Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, julekstep napisał:

Czego tu nie rozumiesz?

Ja nie rozumiem jak to się stało że PiS oferuje 14 emeryturę a PO wrzeszczy że to zle bo inflacja wypierdoli w kosmos. 

I jednocześnie PO proponuje 20 procent podwyżki dla budzetowki a PIS wrzeszczy że to źle bo inflacja wypierdoli w kosmos. 

I jest znaczną grupa osób po obu stronach która łyka to bez mrugnięcia okiem. 

I mała grupa osób która by sensownie przedyskutowala komu i ile warto dodać żeby zrownowazyc inflację i jej skutki. 

I nie wiem czy to zawsze tak było tylko tego nie widziałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

 

 

No tak, wypada zrozumieć, dlaczego głównym elementem kampanii jest po raz kolejny "zrobienie porządku z kościołem".

Bełkot dla lemingów. Może powinni go spytać, dlaczego sklepy wielkopowierzchniowe doprowadziły do upadku pss społem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, starYfaN napisał:

No tak, wypada zrozumieć, dlaczego głównym elementem kampanii jest po raz kolejny "zrobienie porządku z kościołem".

Bełkot dla lemingów. Może powinni go spytać, dlaczego sklepy wielkopowierzchniowe doprowadziły do upadku pss społem.

A kiedyś był większym katolem niż ja i strzelał sobie fotki z domowym oltarzykiem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak abstrahując od prymitywnych wyzwisk i obelg @Van

Jarosław Kaczyński może być po prostu aseksualny. Dotyczy to 1% populacji, nie tak mało. Kaczyński już w wieku 40-lat dorobił się całkiem pokaźnego majątku, pozycji i rangi senatora, nie wyglądał jakoś przerażająco źle, a wzrost wówczas nie był taki niski, ot odpowiednik współczesnej karłowatości 176 cm. Do tego nie pił, nie bił, a jego brat jednak stworzył udane małżeństwo. Idea, że taka osoba w latach 90-tych nie była w stanie znaleźć sobie absolutnie nikogo jest niedorzeczna.

A jeśli jest aseksualny, to idea kompleksów z powodu stanu kawalera i braku dzieci jest dla niego po prostu równie absurdalna jak dla przeciętnej Polki fakt, że nie ma 20 pierścieni wokół szyi 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, julekstep napisał:

jak widac po banie dla vasqueza musial pojawic sie ktos nowy, bo juz krytyka pis zaczynala sie robic zbyt merytoryczna

forum nie lubi prozni!

***** ***! (czyt. brawo Van!)

Mógłbyś bardziej ukrywać erekcję na myśl o dziesiątkach gównopostów które będziesz mógł napisać? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, josephnba napisał:

I śpiewał u manna! 

Szkoda, że nie wybrał tej drogi zawodowej😀. Dla Polski ale i nawet dla samej PO wyszłoby na dobre. Partia z nestorami polityki jak Rokita, Olechowski, być może Płażyński płynnie przekazująca przywództwo komuś takiemu jak Trzaskowski. Zdecydowanie lepsza alternatywa od tego czym jest PO z Tuskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jordan20 napisał:

i dlatego trzeba czekac,az te pisowskie staruchy wymra,bo jak ma byc dobrze,jak tacy ludzie maja prawo glosu ?

Równie dobrze można powiedzieć, że trzeba czekać, aż ktoś wytnie całe to towarzystwo, bo jak ma być normalnie, jeśli tacy ludzie mają prawo głosu?

Projekt-bez-tytu%C5%82u-5.jpg

Demokracja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RappaR napisał:

Jedni to robią z wiary, drudzy z nienawiści i pogardy.

Mylisz się. Pierwsi robią to by zwrócić uwagę na wypaczanie wiary a drudzy obrazują, że wypaczanie wiary przybiera często bardzo dziwaczne formy.

20 minut temu, RappaR napisał:

Ty przynajmniej szybko obrałeś swoje wartości

Miło, że zauważyłeś, że przedkładam miłość do bliźniego ponad bałwochwalstwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.