Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego chłopaki jeżdżą po bardzo biednych regionach Polski gdzie jest wysokie bezrobocie i stosunkowo mało jest do roboty a na horyzoncie dominują raczej ludzie z niższym wykształceniem? Włocławek Lipno Rypin Nidzica. Ja wiem ze w Polsce jako krainie miodem płynącej jest świetlana przyszłość i jeszcze lepsza teraźniejszość ale dobór miejsc mnie martwi. To jest jakieś pajacowanie. Przecież to się nie broni kluczem ze to są przeciętne miejsca w Polsce tylko serio straszne dziury. 

Chyba ze chłopaki są w stanie przyznać ze to normalny przeciętny poziom gospodarczy w Polsce. To w porządku. Tylko wtedy trzeba cyfry zmienić na dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Reikai napisał:

Jaka wiocha ? Groźny agent Putina powstrzymany ! Ktokolwiek cokolwiek złego mówi o naszych rządzie i politykach PiSu jest ruską onucą ! Miał facet szczęście, że go za szpiegostwo nie aresztowali. 

Tutaj natomiast mamy przykład rycerskiego zachowania elit:

 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Dlaczego chłopaki jeżdżą po bardzo biednych regionach Polski gdzie jest wysokie bezrobocie i stosunkowo mało jest do roboty a na horyzoncie dominują raczej ludzie z niższym wykształceniem? Włocławek Lipno Rypin Nidzica. Ja wiem ze w Polsce jako krainie miodem płynącej jest świetlana przyszłość i jeszcze lepsza teraźniejszość ale dobór miejsc mnie martwi. To jest jakieś pajacowanie. Przecież to się nie broni kluczem ze to są przeciętne miejsca w Polsce tylko serio straszne dziury. 

Chyba ze chłopaki są w stanie przyznać ze to normalny przeciętny poziom gospodarczy w Polsce. To w porządku. Tylko wtedy trzeba cyfry zmienić na dobre. 

Zawsze w kampanii objezdzasz takie miejscowości. Tam się wygrywa. Myślisz że dlaczego Platforma zrobiła konwencję w Radomiu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Dlaczego chłopaki jeżdżą po bardzo biednych regionach Polski gdzie jest wysokie bezrobocie i stosunkowo mało jest do roboty a na horyzoncie dominują raczej ludzie z niższym wykształceniem? Włocławek Lipno Rypin Nidzica. Ja wiem ze w Polsce jako krainie miodem płynącej jest świetlana przyszłość i jeszcze lepsza teraźniejszość ale dobór miejsc mnie martwi. To jest jakieś pajacowanie. Przecież to się nie broni kluczem ze to są przeciętne miejsca w Polsce tylko serio straszne dziury. 

Chyba ze chłopaki są w stanie przyznać ze to normalny przeciętny poziom gospodarczy w Polsce. To w porządku. Tylko wtedy trzeba cyfry zmienić na dobre. 

Bo takie regiony potrzebują najbardziej pomocy?

Nie wszyscy niestety mieli szczęście móc pracować w firmie u ojca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Bo takie regiony potrzebują najbardziej pomocy?

Nie wszyscy niestety mieli szczęście móc pracować w firmie u ojca.

Można różne koncepcje łączyć w myśl przewodnia ale serio myślisz ze premier pojechał bo region potrzebuje pomocy? Jak zwykle wpis okraszony jakimś tam przyczepieniem się osobistym bardzo nudnym ale widocznie tyle w tobie finezji co w zużytej rękawiczce weterynarza po wizycie u Pani Krowy. 

@RappaR serio myślisz ze tu chodzi o pomoc tym ludziom? Robiąc szopkę medialna? Ta wizyta kosztuje podatników a jej wartość pr ze takiej postawie zakazu dyskusji wszystkich opcji bezwartościowa. 

Jedyne co tu PiS zrobił to wydał x PLN w imię szopki wyborczej promującej siebie. 

Przecież to jasne dla wszystkich innych ze Premier jeździ w rewiry gdzie prawdopodobieństwo spotkania się z jakimś społecznym sprzeciwem jest mniejsze i w takim zacofanych regionach czuje się pewniej. Złe to świadczy moim zdaniem a nie dobrze. 

