Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Pepis21 napisał:

Widzę jesteś z tych upośledzonych co myśli, że jak ktoś atakuje pis (choć nie był to atak) to bankowo jest za po (i vice versa). Otóż są jeszcze inne partie w tym kraju a i głos nieważny można oddać zachowując neutralność.

To jakie są partie?

I jakie są korzyści z oddania głosu nieważnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał:

To jakie są partie?

I jakie są korzyści z oddania głosu nieważnego?

Sprawdź sobie na następnych wyborach na karcie do głosowania jakie będą partie, bo poza POPiS-em jest ich trochę.

A o głosie nieważnym to trzeba było słuchać na lekcji WOS-u.

Godzinę temu, fluber napisał:

7,61 na stacji w moim mieście. Ale że 2-3 tygodnie temu było po 6,99

To albo masz mega farta albo dawno nie byłeś w okolicach stacji benzynowych ew. byłeś koło jakieś no-name stacji z gównianym paliwem po psich pieniądzach, bo niestety ale w większości kraju ceny są takie jakie podałem.

1 godzinę temu, starYfaN napisał:

Czy aby na pewno ja?

1 godzinę temu, starYfaN napisał:

Elektorat PO....

Nie, to w ogóle nie byłeś ty. Cieplutkiej soboty życzę.

EOT.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał:

To jakie są partie?

I jakie są korzyści z oddania głosu nieważnego?

Partii jest kilka w samym sejmie 

 

A korzyści z oddania głosu są takie jak z oddania na partię z 1% poparcia 

Co nie znaczy że trzeba oddawać głos tylko ważny lub tylko na po lub PiS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RappaR to nadal nie są wszystkie partie. Rozumiem wygodnie Ci tkwić od 17 lat w POPiS-ie, ale nie wszyscy chcą tego dalej.

39 minut temu, josephnba napisał:

A korzyści z oddania głosu są takie jak z oddania na partię z 1% poparcia

Przede wszystkim spełnienie obowiązku obywatelskiego i nabycie prawa do krytyki, ponieważ nie wiem jak wg was ale dla mnie jak nie chciało ci się ruszyć dupy na wybory to na 4/5 lat zamknij ryj i się nie odzywaj w tym temacie.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pepis21 napisał:

@RappaR to nadal nie są wszystkie partie. Rozumiem wygodnie Ci tkwić od 17 lat w POPiS-ie, ale nie wszyscy chcą tego dalej.

Przede wszystkim spełnienie obowiązku obywatelskiego i nabycie prawa do krytyki, ponieważ nie wiem jak wg was ale dla mnie jak nie chciało ci się ruszyć dupy na wybory to na 4/5 lat zamknij ryj i się nie odzywaj w tym temacie.

Podchodzę do tego tak samo 

Nie głosujesz zamknij ryj, bo ci widocznie pasuje obecny stan rzeczy ;)

23 minuty temu, fluber napisał:

Pani marianna jest tylko jedna! 

Zaczyna się zastanawiać czy jednak nie zmienić imienia córce...

56 minut temu, RappaR napisał:

Czyli kto?

Ja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RappaR napisał:

Jakby mianowany Kaczyńskiego, to trzask pękających odbytów słychać by było w Chinach

Aż strach pomyśleć gdyby kapituła wybrała Roberta z Rymanowa.

Kogo moglibyśmy wystawić? Myślę o NATO, bo EU, to wiadomo.

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pepis21 napisał:

Przede wszystkim spełnienie obowiązku obywatelskiego i nabycie prawa do krytyki

Ja do końca nie rozumiem takiej postawy. Jeśli ktoś uważa PiS za rak toczący nasz kraj to niech głosuje na kogoś do kogo jest mu najbliżej, na polityka/partię z którą podziela choć kilka punktów programu. Przecież to nie jest równoznaczne z tym, że ktoś zapisuje się do partii. Jeśli każdy będzie czekał na ugrupowanie, która jest dla niego idealne to byłoby 95 procent nieważnych głosów.

Oddawanie nieważnego głosu może wyglądać jako jakiś bunt, protest przeciw "klasie"politycznej ale realnie taki głos jest bez żadnego znaczenia. A jeśli ktoś wprowadzi frekwencyjny próg wyborczy to takie głosy będą służyć tylko legitymizacji wyborów i nic poza tym. O głosach nieważnych mówi się tylko w dzień wyborów, ewentualnie na następny dzień, a później cisza do następnych i to tyle z takiej formy protestu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, starYfaN napisał:

Co o tym myślicie?

 

 

Nie wiem co o tym myśleć. Ponieważ jest konflikt między sztabem generalnym a Błaszczakiem to istnieje obawa, że wybierze on kogoś zaufanego zamiast kogoś kto naprawdę na to zasługuje. I serio niepokojące byłoby to gdyby tą osobę samemu wybrał polityk, obojętnie z jakiej opcji, bo zdaje się mieliśmy już jakiegoś psychologa, który też miał podobne co Błaszczak problemy ze zrozumieniem na czym polega wojsko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne z tych stanowisk nie przypadnie Polsce. Jesteśmy (lub dopiero co byliśmy) skłóceni ze wszystkimi, do tego dla UE czy NATO byłoby to zbyt ryzykowne. Kompetencyjnie, jak i pod względem niepewności obieranego kierunku działań.

Edytowane przez Szak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.