wciąż jest na szczycie z dużą przewagą nad resztą przeraża podwójnie 

Nie dość, że ludziom nie przeszkadzają kolejne afery, kradzieże, przestępstwa to jeszcze nie ma alternatywy 

Że o poparciu dla szmat z konfy na poziomie progu nie wspomnę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reikai napisał:

Ta jedna pani która płakała na samą myśl o Tusku straszna rzecz, tej mi jest akurat szkoda bo ona autentycznie się boi ewentualnego powrotu do władzy PO. Mam nadzieję że ktoś kiedyś zostanie rozliczony za TVPIS.

Tak jak PiS rozliczył ekipę "ośmiu ostatnich lat" przez osiem~ ostatnich lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.