Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Reikai napisał:

Bardziej czepiam się tupetu lasek, które z 3 dzieci(każde z innym chlopem), alimentami, mopr/mops ciągną już przyzwoite siano, w życiu nie pracowały nawet w żabce i w mieszkaniu od miasta walą browar od rana, takie osoby piszą erraty o tym, że ukrainki nie powinny dostawać pieniędzy

Ciekawe czy chociaż jedna kobieta w Polsce spełnia wszystkie te cechy, które opisałeś, bo podejrzewam, ze kobietyc które maja chociaż jedną z nich, dość ciężko znaleźć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Ciekawe czy chociaż jedna kobieta w Polsce spełnia wszystkie te cechy, które opisałeś, bo podejrzewam, ze kobietyc które maja chociaż jedną z nich, dość ciężko znaleźć 

nie no

takich co nie pracowały w Żabce to się trochę znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, matek napisał:

Kaczyńska ma trójkę z czterema chyba? 

Ma trójkę z dwoma, pracuje od kilkunastu lat, nie dostała mieszkania z miasta i nie pije piwa od rana, wiec ona akurat nie spełniła ani jednego warunku z listy :)

Teraz, julekstep napisał:

nie no

takich co nie pracowały w Żabce to się trochę znajdzie :)

Ale tak było co nie pracowały nawet w Żabce ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, fluber napisał:

Znasz 30 kobiet które mają trójkę dzieci z trzema różnymi facetami??? 

Na luzaku, tzn czasami są zmienne typu nie trzema facetami, a dwoma i 4 dzieci, albo nie że nie pracowała nigdy, ale pracowała 2 tyg w budce z kebabem, nie kobieta a chlop, który zapłodnił pol miasta, a teraz siedzi za alimenty. Nie oceniam, nie każdemu się udaje, ja też lekko nie miałem, ale jak osoby ciągnące całe życie social krytykują za to osoby, które uciekają przed wojną, to już mnie to wkurwia.

 

21 minut temu, RappaR napisał:

Ciekawe czy chociaż jedna kobieta w Polsce spełnia wszystkie te cechy, które opisałeś, bo podejrzewam, ze kobietyc które maja chociaż jedną z nich, dość ciężko znaleźć 

W samej mojej starej kamienicy, gdzie jest z 8 mieszkan są dwie takie dziewczyny w wieku 27 lat, które żyją w ten sposób. Tzn nie mowie tu o waleniu 8 browarów od 10 rano i napierdalaniu dzieci, jesli chodzi o samo wychowywanie dzieci to złego słowa nie powiem. W samym Włocławku na śródmieściu to jest serio bardzo często spotykane, ale tam zawsze było ogromne bezrobocie i patologia . Stąd też pewnie często gorzka i nie do końca odzwierciedlająca calego kraju ocena sytuacji w Polsce, bo ja i moi znajomi widzieliśmy tylko to.

 

Skrzyżowanie tumska, cyganka i 3 maja to podejrzewam topka rzezni w Polsce, przynajmniej kiedys. Teraz już się uspokoiło, bo większość świrów siedzi/mieszka w UK lub Holandii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Na luzaku, tzn czasami są zmienne typu nie trzema facetami, a dwoma i 4 dzieci, albo nie że nie pracowała nigdy, ale pracowała 2 tyg w budce z kebabem, nie kobieta a chlop, który zapłodnił pol miasta, a teraz siedzi za alimenty. Nie oceniam, nie każdemu się udaje, ja też lekko nie miałem, ale jak osoby ciągnące całe życie social krytykują za to osoby, które uciekają przed wojną, to już mnie to wkurwia.

 

Czyli w sumie sam takiej nie znasz :) 

2 minuty temu, Reikai napisał:

W samej mojej starej kamienicy, gdzie jest z 8 mieszkan są dwie takie dziewczyny w wieku 27 lat, które żyją w ten sposób. Tzn nie mowie tu o waleniu 8 browarów od 10 rano i napierdalaniu dzieci, jesli chodzi o samo wychowywanie dzieci to złego słowa nie powiem. 

Czyli w sumie to co napisałeś można określić jako:

Słyszałem, że na Placu Czerwonym w Moskwie rozdają samochody. Tylko, że nie na Placu Czerwonym w Moskwie, tylko na Placu Lenina w Leningradzie, nie rozdają, tylko kradną, i nie samochody, a rowery :) 

3 minuty temu, Reikai napisał:

Teraz już się uspokoiło, bo większość świrów siedzi/mieszka w UK lub Holandii. 

A podobno to PL ma największy socjal dla nierobów na świecie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh, chyba żyliśmy po prostu w dwóch różnych środowiskach i się nie zrozumiemy :P to nie jest kwestia tego co słyszałem, a co widzialem/z kim mieszkałem dwa mieszkania obok przez 15 lat.  

 

Możemy się czepiać szczegółów, czy było to 30 czy 27 osób, ale clue zostaje.

 

A co do socialu to imo w Polsce jest malutki, a na pewno nie tak szkodliwy jak w UK.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Meh, chyba żyliśmy po prostu w dwóch różnych środowiskach i się nie zrozumiemy :P to nie jest kwestia tego co słyszałem, a co widzialem/z kim mieszkałem dwa mieszkania obok przez 15 lat.  

sam przed chwilą przyznałeś że te przykłady z mieszkania obok nie spełniają wszystkich kryteriów xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

sam przed chwilą przyznałeś że te przykłady z mieszkania obok nie spełniają wszystkich kryteriów xD

Jak chcesz to mogę Ci zrobić tabelkę z nazwiskami osob z ktorej wyjdzie, że 24 osoby z 30 osób spełniają, 4 spełniają 3/4, a 2 2/5. 

