Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, fluber napisał:

Bo mam wrażenie że zaraz się dowiem ze jak więcej ludzi bierze kredyt hipoteczny to gorzej bo mają więcej długu. 

To ja podziękuję za dyskusje w tym momencie :)

Ja podajesz tak rzetelne dane to zrób to naprawdę solidnie. Manipulacja to jak kłamstwo.

I żeby nie było nie mam hipoteki i jestem jej przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Van napisał:

 

Pewnie większość psychologów by nie negowała tezy, że mający ponad 70 lat kawaler, (z braku dowodów nie napisze prawiczek), niskiego wzrostu i z brzuszkiem piwnym może mieć kompleksy.

Dodałeś po tej mojej wypowiedzi Kaczyńskiemu dobre 9cm, olałeś resztę  i zacząłeś dyskusje o małpach. 

Nie dodawałem nic Kaczyńskiego, dorzuciłem po prostu granicę męskości :)

Pewnie z kolei większość psychiatrów nie negowałaby tezy, że bogaty i doskonale wykształcony człowiek władzy kompleksów może nie mieć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

To ja podziękuję za dyskusje w tym momencie :)

Ja podajesz tak rzetelne dane to zrób to naprawdę solidnie. Manipulacja to jak kłamstwo.

I żeby nie było nie mam hipoteki i jestem jej przeciwnikiem.

Nie było nawet dyskusji bo żadnych danych nie podałeś. Podobnie jak kolega przed Tobą. I ten przed Tobą. A może byście mnie przekonali? 8 lat głosowałem na platformę więc może znowu dam się przekonać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

Jakie kompleksy może mieć człowiek który jest liderem partii która przegrała 7 ostatnich wyborów z rzędu z partia której liderem jest 70-letni kawaler niskiego wzrostu z brzuszkiem piwnym? 

Tak, Jarek pewnie zwinął dla siebie miliony. Dlatego ma taki duży brzuch. 

Nie wiem to, że jest rudy? 😂 Może niepotrzebnie o tych kompleksach, napisałem i tego się czepiliście, a clue mojej wypowiedzi to było to, że wszystkie decyzję w tym kraju podejmuje starszy pan, któremu w sumie nie zależy co będzie kiedyś bo on rodziny, dzieci/wnuków nie ma. 

Nigdy nie pisałem że Jarek dla siebie cos zawinął, to nie ten typ, co nie znaczy, że do utrzymaniw władzy, nie potrzebuje takich ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał:

Nie było nawet dyskusji bo żadnych danych nie podałeś. Podobnie jak kolega przed Tobą. I ten przed Tobą. A może byście mnie przekonali? 8 lat głosowałem na platformę więc może znowu dam się przekonać? 

Dpaczego myslisz, ze glosowalem na PO? Bo zwrocilem uwage na manipulacje. Kto nie z nami, ten przeciwko nam?

Btw nigdy nie glosowalem na PO. 

Nie lubie kretactwa. Nie chce, zeby tak wygladala polityka. Masz dane o inflacji i wynagrpdzeniu. Na pewno masz o stopach i posiadasz wiedze o ich wplywie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Dpaczego myslisz, ze glosowalem na PO? Bo zwrocilem uwage na manipulacje. Kto nie z nami, ten przeciwko nam?

Btw nigdy nie glosowalem na PO. 

Nie lubie kretactwa. Nie chce, zeby tak wygladala polityka. Masz dane o inflacji i wynagrpdzeniu. Na pewno masz o stopach i posiadasz wiedze o ich wplywie. 

Przecież napisałem że to ja głosowałem. 

Ale możesz mnie próbować przekonać do jeszcze innej partii. Uczciwej która nie kręci. 

7 minut temu, Van napisał:

a clue mojej wypowiedzi to było to, że wszystkie decyzję w tym kraju podejmuje starszy pan, któremu w sumie nie zależy co będzie kiedyś bo on rodziny, dzieci/wnuków nie ma. 

Ale to jest argument bez sensu. Napisalbys to samo o Merkel? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Van napisał:

starszy pan, któremu w sumie nie zależy co będzie kiedyś bo on rodziny, dzieci/wnuków nie ma. 

