Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Dunk8 napisał:

Podobno alfonsi i sutenerzy wykorzystują sytuację na granicy i w ramach pomocy werbują co ładniejsze samotne dziewczyny do "roboty"

Podobno też jeździ czarna wołga i porywa dzieci, a onoprienko grasuje po okolicy!

4 godziny temu, Cardi napisał:

Dlaczego tak pogardliwie wypowiadasz się o relacji Ukraińca?

Cc. @ely3

Bo to co widziałem na własne oczy przeczy fejkom z tweeta 

Taką sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Cardi napisał:

Ten Ukrainiec z Medyki na filmie to fejk?

Ta narracja to fejk 

 

Potrafię sobie wyobrazić, że np studenci z Nigerii, Bangladeszu czy nawet Iraku uciekają z Ukrainy 

 

Natomiast budować narrację strachu opartą na takich "rewelacjach" może tylko kompletny odklejeniec, a powielać ją może tylko kompletny ignorant 

 

Którym chcesz być?

Różni nas jedno 

Ja byłem na granicy. Spędziłem tam kikla godzin i chodziłem dość swobodnie jako mundurowy rozwożący dary od ludzi po sporym obszarze 

Ty przy kawce sobie tweety oglądasz 

 

Jak chcesz mnie przekonać że wiesz więcej niż ja?

Nawet zakładając że Łukaszenka przewiózł swoimi czołgami czy c*** wie czym część tych ludzi z lasu na Ukrainę to jest ich promil w stosunku do uciekających przed wojną cywili i nawet jeśli faktycznie ten promil się przedostał to jest to liczba wliczona w kalkulacje i tak niska że nie warto jej poświęcać ani jednego kolejnego posta na tym forum 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Ta narracja to fejk 

 

Potrafię sobie wyobrazić, że np studenci z Nigerii, Bangladeszu czy nawet Iraku uciekają z Ukrainy 

 

Natomiast budować narrację strachu opartą na takich "rewelacjach" może tylko kompletny odklejeniec, a powielać ją może tylko kompletny ignorant 

 

Którym chcesz być?

Czyli uzurpujesz sobie prawo do decydowania kto manipuluje narracją. Nieźle

Odbiję piłeczkę. Jeżeli faktycznie nasze służby graniczne w tłumie Ukraińców i obcokrajowców z Ukrainy przepuszczają też przybyszów w celach stricte ekonomicznych, to bagatelizować ten fakt może tylko kompletny ignorant, a tuszować tylko dywersant.

 

Którym chcesz być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

Czyli uzurpujesz sobie prawo do decydowania kto manipuluje narracją. Nieźle

Odbiję piłeczkę. Jeżeli faktycznie nasze służby graniczne w tłumie Ukraińców i obcokrajowców z Ukrainy przepuszczają też przybyszów w celach stricte ekonomicznych, to bagatelizować ten fakt może tylko kompletny ignorant, a tuszować tylko dywersant.

 

Którym chcesz być?

Dla ciebie mogę być nawet rosyjskim szpiegiem 

Tak bardzo mam to w dupie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

Czyli tupnięcie nóżką i "nie bo nie". 

 

Gdybyś miał w dupie to byś się nie odnosił :)

Odnoszę się z szacunku do ciebie 

Bo pomijając twoja fiksację konfą jesteś jednym z fajniejszych userów tego topicku. 

 

Choć niestety pierdolisz czasami kocopoły

Wierzę jednak że ci to z wiekiem minie, z gimazy się podobno wyrasta ;)

(Chyba że jesteś julkiem, wtedy niekoniecznie ❤️)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RappaR napisał:

comment_1646052553zm168eijnEPmnJSV4D4bVg.jpg

 

To na temat tego, że przeciwnicy PiSu reprezentują wyższy poziom intelektualny i świadomości obywatelskiej 🙃

Daj spokój, to jakieś julki lewicowe 15 letnie.

 

Widzialem jakas dyskusje i mi się przypomniało o tym, że była rozkminka czy Kaczyński i Macierewicz by tu zostali. Macierewicz pewnie tak, ale Kaczyński zbiera pol policji z Polski na Martę Lempart, w życiu nikt go nie widzial bez obstawy. Gosc już pewnie od dawna siedzi w schronie, pierwszy by spierdalal.

 

Btw zauważyliście ze Krysia zniknęła z twittera?Musieli ja ładnie przycisnąć, żeby zamknęła japę bo skończyły się żarty. Ziobro tez siedzi cicho,  mam nadzieję że tak zostanie i antyunijna narracja zniknie z Polski.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Cardi napisał:

@josephnba patrz jacy studenci

 

dzisiaj mam home office i cały dzień lecą relacje live w tvn24 i tvpinfo z dworców oraz granicy. zdarzają się kolorowi i ciapaci ale to jest jakiś mały procent - zdecydowanie więcej ich widać codziennie w centrum Warszawy niż na dworcu w Przemyślu 

aaaaa teraz wiem z jakiej linii nadajesz 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Cardi napisał:

#nikogo

To się k**** chyba zdziwisz 

 

Konfa to partia zjebów totalnych, nie ważne czy korwin czy Braun czy jakiś inny odklejeniec szukający taniej sensacji w stylu jaszczura lub faktu.

Co się dziwić jak to partia Republiki, młodzieży niepolskiej i onanistów z onr?

Nie wiedzą jak sobie poradzić z brakiem atencji to próbują siać ferment

W sytuacji kiedy społeczeństwo jest pierwszy raz od bardzo dawna zaangażowane we wspólną sprawę, ci oczywiście jadą swoim torem populistycznej papki dla naiwnych wyborców  

 

#bandlakonfy

 

@Cardi leć bić ciapatych 

Som na zdjenciach! 

Screenshot_2022-03-02-06-33-46-594_com.facebook.katana.jpg

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.