Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

 Za 11 tysięcy w życiu bym się nie zgodził na taka pracę jak ma Rzymkowski, ale pogarda to było to co zgubiło po i opozycja to powinna grzać do oporu jak chce coś wygrać. 

A nauczyciele to powinni od września zacząć protestować, ale zrobili protesty wtedy kiedy ich nie było i całe poparcie społeczne poszło się pierdzielić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, fluber napisał:

Serio ? Przecież już wiele razy pisałem, że polskie miasta wyglądają jak gówno przepuszczone przez wentylator. Masz działkę powyżej 10-15 tys metrów na wsi - ok, pozwolimy Ci wybudować co tam chcesz, ale w mieście i na małych działkach typu 800-1200 metrów ? 

Tak więc bardzo mi się ten pomysł nie podoba. To znaczy on mógłby być fajny. Gdyby były lepsze, bardziej szczegółowe plany zagospodarowania przestrzennego z dużo większą liczbą wytycznych i gdyby ktoś to później po wybudowaniu sprawdzał pod rygorem rozbiórki przez jakieś 15 lat. A tak to nie, u nas każdy przecież musi mieć lepsze od sąsiada. Nigdy takie same. 

Tak więc najpierw trzeba usiąść do tego od drugiej strony. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Serio ? Przecież już wiele razy pisałem, że polskie miasta wyglądają jak gówno przepuszczone przez wentylator. Masz działkę powyżej 10-15 tys metrów na wsi - ok, pozwolimy Ci wybudować co tam chcesz, ale w mieście i na małych działkach typu 800-1200 metrów ? 

Tak więc bardzo mi się ten pomysł nie podoba. To znaczy on mógłby być fajny. Gdyby były lepsze, bardziej szczegółowe plany zagospodarowania przestrzennego z dużo większą liczbą wytycznych i gdyby ktoś to później po wybudowaniu sprawdzał pod rygorem rozbiórki przez jakieś 15 lat. A tak to nie, u nas każdy przecież musi mieć lepsze od sąsiada. Nigdy takie same. 

Tak więc najpierw trzeba usiąść do tego od drugiej strony. 

 

 

No właśnie nie byłem pewien który z Was o tym pisał a to była moja pierwsza myśl jak to przeczytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 durczok , miszczak tez wlasnie polecial bo sie jego instrumentane metody zarzadzania nie podobaly sie amerykanom , lis - stara szkola , chlopaki nie ogarneli  ze rzeczywistosc sie zmienia i troche inne standardy obecnie obowiazuja ,  ale jedna rzecz jest dziwna , w dzisiejszych czasach mikorfon  czy kamera sa  male tanie i ogolnodostepne , mozna sobie schowac nawet w odbycie , kazdy tel to potencjalna maszyna do rejestracji , jesli nie ma kwitow audio - wizualnych na lisa to jest to troche dziwne . tych filmow powinna byc calkiem duza kolekcja... 

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mistrzBeatka napisał:

  ale jedna rzecz jest dziwna , w dzisiejszych czasach mikorfon  czy kamera sa  male tanie i ogolnodostepne , mozna sobie schowac nawet w odbycie , kazdy tel to potencjalna maszyna do rejestracji , jesli nie ma kwitow audio - wizualnych na lisa to jest to troche dziwne . tych filmow powinna byc calkiem duza kolekcja... 

mobbing to bardzo złożona sprawa i bardzo rzadko zdarza się aby ktoś kogoś nagrywał. ofiary raczej są zastraszone i boją się używać tego typu metod 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Koelner napisał:

mobbing to bardzo złożona sprawa i bardzo rzadko zdarza się aby ktoś kogoś nagrywał. ofiary raczej są zastraszone i boją się używać tego typu metod 

nie no w zadnym razie nie bronie lisa , ale na glupim allegro mozna kupic za kilka stowek kamere wielkosci  gozika, wszyc to sobie w koszule , mikrofony tez sa malutkie ...

jak bym chcial podchodzic kogos takiego jak lis  , w moim przypadku pierwsza rzecza byloby kupienie gadzetow wymienionych powyzej .....

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mistrzBeatka napisał:

nie no w zadnym razie nie bronie lisa , ale na glupim allegro mozna kupic za kilka stowek kamere wielkosci  gozika, wszyc to sobie w koszule , mikrofony tez sa malutkie ...

jak bym chcial podchodzic kogos takiego jak lis  , w moim przypadku pierwsza rzecza byloby kupienie gadzetow wymienionych powyzej .....

Co z tego, skoro taki materiał nie ma mocy prawnej?  

Próba kompromitacji Lisa też spali na panewce, bo Tomek sam robi to najlepiej 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, josephnba napisał:

Co z tego, skoro taki materiał nie ma mocy prawnej?  

 

 

 

 

przeciez nikt nie idzie z lisem do sadu , chodzi o wyeliminowanie go z przestrzeni publicznej zeby smrod sie ciagnal latami (durczok case) , a do tego takie materialy sa idealne, pozatym tyle tych skarg bylo wiec ludzie sie zorganizowali nikt nie wpladl na pomysl rejestracji tych ekscesow lisa ? dziwne to dla mnie. wychodzi ze stoje lekko w obronie lisa , ale wstyd, chyba sam sie opluje :))))))))))))))) 

 

Cytat

Orban chyba nie zdaje sobie sprawy z kim i czym ma do czynienia. Putinowi i większości Rosjan nie chodzi o skrawek Ukrainy, która w dodatku jest tak zniszczonej, że jej odbudowa będzie kosztowniejsza niż jej strefa wpływów. Rosja jawnie opowiada się za odtworzeniem ZSRR a w konsekwencji opanowaniem całej Europy, która jeśli nie zdoła obronić Ukrainy i wschodniej części to też nie zdoła obronić się cała. Oczywiście, że poniesiemy straty gospodarcze może nawet większe niż Rosja ale stawiając opór mamy jakąś szansę, a idąc z Putinem na układy od razu skazujemy się na porażkę czyli okupację rosyjską. Rosja nie stosuje się do żadnych umów i uważa, że nie musi więc jaki jest sens rozmawianie o zakończeniu wojny. Wojna zakończy się tylko wtedy gdy jedna ze stron przegra. Jeśli to będzie Europa to nie wiem czy warto w świecie okupacji rosyjskiej żyć, tym bardziej, że będzie to okupacja na wiele lat i może na wiele pokoleń. Jeśli zaś Rosja przegra co nie jest wykluczone to na wiele lat będziemy mieli spokój nie tylko w Europie ale i na świecie

a to komentarz z jednego z wiekszych portali pod artykolem nt.  wojny .     najbardziej lajkowany ....  .   nie spodziewalem sie ze paranoja osiagnela taki poziom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.