Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, starYfaN napisał:

Polski PKB spowolnił znacząco z 8,5% do 5,3% r/r. Polska język, trudna język.

Jak nie ma się do czego przyczepić to do błędu gramatycznego 

Zacznij się czepiać tych, których tak bezsensownie bronisz 

I odnieś się do meritum bo błędy we wpisie ci przeszkadzają ale to że różowa bańka którą pompowali pęka w każdym miejscu jakoś ci snu z powiek nie spędza 

38 minut temu, starYfaN napisał:

Każdy powiat, dostaje oddzielnie.

No tak, nie mieszkasz, nie dostałeś, ale z mechaniki płynów i skokowego wzrostu poziomu wód w Odrze potrafiłeś ludzi pouczać 

12go sierpnia to szambo już zdążyło wyjebać na pół Europy BTW

*Pisior niemyty pasuje to jak ulał 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znałem sytuacji na temat Odry, ale widzę, że fajnie jest być posłem PO - Twoi wyborcy uwierzą w każde gówno. Oni chyba szczerze robią zakłady kto nabierze lemingi na większy syf.

Idioci już uwierzyli w rtęć, jakieś ogromne zrzuty wody, chemtrailsy, neurotoksyny, przeżerającą gumowe rękawice wodę

Ciekawe co jeszcze - ja obstawiam uran i polon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Nie znałem sytuacji na temat Odry, ale widzę, że fajnie jest być posłem PO - Twoi wyborcy uwierzą w każde gówno. Oni chyba szczerze robią zakłady kto nabierze lemingi na większy syf.

Idioci już uwierzyli w rtęć, jakieś ogromne zrzuty wody, chemtrailsy, neurotoksyny, przeżerającą gumowe rękawice wodę

Ciekawe co jeszcze - ja obstawiam uran i polon :)

Jak widzę siatki płac polityków to już średnio mnie interesują barwy i z którego to szło rozdania. Ale faktem jest ze padły ryby i organy kontrolne nie zadziałały. Tu nie trzymane są żadne procedury i mimo wszystko jest to porażka rządzących i komentarz w co uwierzy leming jest stosunkowo mało skuteczny do samego wydarzenia głównego. Faktem jest ze polityk to taki zawód ze przez układy można zbić fortunę nie znając się zbytnio na niczym i tu co do zasady działa to tak samo. Zmienił się moim zdaniem jedynie stosunek jakość ( co otrzymuje obywatel ) i cena ( ile to kosztuje obywatela).  I tu moim zdaniem jest gorzej. Polityka to taki zawód kłamcy i już to przytaczałem ze wole być robiony w Karola w kullturalny sposób i po równo. Tymczasem obecne czasy są bardziej parszywe i bezczelne i oszukiwany jestem w perfidny sposób i coś czuje ze koszt jest w znacznym stopniu przerzucony na aktywna grupę zawodowa. Głównie przedsiębiorców kierowców posiadaczy czyli w wybiórczy bardzo sposób ale według klucza wyborczego. Czyli chronimy własna grupę docelowa wyborców. Nigdzie nie chwaliłem czy idealizowałem zawodu polityka czy to z PSL czy PO czy SLD tylko widzę różnice. A uderza mnie nawet nie to ze wy tych różnic nie widzicie tylko to ze bronicie działań PiS. To kto lepiej kradnie jedt sprawa drugorzędną a nawet nieważna jeżeli fetujecie ruchy obozu panującego. 
 

ale oczyeiscie najlepiej iść w schemat lemingów. 
 

ostatnio w TVP wchodząc podczas klikania pilotem ciagle widzę stop klatkę i Tuska w nieładnym ujęciu zawsze z wytrzeszczem i otwarta buzia oraz filtrem ze gębę ma czerwona co jeszcze bardziej pokazuje go w złym świetle bo oczywiście dochodzą jeszcze zmarszczki. Tam nie ma merytoryki w stosunku do swoich działań i refleksji. Tylko bezczelne przerzucanie się na tematy poboczne jak tem chłopiec na torach w Warszawie. Jest z mediami gorzej niż za komuny. 
TVN nie lepszy. Owszem. Ale to rządzących obecnie trzeba rozliczać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spirala rośnie. 
wielu z moich znajomych zauważyło znaczny wzrost cen mocno ponad inflacje w restauracjach knajpach piekarniach kawiarniach z równoczesnym potężnym spadkiem jakości czyli już idą zamienniki tańsze lub starsze. To wszystko padnie z takim impetem ze sektor usług się nie dźwignie. I oczywiście możecie pisać ze to wina tych chciwych przedsiębiorców bo chcą zarobić ( tu zapomnicie o wzroście kosztów pobocznych jak paliwo i gaz ) równocześnie broniąc zysków Orlenu i bonusów za wynik finansowy który wynika z podwyżki marz. Macie zawsze lekkość w dobieraniu wybiórczo tych samych argumentów lub tezy przeciwnej przy kontrargumentem. 

Teraz, josephnba napisał:

I koklusz

Jesteś skrajny w swych poglądach i niestety przyczyniasz się raczej do dawania miłośnikom pisu argumentów na dalsze ich kochanie. Bo masz za dużo emocji w sobie. 

