Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, RappaR napisał:

Generalnie ja nie lubię prawników, bo zwykle kradną, gwałcą dzieci i srają na chodniku. Oczywiście, że są tacy, którzy takich rzeczy nie robią, ale chodzi o pewien styl życia i zachowania ludzi z tym zawodem. 

Prawnicy to zakała społeczeństwa. Dosyć ciężka grupa społeczna. I podziwiam twoja wyobraźnie.  
w sumie zapomniałeś dodać ze faszyści i narkomani  

Trzeba mieć niezłe w głowie nasrane aby wymyślić taka sekwencje czynów. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się Joeseph z tym nasraniem do brody Hardena. 

16 minut temu, RappaR napisał:

Ignazz Putinem E-NBA

W końcu zjednoczył nas ktoś w jednej opinii, którą każdy może poprzeć ❤️

 

A tak jak jesteśmy przy Putinie i oszukiwanym narodzie za pomocą  kontrolowanych przez władze mediów . Nie czujecie choć odrobiny dyskomfortu czy zażenowania na myśl o tych manipulacjach zwykłego Rosjanina co jest teraz tak bardzo widoczne? Nie widzicie tu analogii na szczęście zachowując zdrowe proporcje i choć trochę nie naszła was refleksja ze tez możemy być zmanipulowani? Taka lekka myśl zażenowania gdy zbiera się złość na tych Rosjan co do dziś nie mogą ani nie chcą uwierzyć ze jest inaczej niż im sie mówi? 

Z takim lekkim pomyśleniem. Kurde może i mnie oszukują? 

Serio patrzycie na tych oszukanych Rosjan i wierzycie ze uff jak dobrze ze u nas władza nie manipuluje?

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ignazz napisał:

A tak jak jesteśmy przy Putinie i oszukiwanym narodzie za pomocą  kontrolowanych przez władze mediów . Nie czujecie choć odrobiny dyskomfortu czy zażenowania na myśl o tych manipulacjach zwykłego Rosjanina co jest teraz tak bardzo widoczne? Nie widzicie tu analogii na szczęście zachowując zdrowe proporcje i choć trochę nie naszła was refleksja ze tez możemy być zmanipulowani? Taka lekka myśl zażenowania gdy zbiera się złość na tych Rosjan co do dziś nie mogą ani nie chcą uwierzyć ze jest inaczej niż im sie mówi? 

Z takim lekkim pomyśleniem. Kurde może i mnie oszukują? 

Serio patrzycie na tych oszukanych Rosjan i wierzycie ze uff jak dobrze ze u nas władza nie manipuluje?

Właśnie tak patrzę ze smutkiem jak bardzo Ty i większość ludzi z Warszawy jest zmanipulowana i ogłupiona przez media w równym stopniu co Rosjanie, więc tak, łapie mnie refleksja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ignazz napisał:

A tak jak jesteśmy przy Putinie i oszukiwanym narodzie za pomocą  kontrolowanych przez władze mediów . Nie czujecie choć odrobiny dyskomfortu czy zażenowania na myśl o tych manipulacjach zwykłego Rosjanina co jest teraz tak bardzo widoczne? Nie widzicie tu analogii na szczęście zachowując zdrowe proporcje i choć trochę nie naszła was refleksja ze tez możemy być zmanipulowani? Taka lekka myśl zażenowania gdy zbiera się złość na tych Rosjan co do dziś nie mogą ani nie chcą uwierzyć ze jest inaczej niż im sie mówi? 

Z takim lekkim pomyśleniem. Kurde może i mnie oszukują? 

Serio patrzycie na tych oszukanych Rosjan i wierzycie ze uff jak dobrze ze u nas władza nie manipuluje?

poważnie w 2022 roku masz przemyślania nt. tego czy 'władza nie manipuluje'? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ignazz napisał:

A tak jak jesteśmy przy Putinie i oszukiwanym narodzie za pomocą  kontrolowanych przez władze mediów

Serio patrzycie na tych oszukanych Rosjan i wierzycie ze uff jak dobrze ze u nas władza nie manipuluje?