 

Napisałem, że czasem są zmienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie święta Trojco pisowska co wy się tak dokleiliscie do kolegi z Włocławka? Na taki trójgłos negacji dodatkowo. Co chcecie osiągnąć? Żeby kolega zmienił zdanie na temat tej mocno kontrowersyjnej grupy wielodzietnych i nie pracujących kobiet które bez większej analizy psychologicznej czy socjologicznej można dopisać jeszcze do grupy walącej browary? Przecież nie musi to być idealnie w punkt z każdym elementem bo rozumiem ze wykluczyć z tego grona osobę co jeden dzień zatrudniła się w żabce i za kradzież od razu wyleciała? Będziecie wtedy się we trzech przekrzykiwać ze nie masz racji bo zobacz oooo w żabce ktoś pracował. Oczywistym jest ze chodzi o pewien styl życia i krytykę krytyki tych osób co zwalczać chcą zasiłki dla kogoś w potrzebie. Te co wała browary same są sobie winne. Te osoby co uciekają z Ukrainy już niekoniecznie. I rozumiem ten punkt widzenia ze to oburzające ze tego typu osoby zabierają w tej sprawie głos. W sumie to nie rozumiem waszego trójgłosu w tej sprawie: czy z nudów się po prostu dopierdalacie? Czy negujecie ocenę kolegi który w kamienicy sąsiadów zna raczej lepiej niż wasze mądre głowy czy może za PiS jest tak cudownie ze negujecie liczbę 30 osób w kraju o tych cechach co kolega wypisał. Możecie mi to wyjaśnić jak chcecie bo dawno w tak błahej sytuacji jaka jest ta dyskusja nie widziałem tak dziwnego odchyłu. A już ta zabawa w łapanie za słówka to tak z boku dziecinada. Wy to się chyba wzajemnie nakręcacie który głupszy równocześnie będąc przekonanym ze pokazujecie tymi tekstami który mądrzejszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

dawno w tak błahej sytuacji jaka jest ta dyskusja nie widziałem tak dziwnego odchyłu. 

inżynieria społeczna to nie jest sprawa błaha :) 

i 2 razy powtórzyłeś o browarach a wyszło powyżej że to ta najbardziej niepewna zmienna :)

 

no ale wiadomo śmietnikowe kitki mogły wstawać wcześniej itp -> wiemy wiemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba w skrócie chodzi o to że trochę c***owe jest jak bardziej narzekają Ci którzy korzystają niż Ci którzy de facto tworzą :) a jeśli chodzi o Włocławek to its true ale takich miejsc jest sporo w całej Polsce ale ciężko to wiedzieć jak mieszka się w osiedlach zamkniętych lub w ….. lesie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Reikai napisał:

Meh, chyba żyliśmy po prostu w dwóch różnych środowiskach i się nie zrozumiemy :P to nie jest kwestia tego co słyszałem, a co widzialem/z kim mieszkałem dwa mieszkania obok przez 15 lat.  

 

Możemy się czepiać szczegółów, czy było to 30 czy 27 osób, ale clue zostaje.

 

A co do socialu to imo w Polsce jest malutki, a na pewno nie tak szkodliwy jak w UK.

Przez 8 lat żyłem w starej kamienicy w centrum, to były najgorsze czasy w Polsce(przełom 00), wiem że istnieje bieda, alkoholizm i patologia.

Wiem też, że to skrajność i generalnie czepiając się szczegółów jak u Ciebie dochodzimy do wniosku, że nie ma ogółu.

Też nie każdy wokoło mnie zarabia ponad 15k i jest w jednym związku z jedną kobietą od 15 roku życia.

Ale ja nie tworzę z hiperboli stereotypu :) 

31 minut temu, Reikai napisał:

Jak chcesz to mogę Ci zrobić tabelkę z nazwiskami osob z ktorej wyjdzie, że 24 osoby z 30 osób spełniają, 4 spełniają 3/4, a 2 2/5. 

 

To zrób, niech wyjdzie, że 24 osoby mają po dziecku z innym, ciągną alimenty, nigdy nie pracowały i codziennie piją od rana piwo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ignazz napisał:

W sumie święta Trojco pisowska co wy się tak dokleiliscie do kolegi z Włocławka? Na taki trójgłos negacji dodatkowo. Co chcecie osiągnąć? Żeby kolega zmienił zdanie na temat tej mocno kontrowersyjnej grupy wielodzietnych i nie pracujących kobiet które bez większej analizy psychologicznej czy socjologicznej można dopisać jeszcze do grupy walącej browary? Przecież nie musi to być idealnie w punkt z każdym elementem bo rozumiem ze wykluczyć z tego grona osobę co jeden dzień zatrudniła się w żabce i za kradzież od razu wyleciała? Będziecie wtedy się we trzech przekrzykiwać ze nie masz racji bo zobacz oooo w żabce ktoś pracował. Oczywistym jest ze chodzi o pewien styl życia i krytykę krytyki tych osób co zwalczać chcą zasiłki dla kogoś w potrzebie. Te co wała browary same są sobie winne

Generalnie ja nie lubię prawników, bo zwykle kradną, gwałcą dzieci i srają na chodniku. Oczywiście, że są tacy, którzy takich rzeczy nie robią, ale chodzi o pewien styl życia i zachowania ludzi z tym zawodem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.