Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Sebastian napisał:

Ale to Cię cieszy ? To, że okazuje się, że oprócz niekompetentnych twórców ustawy i posłów, senatorzy, czyli gremium które powinno być ostoja wiedzy i spokoju, okazuje się równie niekompetentne ? 

Ok, rozumiem Cię. Ja bym jednak wolał aby kierowca tego autobusu miał prawo jazdy i umiał prowadzić. 

Ja rozumiem że na wszystkim się znasz a w sejmie są sami niekompetentni ludzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

Ja rozumiem że na wszystkim się znasz a w sejmie są sami niekompetentni ludzie 

Nie, nie znam się na wszystkim ale tym akurat się interesuję. Tobie tez nie zabraniam. Obejrzyj sobie chociaż to 

 

Tak wiem, za długie o ten facet mówi takim głosem.. No niestety nie zrobię dla Ciebie shorta na Tik Toka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał:

Konfederacja jak zwykle czujna! 

Obok Trumpa mówiącego że jakby on był prezydentem to wojny by nie było to chyba najweselsza informacja dnia 

Jebać konfederację

No i DJT ma rację bo jego prezydentura to czasy pokoju i prosperity, oby wrócił za 2 lata

 

a co do tego Emila to cytując klasyka "Tak kończą frajerzy"

Edytowane przez the_secret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sebastian napisał:

 A wyprowadzenie finansowania poza budżet sprawi, że będziemy mieli armię w takim stanie jak rosyjska. 

Nie wiem na czym opierasz swój optymizm, ale to raczej dobrze :)

 

Ps. finansowanie z poziomu pozabudżetowego, jest koniecznością z wielu powodów, ale najważniejszy to szybki wzrost wydatków na wojsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

"Dziennikarze" odmówili? Dziennikarze to mają relacjonować wydarzenia i uczciwie przedstawiać stanowiska różnych stron. A ci, to jacyś pracownicy cenzury najwidoczniej. Chyba zapomnieli na czym polega rola dziennikarstwa. 

A tak apropo to nie jest przywilej jak Polak musi opłacać skadkę NFZ 500-600zł/ miesięcznie a Uchodźca ma za free na 18 miesiecy? to co to k*rwa jest jak nie przywilej? 

Teraz niektórzy ciśniecie na konfederacje, za jakiś czas będziecie płakać czemu w Polsce jest tak drogo, czemu wynajmować mieszkań polakom już nie chcą, a w przyszłości może dotacje dla pracodawców zatrudniających Ukraińców. No ale tak, lepiej myśleć emocjonalnie, potem się będziemy przejmować. Jaki jest dzienny koszt utrzymania 2 mln uchodźców? 

Mówie na otrzezwienie i otwarcie oczu jeszcze przyjdzie czas.

Jakby każdy tak otwierał oczy jak ty, to byśmy byli w dupie. Czy to jako naród, czy jako ludzkość. 
Jak ci kurna kraj będą rozpierdalać, będziesz uciekał i dostaniesz kawałek schronienia czy innej pomocy, to też się będziesz czuł uprzywilejowany?!
A dziennikarzom pokazującym i potakującym każdym bredniom też dziękuję. Wolę myślących, a nie powielającym kłamstwa i szczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, starYfaN napisał:

Nie wiem na czym opierasz swój optymizm, ale to raczej dobrze :)

 

Ps. finansowanie z poziomu pozabudżetowego, jest koniecznością z wielu powodów, ale najważniejszy to szybki wzrost wydatków na wojsko.

Nie nie jest. Bez kłopotu można zmodyfikować ustawę budżetową zwiększając deficyt, którego przecież nie mamy :) 

A pisząc o stanie armii porównywalnym z Rosją miałem na myśli powszechną korupcję, oszustwa i wyprowadzanie kasy "bokiem" co teraz odbija się na jej możliwościach w polu. Bo niby wszystko jest a jednak nic nie ma. Gumowy młotek, polecam obejrzeć.

Zresztą to tylko jeden z zarzutów. Polecam obejrzeć to co wkleiłem a jak ktoś chce to poszukać więcej informacji bo i Ad Arma szerzej komentowała i inni. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szak napisał:

Jak ci kurna kraj będą rozpierdalać, będziesz uciekał i dostaniesz kawałek schronienia czy innej pomocy, to też się będziesz czuł uprzywilejowany?!

Nie manipuluj moją wypowiedzią. Obozy dla Uchodzców przy granicy, i niech ich tam sobie Polski rząd upcha nawet 10 milionów, a po wojnie na drugi dzien niech wracają na swoją Ukrainie. To bardziej wygląda na akcje przesiedleńczą, a nie pomoc biednym pokrzywdzonym uchodzcom wojennym. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Nie manipuluj moją wypowiedzią. Obozy dla Uchodzców przy granicy, i niech ich tam sobie Polski rząd upcha nawet 10 milionów, a po wojnie na drugi dzien niech wracają na swoją Ukrainie. To bardziej wygląda na akcje przesiedleńczą, a nie pomoc biednym pokrzywdzonym uchodzcom wojennym. 

 

Niech ich przyjeżdża i zostaje jak najwięcej, mamy czarna dziurę demograficzna. Lepsi oni, którzy w 2 pokoleniu będą zasymilowani i spolonizowani niż goście z Afryki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzemo napisał:

Niech ich przyjeżdża i zostaje jak najwięcej, mamy czarna dziurę demograficzna. Lepsi oni, którzy w 2 pokoleniu będą zasymilowani i spolonizowani niż goście z Afryki 

No chyba, że się tu dzieciaki wykształcą i wrócą, albo pojadą dalej.

Czy bierzemy tylko pod uwagę, że będą pracować jak już skończą szkołę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Jak na razie w 2019 mieliśmy wg GUS prawie 1,5 miliona Ukraińców w Polsce. Więc raczej nie martwilbym się o masowa emigrację na Ukrainę

W 2019 nie zrównali im ojczyzny z ziemią, tylko drenowali z każdej strony pod okiem dzielnego męża stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.