Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:
1 minutę temu, josephnba napisał:

A ja cię mam za leminga który łyka "nie nawołujemy do wojny" kiedy nikt nie nawołuje 

Żebyś Ty rozumiał, co słowa znaczą naprawdę (czyli umiał czytać konteksty), to było by łatwiej. A tak, to dupa blada. Powiedz mi coś, naprawdę mnie to intryguje - po co jankesi byli w misjach w Iraku, Syrii? Bo w TV mówili, że coś tam z 'demokracją', ale nie wiem czy to prawda? Jak uważasz?.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, josephnba napisał:

A co chciałem dowieść? A to, że konfa jako jedyna szuka wrogów tam gdzie ich nie ma, jednocześnie prężąc swoje napompowane sterydami i braunowskimi bredniami przed uchodźcami z Ukrainy 

Łatwo bije się przerażonych uciekających przed wojną ludzi?

No i z nikim to akurat Konfederacji najlepiej wychodzi 

I skończ z tymi epitetami 

 

Ty zacząłeś, typie, epitety rozdawać. I nikt nikogo nie pobił. Przestań powielać brednie dystrybuowane przez gówno-media typu nbc/tvn, bo idealnie się Wpisujesz tutaj w rama platformo-leminga, a ,zdaje się, że z tymi zdrajcami ci nie po drodze... 

21 minut temu, josephnba napisał:

A co mnie obchodzą amerykanie? 

I ich polityka? 

 

To ty masz ból dupy więc się nad tym zastanawiaj ale mnie o to nie posądzaj

Ciebie to w ogóle g*wno obchodzi (jak o geopolityce mowa), ale to moze nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, jack napisał:

Przeciwnie. Pomagasz Ukrainie - nie pomagasz - pomagasz rosji. Od nie pomagania Ukrainie jest bliżej do pomagania rosji niż od pomagania Ukrainie. Kapujesz?

Widzisz bo można się spierać na różne tematy i nawet uważać, że są one bardzo ważne. Ale gdy nadchodzą te naprawdę ważne problemy, fundamentalne sprawy jak pandemia czy wojna to szury pokroju Brauna czy deltusia dalej mącą a przyzwoici ludzie zachowują się poważnie. Trzeba wiedzieć kiedy można się kłócić a kiedy trzymać szereg. 

 

 

Fundamentalną sprawą jest zachowanie pokoju w naszym  kraju. Pomagajmy Ukraińcom - ja mam sześcioro u siebie w jednym z mieszkań - ale pomagajmy przyjmując uchodźców, wysyłając leki, żywność i ubrania. Ale nie dajmy się wpuścić w narrację, że właściwe to III wojna światowa już  trwa i powinniśmy już walczyć obok Ukrainy. Taka narracja jest na przykład u Terlikowskiego a widzę, że i na tym forum. Podobną narracją jest przekazanie samolotów - nawet z Londynu dziś dali  nam info, że owszem możemy to zrobić ale na własną odpowiedzialność bo Rosja może to potraktować jako przyłączenie się do wojny. Na własną odpowiedzialność - myślę, że każdy wie co takie słowa oznaczają.

Ja mam wrażenie, że rosyjska nieudolność  na froncie sprawiła, że u nas komuś się wydaje, że my wojnę z nimi możemy wygrać. No nie, nie możemy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kcp78 napisał:

Czyli każdy, kto nie jest socjalistą, jest ruskim trollem?! Zdrowo jebnięty jesteś, chłopie 😔... 

Biorąc pod uwagę, że nie byłes w stanie ze zrozumieniem przeczytać dwóch zdań, to taki zwrot z Twojej strony to komplement

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kcp78 napisał:

Ty zacząłeś, typie, epitety rozdawać. I nikt nikogo nie pobił. Przestań powielać brednie dystrybuowane przez gówno-media typu nbc/tvn, bo idealnie się Wpisujesz tutaj w rama platformo-leminga, a ,zdaje się, że z tymi zdrajcami ci nie po drodze... 

Ciebie to w ogóle obchodzi (jak o geopolityce mowa), ale to moze nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia... 

Ty się może zdecyduj czy jestem za po czy za PiS 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kcp78 napisał:

Ciebie to w ogóle g*wno obchodzi (jak o geopolityce mowa), ale to moze nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia... 

No właśnie nie znam się na geopolityce i nie znajdziesz tu ani nigdzie indziej choćby jednego posta sugerującego że się znam. 

Nawet w tych sprawach głosu nie zbieram, czytam jedynie to co piszą inni. 

 

I dla ciebie mam tę samą radę. Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kcp78 napisał:

Mam to w dupie. A w tej konkretnie sytuacji to zupełnie wszystko jedno...

Racja. 

I jedni i drudzy w tej konkretnej sytuacji robią naprawdę dobrą robotę i wspierają ludzi dotkniętych wojną 

A Konfederacja tymczasem.... 

No właśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, josephnba napisał:

Ale psy to ty szanuj 

Konfa to banda szczurów 

Gówno prawda.

Szczury to inteligentne i zdolne do efektywnej współpracy ze sobą zwierzęta stadne.

Rurkowce dobrze oddają poziom rozwoju filogenetycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Gówno prawda.

Szczury to inteligentne i zdolne do efektywnej współpracy ze sobą zwierzęta stadne.

Rurkowce dobrze oddają poziom rozwoju filogenetycznego

Są bardzo inteligentne ale równocześnie nic mnie tak nie obrzydza jak konfe...szczury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, the_secret napisał:

Typowe, jankeskie knucie. Szacun, że nasza dyplomacja (wyjątkowo) nie dała się zrobić w c***a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.