Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, RappaR napisał:

Aha. Czyli mniejsza siła nabywcza za rządów PiSu to wina PiSu, ale za rządów PO to już wina żydów i cyklistów?

Nic takiego nie napisałem 

To ty oskarżasz po za zubożenie Polski jakby przed nimi nasz kraj był kraina mlekiem i miodem płynąca 

 

No ale czego spodziewać się po chłopcu który w tamtych czasach żył na garnuszku mamusi i nie bardzo kojarzył jak świat wygląda poza jego ogródkiem 

 

Ważne że ciocia nie witała posłów PO równie chętnie co armii czerwonej w 44tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Koelner napisał:

Nie rozumiemy nadal - w formie komiksu prosimy 

Ja akurat przestaję rozumieć platformę. Nie potrafią powiedzieć nic sensownego, a każda krytyka to strzał w stopę lub kolano. Krytyka wzrostu procentowego cen paliw, to jak włożenie własnej torby w sieczkarnię.

Każdy prawilny gimbus z dostatecznym z matmy w 10 sek rozkmini, że skoro ceny wzrosły najwyżej w EU, a dalej są jednymi z najniższych we wspólnocie (poza Węgrami, wiadomo), to oznacza, że przez lata rząd utrzymywał/dumpingował ceny poniżej cen rynkowych w EU, dzięki czemu transport i przemysł był konkurencyjny.

Pomijając to, paliwa to nie tylko cpn, to też hurtowa sprzedaż.

A teraz zobacz, jakie są ceny dookoła Polski, przy takiej sytuacji, nie utrzymasz cen przy niedoborze surowca.

Dlatego krytyka wzrostu cen paliw, to jak obiecanie Urszulce, że jak się jeszcze spotkamy to ja już wtedy będę Premierem :)

11 godzin temu, Pepis21 napisał:

Nie wiem czy zauważyłeś ale mamy 3.06 a nie 16.05, więc ten wykresik można sobie wsadzić wiesz dobrze gdzie, gdyż od tego czasu benzyna wyskoczyła do blisko 8zł a diesel na szczęście tylko nieznacznie poszedł w górę a Ty na podstawie starych już danych próbujesz pokazać jakoby nic się nie stało. Bez odbioru, nie pozdrawiam.

Jakie emocje wywołuje tabela z ceną paliwa.

Pokazuję coś zupełnie innego. Pokazuje, że PO szuka frajera, a miało być partią postępowych.

Ja akurat, pozdrawiam serdecznie :)

11 godzin temu, the_secret napisał:

po prostu kolejny raz nie zrozumiałeś co forumowy geniusz miał na myśli...

moze moderacja dałaby starYfaN rangę artysta pomazaniec zamiast nędznego 6th mana?

Zachowujesz się jak zjadliwa teściowa, która biega po wszystkich pokojach psując powietrze.

Na tym forum nie ma Twojego wpisu bez jadu. Zluzuj gumę w dresach, Świat jest zbyt piękny, aby tracić czas na taką działalność.

6 godzin temu, josephnba napisał:

To ty oskarżasz po za zubożenie Polski jakby przed nimi nasz kraj był kraina mlekiem i miodem płynąca

13 godzin temu, josephnba napisał:

o teraz pokaż ile za średnią krajową moze sobie Kowalski kupić benzyny, a ile pozostali

:)

14 godzin temu, Sebastian napisał:

Nie wiem czyim wyborcą jesteś ale wiem, że czytanie ze zrozumieniem przerasta Twoje możliwości.

To po żonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kilka miesięcy temu ropa w mieście, w którym mieszkam w De była po 2,20 E, a w Polsce ~6 zł.

2  Teraz ropę nożna znaleźć poniżej 2 E, a w Pl po 7,60 zł.

3. Wina PO, że Polak ma mniejszą siłę nabywczą paliwa niż Niemiec.

Ps.

PO była partią fatalnie zarządzającą Polską, ale nie cierpię retoryki panów z wykończeniówki: "Kto tak Panu to spierdolił?".

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, starYfaN napisał:

Nie.

Wpis traktuje o beznadziejności krytyki stosowanej przez PO.

to nie jest bezsensowna krytyka - jak się jebało dookoła krytykowali PO to też było normalne. na tym polega demokracja, na pełnej krytyce rządzących aby nie czuli się mocno, w obecnej sytuacji jak mają żelazny elektorat plus osoby które tłumaczą ich zawsze czynnikami zewnętrznymi to oni się panoszą jak magnateria w XVII. żeby było jasne mam wyjebane w PiS czy PO , jak wcześniej rządziło PO to też ich krytykowałem i głosowałem przeciw ( moim zdaniem prezydent i rząd powinni być z innej opcji ) . dlatego mam bekę z loversów PiS jak każdą nawet wtopę tłumaczą ( nawet wybory Sasina tłumaczyli referendum Komora lol ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

to nie jest bezsensowna krytyka - jak się jebało dookoła krytykowali PO to też było normalne. na tym polega demokracja, na pełnej krytyce rządzących aby nie czuli się mocno, w obecnej sytuacji jak mają żelazny elektorat plus osoby które tłumaczą ich zawsze czynnikami zewnętrznymi to oni się panoszą jak magnateria w XVII. żeby było jasne mam wyjebane w PiS czy PO , jak wcześniej rządziło PO to też ich krytykowałem i głosowałem przeciw ( moim zdaniem prezydent i rząd powinni być z innej opcji ) . dlatego mam bekę z loversów PiS jak każdą nawet wtopę tłumaczą ( nawet wybory Sasina tłumaczyli referendum Komora lol ) 

Kompletnie bezsensowna. Jestem jak najbardziej za krytyką partii politycznych (sam krytykuje pis jak warto).

