Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Gregorius napisał:

biorąc pod uwagę bezstronność TVP to jest to skandal ale...czemu mnie nie dziwi że akurat Ty o tym jednym piszesz.  100 afer o różnym poziomie od naruszeń dobrego obyczaju to spraw potencjalnie kryminalnych a Ty wybierasz akurat to 1.

Bo było na górze. Chciałem przykład kradzieży a Ty mi wrzucasz listę gdzie na górze jest napisane ze posłanka Lichocka pokazała środkowy palec. 

Wnioskuje ze żaden minister nie ukradł 50 tysięcy tak jak pani minister rządu ładnej pani premier. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, P_M napisał:

To generalnie dotyczy całej Skandynawii, natomiast wydawało mi się, że Finowie odstają w tym aspekcie, więc zdziwiło mnie to ich pierwsze miejsce w rankingu happiness. Nie doszukujcie się przypierdolki ;)

no jak niezadowoleni się zabiją to nie ma kto narzekać :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Bo było na górze. Chciałem przykład kradzieży a Ty mi wrzucasz listę gdzie na górze jest napisane ze posłanka Lichocka pokazała środkowy palec. 

Wnioskuje ze żaden minister nie ukradł 50 tysięcy tak jak pani minister rządu ładnej pani premier. 

Opis:

1,2 mln zł. Jak donoszą media - taka kwota miała być wyprowadzona od stycznia 2015 r. z dolnośląskiego oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża. W tamtym czasie kierowali nim członkowie PiS. Według mediów i zeznań oskarżonych, pieniądze te miały zasilić kampanię wyborczą PiS na Dolnym Śląsku, w tym kampanię minister edukacji Anny Zalewskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Wiesz ile razy mniej może sobie kupić Polak za to co mu zostaje niż Fin za to co zostaje w jego portfelu?

A premier decyduje ile zarabiasz, czy ile Ci zabiera? 

Teraz, Gregorius napisał:

Opis:

1,2 mln zł. Jak donoszą media - taka kwota miała być wyprowadzona od stycznia 2015 r. z dolnośląskiego oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża. W tamtym czasie kierowali nim członkowie PiS. Według mediów i zeznań oskarżonych, pieniądze te miały zasilić kampanię wyborczą PiS na Dolnym Śląsku, w tym kampanię minister edukacji Anny Zalewskiej.

Miala być? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregorius napisał:

Po tym pytaniu chyba już nie widzę sensu dalszej rozmowy z Toba. Próba rozmydlenia okradzenia czerwonego kryża. Wzorowa postawa katolika w Polsce.

Powiązanie z PiS jest takie że ten złodziej wpłacił część ukradzionej kasy na kampanię wyborczą Zalewskiej. 

A fińska minister osobiście podpierdolila środki

13 minut temu, josephnba napisał:

Zdecydowanie bardziej martwi mnie sytuacja w Polsce, gdzie masa młodych ludzi, dzieci, targa się na swoje życie w wyniku szczucia, braku wsparcia psychicznego 

Martwi mnie że rząd szczuje "ideologię LGBT" zamiast zapewnić wsparcie dzieci, które są szykanowane za to że "kochają inaczej"

Tymczasem rząd niejako swoimi zachowaniami, nagonka popycha te dzieciaki ku granicy

W 2014 roku w Polsce zabiło się 209 dzieci. 

https://www.focus.pl/artykul/samobojstwa-nieletnich-polska-na-drugim-miejscu-w-europie

W 2021 roku w Polsce zabiło się 127 dzieci. 

Wyłącz emocje, media tresują Cię żebyś myślał to co myślisz bo wiedzą że nie sprawdzisz danych. 

4 minuty temu, Gregorius napisał:

Ruble przyszły to w formie.

Wypraszam sobie. Złotówki. Świeżo wydrukowane! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, josephnba napisał:

Nie no k**** sukces tylko 127 ludzkich istnień 

 

Napisał katolik który oburzał się jak ktoś wspominał o aborcji u kobiet zgwałconych lub noszących nieuleczalnie chore dzieci 

O 82 ludzkie istnienia rocznie mniej uratowane przez PiS dzięki rozwiązaniu części problemów związanych z ubóstwem dzieci, których nie udało się rozwiązać wcześniej innym. 

Teraz, Reikai napisał:

Bo teraz próba samobójczą to modny sposób na zwrócenie na siebie uwagi. 

Czy masz inne wytłumaczenie tego przyrostu prób i spadku śmierci? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

O 82 ludzkie istnienia rocznie mniej uratowane przez PiS dzięki rozwiązaniu części problemów związanych z ubóstwem dzieci, których nie udało się rozwiązać wcześniej innym. 

Dziwnie piszesz połowę więcej prob.

1 minutę temu, fluber napisał:

O 82 ludzkie istnienia rocznie mniej uratowane przez PiS dzięki rozwiązaniu części problemów związanych z ubóstwem dzieci, których nie udało się rozwiązać wcześniej innym. 

Bo teraz próba samobójczą to modny sposób na zwrócenie na siebie uwagi. 

Czy masz inne wytłumaczenie tego przyrostu prób i spadku śmierci? 

Myślę, że chodzi o laicyzacje społeczeństwa i odrzucenie Boga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.