Zostałeś oszukany przez kontrolowane media, że tylko przez kontrolowane przez władze media można być oszukiwanym.

Edytowane przez Kepler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cardi napisał:

Ludzie z filmów nie widzieli na żywo, tylko józek z forum. Okej.

Ale ja wierzę, że tak jest. Widzę posty znajomych ze zbiórkami, widzę kumpla który ma żonę Ukrainkę i mieszkając i pracując w Tyrolu wsiedli w samochód czy samolot i zameldowali się na granicy z Ukrainą, założyli zrzutkę i pomagają. Dostali pewną kwotę ode mnie. Nie będę się chwalił jaką, ale oby wszyscy się tak kompromitowali. 

Czyli typowi z filmu nie można wierzyć, bo jest jebanym trollem, ale Tobie TRZEBA wierzyć, bo... no nie wiem co. Czy Ty się czytasz?

Byłeś w jednym miejscu. Zdałeś relację spisując ją na forum i na tej podstawie należy sobie wyrobić narrację.

Typ był w jednym (tym samym lub innym) miejscu. Zdał relację, ktoś go nagrał i na tej podstawie NIE MOŻNA wyrabiać sobie narracji.

 

 

 

Ależ wyrabiają sobie na podstawie czego tak chcesz, nawet z fusów sobie powróż 

Mi wsio ryba ale nie wmawiaj mi że nie mam racji albo że mało widziałem, bo jakiś typ z twojego tweeta mówi coś innego   

Tylko tyle 

Właśnie miałem niechcący spięcie z konfiturowcem w pracy który szerzy równie debilną dezinformację na podstawie tych samych przykładów plus tego że Ukraińcy nie pozwalają na ekshumację po Wołyniu więc w sumie to dobrze im tak no i dlaczego ruski mają sankcje a Izrael za strefę Gazy nie ma 

 

Jackie Chan 04032022182432.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

Mi wsio ryba ale nie wmawiaj mi że nie mam racji albo że mało widziałem, bo jakiś typ z twojego tweeta mówi coś innego 

W którym miejscu wmawiałem, że nie masz racji? Głównie z twojej strony leci przekaz, że każdy tweet to fejk, bo widziałeś lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał:

Przez 8 lat żyłem w starej kamienicy w centrum, to były najgorsze czasy w Polsce(przełom 00), wiem że istnieje bieda, alkoholizm i patologia.

Wiem też, że to skrajność i generalnie czepiając się szczegółów jak u Ciebie dochodzimy do wniosku, że nie ma ogółu.

Też nie każdy wokoło mnie zarabia ponad 15k i jest w jednym związku z jedną kobietą od 15 roku życia.

Ale ja nie tworzę z hiperboli stereotypu :) 

Nie uważasz, że twoje postrzeganie rzeczywistości ma związek ze zmianą miejsca zamieszkanie, statusu zawodowego, społecznego czy majątkowego, a nie tylko ze zmianami, jakie zaszły za PIS?

Od kilku miesięcy pojawiła się intensywna kampania społeczna mająca na celu zmniejszyć ilość przypadków FAS (alkoholowy zespół płodowy), która też wpisuje się i potwierdza poniekąd ten stereotyp.

Btw. jak @julekstep odżył po reaktywacji trójcy :) Jeszcze trzeba wskrzesić tę od Jokica :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

 

Skrzyżowanie tumska, cyganka i 3 maja to podejrzewam topka rzezni w Polsce, przynajmniej kiedys. Teraz już się uspokoiło, bo większość świrów siedzi/mieszka w UK lub Holandii. 

A Ty sam nie wyemigrowales jakoś w 2014 czy 2015 do UK? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

Nie uważasz, że twoje postrzeganie rzeczywistości ma związek ze zmianą miejsca zamieszkanie, statusu zawodowego, społecznego czy majątkowego, a nie tylko ze zmianami, jakie zaszły za PIS?

 

Sądzę, że jednak faktycznie Polska w 2022 jest trochę innym krajem niż 2002, ale to może być tylko moje odczucie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.