Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, ignazz napisał:

Ale to jest cudowne. Na krytykę działań rzadu wymówka. „Cały PO w pigułce.” Nie znałem takiej linii obrony. 
 

to tak jakby Niemcy w obronie Auswitz pisali ze to głupi bolszewizm ci co chcą krytykować 

Znajdź szufladę, w której zostawiłeś poczucie humoru. Od paru dni to parahumoreska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Spodziewałem się że napiszesz że PiS głównie bierze, cieszy mnie ewolucja Twoich poglądów

a ja mam wyjebane co Cię cieszy 

 

Godzinę temu, ignazz napisał:

Ale to jest cudowne. Na krytykę działań rzadu wymówka. „Cały PO w pigułce.” Nie znałem takiej linii obrony.

od 7 lat brak ewolucji w tym temacie. 

3 godziny temu, starYfaN napisał:

Tylko rozdawnictwo, zamiast budowania dróg. Po trupach do władzy.

 

drogi zawsze się przydadzą . A2 jest strasznie zakorkowana

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, fluber napisał:

Byles na spotkaniu z Kaczyńskim na które wpuszczani są tylko dowożeni przez PiS ich sympatycy? 

Wrzucam info na podstawie relacji osoby bardzo krytycznej wobec PiS, profesora, a Ty próbujesz podważyć jego wiarygodność bo Ci nie pasuje do tezy? 

A gdzie ja napisałem ,że tylko?  Ale ,że zarówno w Gnieźnie jak i Króniku stały te same autkoray na tablicach rejestracyjnych spoza rejonu. 

W Zalasewie gdzie poseł Wróblewski chciał zrobić spotkanie nie było żadnych plakatów . Sprawa się rypła bo się sołtys przypadkiem dowiedział. . To pwoiedz mi jakie to spotkanie z miejscową ludnością o której miejscowa ludność musi się dowiadywać pokątnie?

Po drugie jako dówód na to ,że nie wchodzą ludzie dowożeni wrzucasz twitt żony profesora który jest związany z Sękowniskim i pisał dla Do Rzeczy. . I to wg Ciebie nie jest osobą związana z Pis? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

A gdzie ja napisałem ,że tylko?  Ale ,że zarówno w Gnieźnie jak i Króniku stały te same autkoray na tablicach rejestracyjnych spoza rejonu. 

Dlaczego zatem uważasz ze korzystanie z usług tej samej firmy transportowej czegoś dowodzi? 

7 minut temu, ely3 napisał:

 

W Zalasewie gdzie poseł Wróblewski chciał zrobić spotkanie nie było żadnych plakatów . Sprawa się rypła bo się sołtys przypadkiem dowiedział. . To pwoiedz mi jakie to spotkanie z miejscową ludnością o której miejscowa ludność musi się dowiadywać pokątnie?

Partie wykorzystują Internet do takich ogłoszeń. Na spotkanie z Tuskiem w moim mieście też nie było wcześniej żadnego plakatu. 

8 minut temu, ely3 napisał:

 jako dówód na to ,że nie wchodzą ludzie dowożeni wrzucasz twitt żony profesora który jest związany z Sękowniskim i pisał dla Do Rzeczy. . I to wg Ciebie nie jest osobą związana z Pis? 

Ostatnie 3 twitty polityczne udostępnione przez zerke:

 

 

 Sojusznik PiS jak roman Giertych. On też był przecież z nimi związany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

laczego zatem uważasz ze korzystanie z usług tej samej firmy transportowej czegoś dowodzi? 

Bo jeśli masz kilka autokarów na rejestracjach z róznych powiatów typu Turek czy Rawicz w sporej odległosci od miasta to nie jest jedna firma tylko widać ,że po prostu ktoś dojeżdzał z tych miejscowości na te spotkania

W Gnieźnie parkowałem obok garbarnii to tam mogę powiedzieć ,że ochrona sprawdzał osoby na wejściu ale nie poszedłem tam sprawdzać czy mają listę czy tylko wpisują osoby wchodzące bo ewidentnie mieli coś. W Kórniku tylko przejeżdzałem obok i tylko przez spory tłumek zorientowałem się ,ze to chyba jest spotkanie z Kaczyńskim 

Normalnie bym nie rozpoznał autokarów ale po prostu w Gnieźnie widziałem je z bliska a potem przejeżdżając obok widzialem je w Kórniku  . Empirycznego dowodu nie mam 

3 minuty temu, fluber napisał:

sojusznik PiS jak roman Giertych. On też był przecież z nimi związany

To jest człowiek zaprzyjaźniony z poznańskim Pisem. Z jego liderami więc to oczywiste ,ze dostał zaproszenie na to spotkanie. To nie jest żadna opozycja ani człowiek znikąd który mógł sobie wejśc na spotkanie z ulicy

Nota bene oni w Kórniku nie mieszkają więc raczej trudno ich uznać za mieszkańców danego miasta którzy sobie poszli na spotkanie z Jarosławem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ely3 napisał:

 

To jest człowiek zaprzyjaźniony z poznańskim Pisem. Z jego liderami więc to oczywiste ,ze dostał zaproszenie na to spotkanie. To nie jest żadna opozycja ani człowiek znikąd który mógł sobie wejśc na spotkanie z ulicy

Nota bene oni w Kórniku nie mieszkają więc raczej trudno ich uznać za mieszkańców danego miasta którzy sobie poszli na spotkanie z Jarosławem

Ok, czyli gościu kłamie a Ty wiesz lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Gościu nie jest politykiem tylko profesorem akademickim. 

