Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Piwo bezalkoholowe tez jest droższe. I to jest bez sensu. Po co pic? 

Teraz, jack napisał:

Litości, raczej brak jakiegokolwiek elementarnego taktu. 

Aż dziwne, że nie doszedł do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem jest depopulacja. 

Do tego doszedł kolega dwie strony wcześniej. Tylko woli eliminować bogatszych. 

Ja gościa nie bronie co do kultury czy taktu. Ale w bilansie ma racje. Jakby wprowadzić jego rozwiązanie to Ziemia mimo jego buractwa zyska więcej niż jakby go zabić i zapomnieć o tej dyskusji. 

A jeżeli by stosować to kryterium buractwa w szwadronach raparowych śmierci to byscie nie mieli na kogo głosować. 

Wiec ostrożniej dobierajcie kryteria uśmiercania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

A co ma jeść? 15 kilo szczawiu za 200 złotych? 

W aspekcie kulinarnym tez jesteś tak ograniczony jak w temacie politycznym czy temacie damsko męskim? Serio nie widzisz zamienników? To musi być vege kotlet? W temacie koszykówki masz rozległa wiedzę. Serio. Dobrze odbierasz i czytasz grę. Ale masz rewiry które mnie zdumiewają. Mocno ciasny horyzont. Dlaczego nie dopuszczasz różnorodności diety. Jogurtów. Kasz. Ryżu jaśminowej. Kiszonek. Płatków. Suszonych owoców. Takich tańszych niż mięso. Dobre mięso a nie z biedry za 7:74 PLN paczkowane próżniowo ze sterydami gratis? Tylko dla posiadaczy. karty Biedronki. I nie będę przepraszał za słowo OGRANICZONY bo w tamtych tematach wielokrotnie popłynąłes w kierunku wyjątkowo ciasnego światopoglądu. 

Kulinaria tez? 

Mięso z wypełniaczami i tablica Mendelejewa? 

Chcesz tanie kalorie? Chipsy kuzwa 

Chyba rekordzista. Rak gratis. 

Od kiedy w żywieniu chodzi o tania kaloryczność? Kosztem środowiska. O to walczysz? Cenę bieda mięsa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

W aspekcie kulinarnym tez jesteś tak ograniczony jak w temacie politycznym czy temacie damsko męskim? Serio nie widzisz zamienników? To musi być vege kotlet? W temacie koszykówki masz rozległa wiedzę. Serio. Dobrze odbierasz i czytasz grę. Ale masz rewiry które mnie zdumiewają. Mocno ciasny horyzont. Dlaczego nie dopuszczasz różnorodności diety. Jogurtów. Kasz. Ryżu jaśminowej. Kiszonek. Płatków. Suszonych owoców. Takich tańszych niż mięso. Dobre mięso a nie z biedry za 7:74 PLN paczkowane próżniowo ze sterydami gratis? Tylko dla posiadaczy. karty Biedronki. I nie będę przepraszał za słowo OGRANICZONY bo w tamtych tematach wielokrotnie popłynąłes w kierunku wyjątkowo ciasnego światopoglądu. 

Ja nie jestem ograniczony bo w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem bananowym chłopcem któremu tatuś zostawił firmę tylko musiałem jeść to mięso na sterydach na studiach żeby te studia skończyć i nie umrzeć z głodu bo nie mogłem pracować w takim wymiarze czasu jak teraz. Więc moja wiedzą o tym że jak jesteś biedny to musisz jeść mięso wynika z tego że byłem biedny i musiałem jeść mięso. Zrób sobie challenge i spróbuj żyć przez 3 miesiące za taka kase jaka mają ludzie o których mówi Filipiak, poszerz swoje horyzonty, a potem daj znać jak poszło ograniczanie mięsa. 

Kilogram parówek to 2600 kalorii. 

Kilogram jogurtu to 580

Kilogram kiszonej kapusty ? 

k****, zastępowanie białka zwierzęcego w diecie płatkami, owocami i ryżem? I to ja jestem ograniczony? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ja nie jestem ograniczony bo w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem bananowym chłopcem któremu tatuś zostawił firmę tylko musiałem jeść to mięso na sterydach na studiach żeby te studia skończyć i nie umrzeć z głodu bo nie mogłem pracować w takim wymiarze czasu jak teraz. Więc moja wiedzą o tym że jak jesteś biedny to musisz jeść mięso wynika z tego że byłem biedny i musiałem jeść mięso. Zrób sobie challenge i spróbuj żyć przez 3 miesiące za taka kase jaka mają ludzie o których mówi Filipiak, poszerz swoje horyzonty, a potem daj znać jak poszło ograniczanie mięsa. 

Kilogram parówek to 2600 kalorii. 

Kilogram jogurtu to 580

Kilogram kiszonej kapusty ? 

k****, zastępowanie białka zwierzęcego w diecie płatkami, owocami i ryżem? I to ja jestem ograniczony? 

Nie zostawił mi nikt firmy. Pracowałem . Zarobiłem. Rozwinąłem swoją. Po co mieszać to mojego Tatę? 

A sterydy chyba jednak szkodzą w nadmiarze. 

My dalej piszemy o CO2? Czy o tym czego Tobie zabrakło w życiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tymi paczkami za 1pln na tłuszczu zwierzęcym 

Myślałem ze chodzi o różnorodność diety i nie mówię krewetki kawior i mule ( bo to tylko w dni powszednie ) tylko różnorodność tanich produktów ale nie o tłuszcze zwierzęce. Masz poglądy jak babcie. 

Liczy się mięso. 

Egh 

5 minut temu, fluber napisał:

Człowiek w diecie potrzebuje białka. Mięsożercy już jedzą węglowodany.

W najtanszej wersji mogliby jeść zamiast mięsa soczewice, ciecierzyce, fasolę, groch i soję. 

O i jest to dobry pomysł. Już za Lokietka tak jedzono. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Nie zostawił mi nikt firmy. Pracowałem . Zarobiłem. Rozwinąłem swoją. Po co mieszać to mojego Tatę? 

A sterydy chyba jednak szkodzą w nadmiarze. 

My dalej piszemy o CO2? Czy o tym czego Tobie zabrakło w życiu?

Zacząłeś pisać że jestem ograniczony, więc nie rób z siebie ofiary. 

Piszemy o tym że pomysł jest nierealny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Zacząłeś pisać że jestem ograniczony, więc nie rób z siebie ofiary. 

Piszemy o tym że pomysł jest nierealny. 

Będąc szczęśliwym teraz i kiedyś gdzie mi niczego nie brakuje i nie brakowało mam robić z siebie ofiarę? Co Ty? Po prostu zaskoczyłeś mnie kolejny raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

Co z tymi paczkami za 1pln na tłuszczu zwierzęcym 

Myślałem ze chodzi o różnorodność diety i nie mówię krewetki kawior i mule ( bo to tylko w dni powszednie ) tylko różnorodność tanich produktów ale nie o tłuszcze zwierzęce. Masz poglądy jak babcie. 

Liczy się mięso. 

Egh 

 

Jak jesteś biedny to liczą się tanie kalorie. A najtansze to mięso. 

I powtórzę, ja mięsa nie jem ale jak chce się pilnować proporcji, makro, kalorii i suplementów to kosztuje to więcej niż dieta z mięsem. 

10 minut temu, ignazz napisał:

Jest to dobry pomysł. Już za Lokietka tak jedzono. 

Dla plebsu. Bo pewnie Ty nie jesz jak za Łokietka, ani Filipiak się nie przemieszcza jak za Łokietka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.