Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, RappaR napisał:

Konfa ogólnie właśnie upada i pozostają wśród jej fanów najgłupsi z najżałośniejszych.
Cieszy mnie to, bo i na Konfę głupio głosować, i z Konfy można iść głosować w sumie tylko na PiS, 

A dopiero co podchodzili pod realna 3 sile i zagrożenie dla Hołowni przez bronienie granic i coraz większe nieścisłości z covidem. Polityka bywa krucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Reikai napisał:

A dopiero co podchodzili pod realna 3 sile i zagrożenie dla Hołowni przez bronienie granic i coraz większe nieścisłości z covidem. Polityka bywa krucha.

Jakie bronienie granic? Taki sam realny wpływ na obronność co happening tego posła co z reklamówką biedronki biegł karmić ludzi na bialorusi 

Ja serio współczuję wyborcom Konfy, przecież ich elity to skompromitowane głupki mające poklask u followersów Roli i Jaszczura 

Większość to totalna patologia w stylu Szpilki czy innych prawilnych "sztywnych" chłopaków z blok ekipy

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Cardi napisał:

@josephnba patrz jacy studenci

 

Nie no to zupełnie zmienia mój punkt widzenia! 

Przecież wiadomo że to przedstawiciele większości przekraczającej polską granicę. Już lecę chować żonę i nienarodzoną córkę!

Muzułmańska hordą w natarciu! 

 

 

Oh wait.... 

https://fb.watch/buS_0VuMiI/

 

Czyli wszyscy Polacy to rasiści i patusy!

 

Chyba jednak schowam swoje kobiety!

 

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cardi napisał:

 

muszę się powtarzać.

Ewidentnie widać że nie wyczailes kontekstu 

Albo udajesz że nie rozumiesz (to mi się wydaje bardziej realne) 

Widać wziąłeś sobie do serca to porównanie do trollingu Julka i próbujesz go naśladować 

 

Więc sparafrazuję Pana z twojego filmiku, może mówiąc jego językiem zdołam ci to wyjaśnić 

 

"... Mniej więcej, może 20% to normalni Polacy..."

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Ewidentnie widać że nie wyczsiles kontekstu 

Albo udajesz że nie rozumiesz 

 

Więc sparafrazuję Pana z mojego filmiku, może mówiąc jego językiem zdołam ci to wyjaśnić 

 

"... Mniej więcej, może 20% to normalni Polacy..."

Ja nie rozumiem? XD

Pojechałeś na granicę, widziałeś jedno miejsce przez pewien (zakładam że dość krótki) czas i wróciłeś głosić prawdę objawioną.

I mamy to wziąć za pewnik. W porządku.

A potem pojawia się narracja typa, który spędził trochę (jak zakładam więcej niż Ty) czasu na granicy z racji obowiązków tam wykonywanych, mówi totalnie coś innego niż Ty.

I to już na pewno ruski troll, agent, ustawka, propaganda.

 

Rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cardi napisał:

Ja nie rozumiem? XD

Pojechałeś na granicę, widziałeś jedno miejsce przez pewien (zakładam że dość krótki) czas i wróciłeś głosić prawdę objawioną.

I mamy to wziąć za pewnik. W porządku.

A potem pojawia się narracja typa, który spędził trochę (jak zakładam więcej niż Ty) czasu na granicy z racji obowiązków tam wykonywanych, mówi totalnie coś innego niż Ty.

I to już na pewno ruski troll, agent, ustawka, propaganda.

 

Rozumiesz?

To Ty nie rozumiesz:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Cardi napisał:

Ja nie rozumiem? XD

Pojechałeś na granicę, widziałeś jedno miejsce przez pewien (zakładam że dość krótki) czas i wróciłeś głosić prawdę objawioną.

I mamy to wziąć za pewnik. W porządku.

A potem pojawia się narracja typa, który spędził trochę (jak zakładam więcej niż Ty) czasu na granicy z racji obowiązków tam wykonywanych, mówi totalnie coś innego niż Ty.

I to już na pewno ruski troll, agent, ustawka, propaganda.

 

Rozumiesz?