Aaa. Nie wiem czy zauważyliście ze obsługa pracująca na stacjach cxy barach jest coraz bardziej nerwowa i niemiła. Widzę tu spory spadek jakości w byciu po prostu miłym i chyba jest to związane z coraz niższa siła nabywcza pensji Polaków. 

Ale tu chętnie zapytam czy to zauważyliście czy to przypadek. 

Na koniec sierpnia rezygnuje tez z cyfry bo w sumie bez sensu już jest oglądać obu obozów programów info. Z obu stron patologia 

a to co chce mam na osobnych platformach 

mysle ze klasyczna tv szybko padnie także. 

Macie podobne tv przemyślenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał:

 

Na koniec sierpnia rezygnuje tez z cyfry bo w sumie bez sensu już jest oglądać obu obozów programów info. Z obu stron patologia 

a to co chce mam na osobnych platformach 

mysle ze klasyczna tv szybko padnie także. 

Macie podobne tv przemyślenia?

Ja nie mam telewizji od kilku lat bo mi do niczego nie jest potrzebna. Jak chce obejrzeć jakieś konkretne wydarzenie to korzystam z ppv czy aplikacji i tyle i to jest raczej powszechne w dzisiejszych czasach. Najstarsze pokolenie się już pewnie nie przestawi, ale tv raczej za 50 lat nie będzie funkcjonować w aktualnym kształcie. 

15 minut temu, ignazz napisał:

Spirala rośnie. 
wielu z moich znajomych zauważyło znaczny wzrost cen mocno ponad inflacje w restauracjach knajpach piekarniach kawiarniach z równoczesnym potężnym spadkiem jakości czyli już idą zamienniki tańsze lub starsze. To wszystko padnie z takim impetem ze sektor usług się nie dźwignie. I oczywiście możecie pisać ze to wina tych chciwych przedsiębiorców bo chcą zarobić ( tu zapomnicie o wzroście kosztów pobocznych jak paliwo i gaz ) równocześnie broniąc zysków Orlenu i bonusów za wynik finansowy który wynika z podwyżki marz. Macie zawsze lekkość w dobieraniu wybiórczo tych samych argumentów lub tezy przeciwnej przy kontrargumentem. 

Ceny w knajpach wzrosły ale pozostałych rzeczy nie zauważyłem. Może poza tym że w popularnych turystycznych miejscowościach obłożenie turystami w knajpach, barach i restauracjach jest nadal przepotezne, co jest naprawdę zaskakujące przy tych podwyżkach cen. 

Większość zysków ORLENu nie pochodzi że sprzedaży paliw w Polsce. Oni jadą na minimalnych zyskach z tego. Koszty produkcji paliwa wzrosły bardzo a marza modelowa nie uwzględnia tych kosztów. 

Koszty w knajpach muszą być powyżej inflacji bo koszty energii są potężne a żadnych tarcz dla przedsiębiorców nie ma.  Do końca września problemów raczej nie będzie, ale szykuje się kijowa sytuacja w sektorze usług. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu byłem w Kołobrzegu

Ceny potrafią przyprawić o ból głowy 

Zupa rybna 26 zł 

Wędzona maślana 84 zł/kg 

To rzeczy których ceny zapamiętałem bo je kupiłem  

Kukurydza na plaży 16 zł 

Namysłów w barze obok plaży 12 zł (ten w butelce) 

Zapiekanka 24 zł (choć zapiekanki w Warszawie też są po ok 18-20 zł ) 

 

@ignazz może i jestem skrajny. W dupie to mam. Nie czuję się bardziej skrajny niż większość regularnie piszących w tym temacie 

Nie jest też moim celem przekonać przekonanych 

Ich też mam w dupie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Reikai napisał:

https://lwowecki.info/wyciekly-dane-osob-zglaszajacych-nieprawidlowosci-ws-odry/

Oni nie potrafią zrobić niczego, co wymaga więcej niż wysłanie komuś hajsu, przysięgam.

A co do Odry i tej dezinformacji - piękne podsumowanie.

Screenshot_20220817-171431_Instagram.jpg

Jesteś "lemingiem" co wierzy w bajki po 

Pamiętaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, josephnba napisał:

2 tygodnie temu byłem w Kołobrzegu

Ceny potrafią przyprawić o ból głowy 

Zupa rybna 26 zł 

Wędzona maślana 84 zł/kg 

To rzeczy których ceny zapamiętałem bo je kupiłem  

Kukurydza na plaży 16 zł 

Namysłów w barze obok plaży 12 zł (ten w butelce) 

Zapiekanka 24 zł (choć zapiekanki w Warszawie też są po ok 18-20 zł )

W Kolbergu zawsze było drogo, bo ceny są tam pod Helmuta ustawiane a nie pod Kowalskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał:

https://wiadomosci.wp.pl/afera-w-parafii-ksiadz-przelal-z-konta-2-mln-zl-jest-sledztwo-6802325521058400a

Chlop przelał 2 banki.

Policja szuka tego, kto wrzucił screen przelewu, a sama sprawa się nie zajmuje.

Ziobro miał rację, strasznie są prześladowani katolicy w Polsce.

Biorąc pod uwagę że cos kolo 90-93% ludzi w Polsce to katolicy, to tym razem Ziobro miał rację. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.