Ale ma bratanicę i ona ma trójkę dzieci. 

Plus w sumie to jest kolejny argument, który idzie z mainstreamu, który czytałem tysiące razy, a który Van wybitnie naiwnie wierzy, że wymyślił sam, a który sensu nie ma.

Ja dzieci nie mam, moi rodzice dzieci maja i pracują dla siebie, bo ja już jestem na swoim, a nie dlatego, żeby na świecie było lepiej :)

Jakby Kaczyński miał dzieci i faktycznie kierował się ich przyszłością, to by mu zależało nie na tym, by było jak najlepiej w Polsce, ale jak najszybciej wysłać je na Harvard i załatwić im na zachodzie dobre życie, bo nigdy Polska nie wygra z kontem w Szwajcarii i willą w Miami, nieważne jak bardzo Kaczyński by chciał dobrze dla Polski

 

Naprawdę, nie dość, ze lemingi łykają jak leci wszystko, to jeszcze w ogóle tego nie analizują. Powtarzają kompletnie bezmyślnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

Ale to jest argument bez sensu. Napisalbys to samo o Merkel? 

A czemu nie? 

To nie chodzi o to, że nie mająca dzieci osoba musi bezwarunkowo, myśleć bardziej na tu i teraz, a nie o przyszłości, ale szanse że tak zrobi są większe.

Jak ktoś naprawdę wierzy ze Kaczyńskiego interesuje przyszłości tego kraju, a nie władza tu i teraz to niech sobie wierzy, oby jego dzieci (jak je będzie miał) mu wybaczyły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Van napisał:

A czemu nie? 

To nie chodzi o to, że nie mająca dzieci osoba musi bezwarunkowo, myśleć bardziej na tu i teraz, a nie o przyszłości, ale szanse że tak zrobi są większe.

Jak ktoś naprawdę wierzy ze Kaczyńskiego interesuje przyszłości tego kraju, a nie władza tu i teraz to niech sobie wierzy, oby jego dzieci (jak je będzie miał) mu wybaczyły. 

Nie rozumiem, przecież Kaczyński akurat nie zabiega o stołki. To że ludzie go słuchają i popierają i realizują jego politykę wynika z jego skilla a nie tego że ma władze i formalnie rządzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Van napisał:

A czemu nie? 

To nie chodzi o to, że nie mająca dzieci osoba musi bezwarunkowo, myśleć bardziej na tu i teraz, a nie o przyszłości, ale szanse że tak zrobi są większe.

Jak ktoś naprawdę wierzy ze Kaczyńskiego interesuje przyszłości tego kraju, a nie władza tu i teraz to niech sobie wierzy, oby jego dzieci (jak je będzie miał) mu wybaczyły. 

Jakby co Putin ma dzieci :)

Jaki masz z tego wniosek?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, RappaR napisał:

Jakby co Putin ma dzieci :)

Jaki masz z tego wniosek?

 

Daj spokój, Kaczyński to cykor bo w środku wojny jedzie do Kijowa, a Tusk to odwazny bohater bo wychodzi do ludzi którzy go popierają i odpowiada na pytania dziennikarzy, chyba że są z TVP to wtedy nie odpowiada bo to nie dziennikarze. 

Kaczyńskiemu nie zależy na Polsce tylko na władzy bo przecież jak tylko mu zaoferowano stołek w UE i więcej władzy to zaraz spierdolił z Polski a jak tylko mu powiedziano że dłużej go nie potrzebują to wrócił. 

A brak dzieci to fanatyk. No chyba że dotyczy to Merkel, Scholza albo Macrona. Wtedy nie. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Daj spokój, Kaczyński to cykor bo w środku wojny jedzie do Kijowa, a Tusk to odwazny bohater bo wychodzi do ludzi którzy go popierają i odpowiada na pytania dziennikarzy, chyba że są z TVP to wtedy nie odpowiada bo to nie dziennikarze. 

Kaczyńskiemu nie zależy na Polsce tylko na władzy bo przecież jak tylko mu zaoferowano stołek w UE i więcej władzy to zaraz spierdolił z Polski a jak tylko mu powiedziano że dłużej go nie potrzebują to wrócił. 