Tylko krytyka dla krytyki i krytyka jako program, to najsłabsze argumenty w świecie politycznym.

 

Odpowiedz mi na pytanie, czy jeśli opozycja nie jest w stanie stosować racjonalnej krytyki, powinna pozostać czy sp....ć.

Bo ja chętnie (odwrotnie niż Kaczyński) przywitam opozycję mającą coś do powiedzenia. A tymczasem oglądam jasia sikającego po swoich spodniach i Brauna udowadniającego, że psychiatria ma wielkie możliwości.

Doktora, analityka Kosiniaka, zdającego "klasówkę" z podstaw ekonomii, razem ze swoim kolegą samorządowcem.

To po prostu kabaret. PO "podbiera" wyborcę PSL. Co na to pozostały elektorat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, starYfaN napisał:

Odpowedz mi na pytanie, czy jeśli opozycja nie jest w stanie stosować racjonalnej krytyki, powinna pozostać czy sp....ć.

Bo ja chętnie (odwrotnie niż Kaczyński) przywitam opozycję mającą coś do powiedzenia. 

Ja też bym się chętnie dowiedział jaka jest alternatywa i co opozycja ma do zaoferowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, starYfaN napisał:

Kompletnie bezsensowna. Jestem jak najbardziej za krytyką partii politycznych (sam krytykuje pis jak warto).

Tylko krytyka dla krytyki i krytyka jako program, to najsłabsze argumenty w świecie politycznym.

 

Odpowiedz mi na pytanie, czy jeśli opozycja nie jest w stanie stosować racjonalnej krytyki, powinna pozostać czy sp....ć.

Bo ja chętnie (odwrotnie niż Kaczyński) przywitam opozycję mającą coś do powiedzenia. A tymczasem oglądam jasia sikającego po swoich spodniach i Brauna udowadniającego, że psychiatria ma wielkie możliwości.

Doktora, analityka Kosiniaka, zdającego "klasówkę" z podstaw ekonomii, razem ze swoim kolegą samorządowcem.

To po prostu kabaret. PO "podbiera" wyborcę PSL. Co na to pozostały elektorat.

W c***u mam opozycję. Nie wrzucaj mnie do tej wojenki plemiennej. Paliwo podrożało to w tej sytuacji szkoda, że przez 8 lat nic nie zrobiono z kolejami - przynajmniej autostradami mogę się bujnąć taniej niż jebać się jak kiedyś polnymi drogami 

30 minut temu, fluber napisał:

Ja też bym się chętnie dowiedział jaka jest alternatywa i co opozycja ma do zaoferowania. 

Mam dość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

W c***u mam opozycję. Nie wrzucaj mnie do tej wojenki plemiennej. Paliwo podrożało to w tej sytuacji szkoda, że przez 8 lat nic nie zrobiono z kolejami - przynajmniej autostradami mogę się bujnąć taniej niż jebać się jak kiedyś polnymi drogami 

No niestety miałem ostatnio wątpliwa możliwość przejechania się 1.klasa intercity i to jest żadna alternatywa dla auta - komfort, warunki dużo gorsze niż w aucie, a przy 2 osobach koszty podróży porównywalne mimo paliwa po 8 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koelner napisał:

W c***u mam opozycję. Nie wrzucaj mnie do tej wojenki plemiennej. Paliwo podrożało to w tej sytuacji szkoda, że przez 8 lat nic nie zrobiono z kolejami - przynajmniej autostradami mogę się bujnąć taniej niż jebać się jak kiedyś polnymi drogami

A kto Cię wrzuca?

Mylisz się też co do kolei. W tej chwili w w-e jest duży/ogromny projekt infrastrukturalny. Bardzo trudny i kosztowny. Masz kilka projektów autostrady A2 na linii Mińsk-Siedlce-Terespol.

Naście projektów na 19 (via carpatia) itd itp. Piszę o realizacji. Mierzeja po cichych dniach z ruskimi, też będzie jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, starYfaN napisał:

Pokazuję coś zupełnie innego. Pokazuje, że PO szuka frajera, a miało być partią postępowych

Widzę jesteś z tych upośledzonych co myśli, że jak ktoś atakuje pis (choć nie był to atak) to bankowo jest za po (i vice versa). Otóż są jeszcze inne partie w tym kraju a i głos nieważny można oddać zachowując neutralność.

5 godzin temu, fluber napisał:

Benzyna jest po 7,60. Ropa po jakieś 7,20

Po tyle to PB95 była we wtorek, dzisiaj już jest w przedziale 7.80-8. Diesel za to między 7.30-50.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Pepis21 napisał:

Nie wiem czy zauważyłeś ale mamy 3.06 a nie 16.05, więc ten wykresik można sobie wsadzić wiesz dobrze gdzie, gdyż od tego czasu benzyna wyskoczyła do blisko 8zł a diesel na szczęście tylko nieznacznie poszedł w górę a Ty na podstawie starych już danych próbujesz pokazać jakoby nic się nie stało. Bez odbioru, nie pozdrawiam.

5 minut temu, Pepis21 napisał:

Widzę jesteś z tych upośledzonych co myśli, że jak ktoś atakuje pis (choć nie był to atak)

Czy aby na pewno ja?

Pozdrawiam serdecznie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.