Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Dlaczego przyszło Ci do głowy zadać takie pytanie??? 

Spodziewałem się podtekstu, gdyż uważam, że możesz być fanem spędzania wolnego czasu przez Premiera na jeżdżeniu po lesie nieużywanym rowerem 🙂

https://twitter.com/MorawieckiM/status/1137755553692901377?s=20&t=Ft2QeDN4ieseZVTmtWaCog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

 Specjalnie dla forumowych fanów pani premier! 

To co robi w wolnym czasie o ile jest legalne nie powinno nikogo interesować o ile dobrze wykonuje swoje obowiązki. Dziennikarze pisali że w społeczeństwie panuje przekonanie że swoje obowiązki wypełnia źle wiec jeśli to prawda to zrozumiałe są pretensje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Dlaczego przyszło Ci do głowy zadać takie pytanie??? 

Pewnie dlatego, że lubisz się przypierdalać do tego co politycy robią po pracy.

No chyba, że premier to spoko, ale poseł to już nie.  🙃

W dniu 16.08.2022 o 13:29, fluber napisał:

@Cardi to jest ta alternatywa dla PoPiS? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jack napisał:

Spodziewałem się podtekstu, gdyż uważam, że możesz być fanem spędzania wolnego czasu przez Premiera na jeżdżeniu po lesie nieużywanym rowerem 🙂

https://twitter.com/MorawieckiM/status/1137755553692901377?s=20&t=Ft2QeDN4ieseZVTmtWaCog

Jeżdżenie po lesie z rodziną zawsze na propsie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie od dziś wiadomo ze konfitury to kryptogeje 

 

A Pani Premier dobrze tańczy 

Jeśli przy okazji nie okrada rodaków, nie przepycha ustaw godzących w ich prawa, nie obciąża społeczeństwa kolejnymi daninami i nie przyklepuje wydatków na przedsięwzięcia/ogranizacje promujące swoich ziomków, nie ukrywa katastrof przyrodniczych to śmiało mogę stwierdzić że chętnie zamienię ja za naszego nieudacznika 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, josephnba napisał:

Jeśli przy okazji nie okrada rodaków, nie przepycha ustaw godzących w ich prawa, nie obciąża społeczeństwa kolejnymi daninami i nie przyklepuje wydatków na przedsięwzięcia/ogranizacje promujące swoich ziomków, nie ukrywa katastrof przyrodniczych to śmiało mogę stwierdzić że chętnie zamienię ja za naszego nieudacznika 

Masz jakiś dowód, że tak nie robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał:

Masz jakiś dowód, że tak nie robi?

Naprawdę masz problem ze zrozumieniem prostej konstrukcji warunkowej?

Edit: Inna sprawa że raczej tak jak @jack napisał to dowody powinny być na to że coś robi. A nie na brak działania.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gregorius napisał:

Naprawdę masz problem ze zrozumieniem prostej konstrukcji warunkowej?

Edit: Inna sprawa że raczej tak jak @jack napisał to dowody powinny być na to że coś robi. A nie na brak działania.

Masz dowody skazujące na coś z tego co wymieniłeś u Pisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Masz dowody skazujące na coś z tego co wymieniłeś u Pisu?

Po pierwsze nie ja to pisałem. Po drugie poza okradaniem każdy ma dowody na pozostałe zarzuty.  przepchanie Polskiego (Nie)ładu, miliony samochodów elektronicznych, Ostrołęka, fabryka maseczek, maseczki od Kobiety z pod Gubałówki, Komisja Macierewicza, dotacje na organizacje Bąkiewicza, parapodatki, ustawa budżetowa z fałszywymi współczynnikami ekonomicznymi czy wybory kopertowe mówią same za siebie. Tak jak i prowadzenie "śledztwa" w sprawie skażonej Odry od 28 Lipca do teraz.

1 minutę temu, fluber napisał:

Niestety Finlandia jest na 7 miejscu pod względem wysokości podatków w UE, Polska na 17.

Rozumiem że to właśnie ta premier podniosła podatki? podpowiedz słowo klucz "kolejnymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gregorius napisał:

Rozumiem że to właśnie ta premier podniosła podatki? podpowiedz słowo klucz "kolejnymi"

Tak. I to z dużo wyższego poziomu niż jest u nas

The tax wedge for the average single worker in Finland increased by 1.3 percentage points from 41.4% in 2020 to 42.7% in 2021

5 minut temu, Gregorius napisał:

Po pierwsze nie ja to pisałem. Po drugie poza okradaniem każdy ma dowody na pozostałe zarzuty.  przepchanie Polskiego (Nie)ładu, miliony samochodów elektronicznych, Ostrołęka, fabryka maseczek, maseczki od Kobiety z pod Gubałówki, Komisja Macierewicza, dotacje na organizacje Bąkiewicza, parapodatki, ustawa budżetowa z fałszywymi współczynnikami ekonomicznymi czy wybory kopertowe mówią same za siebie. Tak jak i prowadzenie "śledztwa" w sprawie skażonej Odry od 28 Lipca do teraz.

O aferach fińskiego rządu pewnie słyszysz trochę mniej ale po paru minutach szukania:

Tutaj w roli Kurskiego na Eurowizji:

https://www.bbc.com/news/world-europe-59577371

I jest nawet nielegalne wykorzystywanie publicznych środków

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Podatnicy-placa-za-sniadania-rodziny-premier-Marin-Skandal-w-Finlandii-8121749.html

Poza tym ta afera z tym tanczeniem to jest głównie z powodu jej uczestników. 

To jest trochę tak jakby wyciekło takie nagranie z Tuskiem, lisem, młodym Stuhrem i Basia kurdej szatan

Jej minister finansów podpierdolila 50 tysięcy euro z publicznej kasy:

Wicepremier i minister finansów Finlandii Katri Kulmuni zrezygnowała w piątek ze stanowiska po tym jak prasa ujawniła, że polityk uczestniczyła w szkoleniu medialnym m.in. z zakresu wystąpień publicznych, które opłacono z budżetu na łączną kwotę ponad 50 tys. euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.