A brak dzieci to fanatyk. No chyba że dotyczy to Merkel, Scholza albo Macrona. Wtedy nie. 

Jesteś naprawdę niezłym manipulantem co wiele osób już tu Ci zarzucało.

Nigdy nie pisałem, że Tusk to bohater po prostu polityk, nie powinien bać się rozmawiać z ludźmi i Tusk odpowiada też wbrew bredniom jakie piszesz na pytania tych '' dziennikarzy'' z tvp, a pisowcy boją się pytań czy debat i to po prostu fakt.

Naprawdę kończę z Tobą dyskusje bo próbujesz wmanipulować mnie w bycie jakimś fanem Tuska, a ja jestem po prostu przeciwnikiem pisowskich oszołomów. Znam byłych pisowskich zwolenników, którym teraz wstyd, że ich wybrali i Tobie i innym podobnym życzę tego żebyście też otworzyli kiedys oczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Van napisał:

Jesteś naprawdę niezłym manipulantem co wiele osób już tu Ci zarzucało.

Tak pisze tu wiele osób gdy nie ma argumentów, przyzwyczaiłem się. 

1 minutę temu, Van napisał:

 

Nigdy nie pisałem, że Tusk to bohater po prostu polityk, nie powinien bać się rozmawiać z ludźmi i Tusk odpowiada też wbrew bredniom jakie piszesz na pytania tych '' dziennikarzy'' z tvp, a pisowcy boją się pytań czy debat i to po prostu fakt

Nom, np w ten sposób

Albo taki

 

9 minut temu, Van napisał:

 

Naprawdę kończę z Tobą dyskusje bo próbujesz wmanipulować mnie w bycie jakimś fanem Tuska, a ja jestem po prostu przeciwnikiem pisowskich oszołomów. Znam byłych pisowskich zwolenników, którym teraz wstyd, że ich wybrali i Tobie i innym podobnym życzę tego żebyście też otworzyli kiedys oczy. 

Ale czy mogę dostać konkrety co ma mi otworzyć oczy? Duży brzuch Kaczyńskiego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Van napisał:

 

Nie jestem, nie byłem i pewnie nie będę fanem platformy, po prostu uważam, że mniejsze zagrożenie stanowi złodziej od fanatyka, który jak się okazuje po czasie też jest złodziejem, który dla siebie czy dla swoich dodatkowo zwija pewnie jeszce więcej niż ten, którego oskarżał

 

3 godziny temu, Van napisał:

 

Nigdy nie pisałem że Jarek dla siebie cos zawinął

Gubię się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RappaR napisał:

Van nie rozczarowuje :D

Ogółem nie ma większego betonu w Polsce od antypisu, innego plemienia tak łatwego do manipulacji i podatnego na propagandę :)

Polecałbym najpierw mistrzu spojrzeć na Twoją, flubera i julka twórczość na tym forum😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Van napisał:

Polecałbym najpierw mistrzu spojrzeć na Twoją, flubera i julka twórczość na tym forum😂 

8 lat głosowałem na Platofrmę. Nigdy nie zagłosowałem na członka Prawa i Sprawiedliwości w żadnych wyborach. Jaki jest ze mnie beton? Beton był na materiale, który był wrzucony z targowiska. I to beton z obu stron barykady. Ty widziałeś jedną, drugiej nie. Ja widziałem obie. To kto jest betonem? Czy ja nazywam Tuska rudym złodziejem, tak jak Ty Kaczyńśkiego jakimś kurduplem z kompleksami? Co świadczy o tej betonowości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Van napisał:

Polecałbym najpierw mistrzu spojrzeć na Twoją, flubera i julka twórczość na tym forum😂 

wklej jakis moj polityczno-betonowy wpis na poziomie 'tusk zlodziej'/'zakompleksiony kaczynski'

thx z gory!

8 minut temu, fluber napisał:

 Co świadczy o tej betonowości?

nie jebiesz pisu wiec jestes pisowskim betonem

czego tu nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.