W gospodarce chodzi o wytwarzanie pewnych dóbr poprzez produkcje i należy wspierać te części społeczeństwa które coś wytwarzają.  I ma to wpływ na przychód państwa. A nie pokrece się dla filmiku jak mnie w Polsce kochają aby ładnie w tv pokazać 

Wole aby rząd wspierał każdego pracowitego młodego który z zapałem pracuje nawet w firmie ojca niż dokładał do meneli z pieniędzy oczywiście zabranych tym ojcom właścicielom firm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Można różne koncepcje łączyć w myśl przewodnia ale serio myślisz ze premier pojechał bo region potrzebuje pomocy? Jak zwykle wpis okraszony jakimś tam przyczepieniem się osobistym bardzo nudnym ale widocznie tyle w tobie finezji co w zużytej rękawiczce weterynarza po wizycie u Pani Krowy. 

Niesamowicie wysublimowane poczucie humoru, jak znalazł na standup w Rypinach :)

6 minut temu, ignazz napisał:

 

@RappaR serio myślisz ze tu chodzi o pomoc tym ludziom? Robiąc szopkę medialna? Ta wizyta kosztuje podatników a jej wartość pr ze takiej postawie zakazu dyskusji wszystkich opcji bezwartościowa. 

Jedyne co tu PiS zrobił to wydał x PLN w imię szopki wyborczej promującej siebie. 

Przecież to jasne dla wszystkich innych ze Premier jeździ w rewiry gdzie prawdopodobieństwo spotkania się z jakimś społecznym sprzeciwem jest mniejsze i w takim zacofanych regionach czuje się pewniej. Złe to świadczy moim zdaniem a nie dobrze. 

PiS wyrównuje nierówności społeczne, więc nic dziwnego, że jeździ do regionów najbardziej tym dotkniętych, bo tam ma poparcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego wygrywa wybory jeżeli:

a) ma poparcie w biednych regionach bo tyłko tam jeździ 

b) Polska jest miodem płynąca bogata kraina. 
 

gdzies tu paradoks. 

Z logiki wynika ze jak jeszcze trochę porzadzi to straci poparcie bo sami bogacze będą. 

Nie myślisz jednak ze te rządy szkodzą i jest coraz bardziej dramatyczna sytuacja? Ale zyskuje bo oparł na tym kampanie populizmu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

To dlaczego wygrywa wybory jeżeli:

a) ma poparcie w biednych regionach bo tyłko tam jeździ 

b) Polska jest miodem płynąca bogata kraina. 
 

gdzies tu paradoks. 

Z logiki wynika ze jak jeszcze trochę porzadzi to straci poparcie bo sami bogacze będą. 

Nie myślisz jednak ze te rządy szkodzą i jest coraz bardziej dramatyczna sytuacja? Ale zyskuje bo oparł na tym kampanie populizmu? 

Daj cytat kiedy Morawiecki stwierdził, że Polska jest miodem płynącą, bogatą krainę.
Inaczej walczysz z chochołami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby ogarnąć ten rejon, to należałoby zdelegalizowac SLD i ich macki. Serio, znam troche temat od tzw. Dupy strony z perspektywy spółek miejskich, rady nadzorczej Anwilu i to jakie biznesy są tam robione na boku przy różnych pobocznych działalnościach to glowa mała, Wloclawek i okolice są na maxa czerwoni i jeszcze niedawno rządzili we Włocławku od zawsze. Nie bez powodu mowi się o czerwonym Włocławku.

 

A Pis jezdzi po tym rejonie, bo nie rządzą tu i nie pamiętam czy kiedykolwiek rządzili. Od zawsze SLD, obecnym prezydentem jest gosc z PO, ale już vice są chyba z lewicy(sld).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ignazz napisał:

Nie myślisz jednak ze te rządy szkodzą i jest coraz bardziej dramatyczna sytuacja? Ale zyskuje bo oparł na tym kampanie populizmu? 

W SUMIE RACJA

w sobotę jak wylazłem do centrum pierwszy raz od dawna to faktycznie, taki dramat w że nie można miejsca w knajpach znaleźć bo wszyscy siedzą zapijając i zajadając smutki związane z inflacją i wszechobecną biedą w państwie!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ignazz napisał:

Nie wiem. To było pytanie bo mam w zwyczaju pytać jak czegoś nie rozumiem. I mnie ten Rypin zawsze zastanawia. 

Ale to jest wspolna cechą wszystkich partii. Liderzy wszystkich partii objeżdżają Polskę powiatowa i gminną. Sam miałem Tuska u siebie w mieście kilka tygodni temu a nawet nie jesteśmy powiatem. 

16 minut temu, julekstep napisał:

W SUMIE RACJA

w sobotę jak wylazłem do centrum pierwszy raz od dawna to faktycznie, taki dramat w że nie można miejsca w knajpach znaleźć bo wszyscy siedzą zapijając i zajadając smutki związane z inflacją i wszechobecną biedą w państwie!

W polsce od 8 lat notowane są rekordy importu whisky. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.