Powtarzam, byłem na granicy, jadę na granicę, mam mnóstwo zaufanych ludzi, którzy na granicy są lub byli i ufam ich słowom oraz własnym oczom bardziej niż jakiemuś nonameowi z Internetu mówiącemu że 80% to silni zdrowi mężczyźni spoza Ukrainy terroryzujący biedne matki z dziećmi  

 

 

Jeszcze raz- ja widzę coś na własne oczy, ty oglądasz tweetara przy kawie i oskarżasz mnie o dezinformację 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Ja nie rozumiem? XD

Pojechałeś na granicę, widziałeś jedno miejsce przez pewien (zakładam że dość krótki) czas i wróciłeś głosić prawdę objawioną.

I mamy to wziąć za pewnik. W porządku.

A potem pojawia się narracja typa, który spędził trochę (jak zakładam więcej niż Ty) czasu na granicy z racji obowiązków tam wykonywanych, mówi totalnie coś innego niż Ty.

I to już na pewno ruski troll, agent, ustawka, propaganda.

 

Rozumiesz?

Policja zaprzecza poważnym incydentom, miasto Przemysl zaprzecza, PKP zaprzecza ze sa napady w pociągach. Mowimy o pojedynczych przypadkach przy 500k osob.To jest nieprawda.

 

Filmik z relacja jakiegoś chlopa i kobiety, która mówi że na porodówkę wchodzą muzułmanki z pasem szachida to jest prawda.

 

Zupełnie jak z covidem,  te same rzeczy chwytają za serce fanów konfederacji,  tam też wyłączają tv i włączają myślenie. Dowody, statystyki, badania, nauka to jest nieprawda. Wypowiedzi zbanowanych lekarzy, foliarskie filmiki na YouTubie z żółtymi napisami, to jest prawda.

 

Mialem wczoraj przyjemność usłyszeć wypowiedź pary w pracy podczas przerwy, która fascynuje się konfederacja, Braunem, szczepionki to depopulacja itd. "Cala wojna to teatrzyk, pokazują martwe dzieci zeby im współczuć, nagle nic nie było a teraz jest prosto po covidzie, armia rosyjska jest słabsza od białoruskiej, Putin to wielki strateg z którym każdy się liczy, nie wydaje wam się to podejrzane? Chodzi o depopulacje zeby wrzucić na tereny świata coraz więcej żydów, nic wielkiego się nie dzieje tylko media nas oglupiaja zeby coś się dzialo, to wszystko wielki reset".

 

Autentyk z wczoraj. To juz lewicowe fanki lewicy maja więcej oleju w głowie, a nie mają go wcale.

comment_1646168555fa8UlYTbr492pjRw9gyXnp,w400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

dokładnie

nieważne jak głupi byłby przekaz -> jeśli jest wyraźny i wyróżniający się to spokojnie może dać wynik powyżej progu 

łatwiej jest stwierdzić, że wszyscy dookoła się mylą, niż przyznać się samemu do głupoty w jakiejś sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

lewicowe fanki lewicy to mały pikuś

byś zobaczył prawicowe fanki lewicy to byś dopiero zobaczył!

Chcę! 

 

@Cardi chciałbym się zobowiązać do sprawdzenia pod spódnicą kobiet z rodziny, którą dziś przywieziemy czy faktycznie są płci żeńskiej, ale trochę się boje, że mnie zamkną 

Boję się też, że zrozumiesz ten wpis tak:

"...zamknęli Polaka, który starał się udowodnić, że rzekome kobiety z dziećmi to faktycznie przebrani uchodźcy ekonomiczni z krajów muzułmańskich"

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, josephnba napisał:

@Cardi chciałbym się zobowiązać do sprawdzenia pod spódnicą kobiet z rodziny, którą dziś przywieziemy czy faktycznie są płci żeńskiej, ale trochę się boje, że mnie zamkną 

Boję się też, że zrozumiesz ten wpis tak:

"...zamknęli Polaka, który starał się udowodnić, że rzekome kobiety z dziećmi to faktycznie przebrani uchodźcy ekonomiczni z krajów muzułmańskich"

<rolling on the floor laughing>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.