Jednym z powtarzających się sposobów utrzymywania władzy przez PIS jest wynajdywanie  starszych wiekiem dostępnych na skinienie ręki „autorytetow” akademickich. Widziałem to zbyt często aby się na to nabrać. 

Robią to namiętnie przede wszystkim w aspektach polskości i gospodarki te dwie dziedziny podpierane są siwowlosymi dosyć często 

A patrząc z przykrością na coraz większy upór o swojej nieomylności seniorów nawet z grona mojej rodziny gdzie do demencji już tylko kroczek martwię się o chłonność umysłowa starszych ludzi. 

To ze czasem „randomowy” dziadek ma tytuł profesora w takim czysto ludzkim aspekcie życia mało moim zdaniem znaczy jeżeli ma wydawać wiążące opinie dzisiaj. 

A twoje zdanie nie wyklucza faktu ze został gosciu wciągnięty w politykę. Ziobro jest prawnikiem wiec chyba rozumiesz niewłaściwa własna argumentacja jakby tak napisać o Ziobrze. 

Sorry Fluber ale wole zaufać koledze którego znam osobiście a który osobiście wjechał do swojego rodzimego miasta niż twojej pokątnej argumentacji o profesorze który co byś nie pisał jest naczyniem połączonym z pisem. 

Z jednej strony masz naocznego świadka a z drugiej twit. 

PiS na kłamstwie i ustawce zyskuje. Kolega średnio aby kłamał w imię zbicia kapitału politycznego czy poklasku tu na forum. 

Jeżeli w uporczywy sposób nie przyjmujesz prostych argumentów o sytuacji w polityce to tym bardziej nie przekonamy Ciebie do bardziej wysublimowanych wniosków. Trudno. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ignazz napisał:

Jednym z powtarzających się sposobów utrzymywania władzy przez PIS jest wynajdywanie  starszych wiekiem dostępnych na skinienie ręki „autorytetow” akademickich. Widziałem to zbyt często aby się na to nabrać. 

Robią to namiętnie przede wszystkim w aspektach polskości i gospodarki te dwie dziedziny podpierane są siwowlosymi dosyć często 

A patrząc z przykrością na coraz większy upór o swojej nieomylności seniorów nawet z grona mojej rodziny gdzie do demencji już tylko kroczek martwię się o chłonność umysłowa starszych ludzi. 

To ze czasem „randomowy” dziadek ma tytuł profesora w takim czysto ludzkim aspekcie życia mało moim zdaniem znaczy jeżeli ma wydawać wiążące opinie dzisiaj. 

A twoje zdanie nie wyklucza faktu ze został gosciu wciągnięty w politykę. Ziobro jest prawnikiem wiec chyba rozumiesz niewłaściwa własna argumentacja jakby tak napisać o Ziobrze. 

Sorry Fluber ale wole zaufać koledze którego znam osobiście a który osobiście wjechał do swojego rodzimego miasta niż twojej pokątnej argumentacji o profesorze który co byś nie pisał jest naczyniem połączonym z pisem. 

Z jednej strony masz naocznego świadka a z drugiej twit. 

PiS na kłamstwie i ustawce zyskuje. Kolega średnio aby kłamał w imię zbicia kapitału politycznego czy poklasku tu na forum. 

Jeżeli w uporczywy sposób nie przyjmujesz prostych argumentów o sytuacji w polityce to tym bardziej nie przekonamy Ciebie do bardziej wysublimowanych wniosków. Trudno. 

 

Przeciez kolega nie kłamie. Kolega twierdzi że widział ten sam autokar na dwóch różnych spotkaniach PiS. Następnie wyciaga z tego bardzo daleko idące wnioski. 

Kolega też twierdzi że ów profesor kumpluje się z PiS. WRZUCIŁEM jego twitty z ostatnich godzin, możesz sprawdzić co pisze o PiS i jak się o nim wypowiada i jak go regularnie krytykuje. Facet ma publiczne konto, możecie je zobaczyc, możesz zweryfikować OPINIE kolegi z FAKTYCZNYMK PUBLICZNYMI WYPOWIEDZIAMI tego niby przyjaciela PiSu. Który był nim kilka lat temu a aktualnie jest przeciwko PiS. 

Możesz też ignorować nagrania video na których sympatycy po wyzywają osoby które przyszły na spotkania z Kaczyńskim, nagrania na których na nich gwizdza, nagrania na których samochód Kaczyńskiego jest obrzucany jajkami i twierdzić że to co pisze ów profesor i co znajduje potwierdzenie w twardych dowodach nie zgadza się z OPINIA kolegi którego znasz. 

Na koniec wrzucasz to. 

55 minut temu, ignazz napisał:

 

Jeżeli w uporczywy sposób nie przyjmujesz prostych argumentów o sytuacji w polityce to tym bardziej nie przekonamy Ciebie do bardziej wysublimowanych wniosków. Trudno. 

 

Ja bym się chętnie powymienial na argumenty ale antyPiS to sekta i beton, także na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.