Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

OK, aż tak dokładnie nie czytam jednak tych tematów, żeby wiedzieć każdego preferencje, ale pozostaję przy swoim, że warto przeczytać/słuchać obie strony. A od czasu mojego ostatniego wpisu widzę, że zrobił się właśnie gnój z ludźmi z Afryki, którzy przybywają z Ukrainy do nas i BBC/Nigeryjczyk Gabriel pokazują nas w złym świetle: 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, josephnba napisał:

@Wyparlo info że straży granicznej maxinny wydźwięk niż ten tweet od czeskiego, który sugerował, że być może część ludzi z bioruskiej granicy przedostała się na Ukrainę i później do nas 

To że np Amerykanie, Niemcy czy nawet Rosjanie uciekają z Ukrainy do nas jest oczywiste. Wydźwięk tweeta tego całego Boba to sugestia że uchodźcy ekonomiczni wjeżdżają na tereny UE 

A że wrzucil to antyunijny cardi, wyborca partii, której jeden z liderów był częstym gościem (o dziwo ubrany) w ruskich telewizjach chyba nikogo nie powinno dziwić 

Co nie zmienia faktu, ze ani @darkonzaani @Cardinie powinni dostać nigdy bana.
 

Jest funkcja ignore jak Wam nie pasuje, można zlewać posty niektórych. To są tematy polityczne i obokpolityczne, wielu z nas gdzies piło razem piwo/wódkę, wysłuchać można, zgodzić się lub nie, przedstawić swój punkt widzenia i tyle. Tu nawet jest większe przyzwolenie na personalne wjazdy, a nagle się zrobił niepotrzebny sąd kapturowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, josephnba napisał:

Szczerze to powinieneś uda się po pomoc jakąś bo te twoje teorie spiskowe są grube i grożą poważnym uszczerbkiem na zdrowiu najbliższych 

Przecież to żadna teoria spiskowa, tylko oczywistość. Tak jak dla Niemiec ważne było mieć w miare mocnego partnera gospodarczego, tak dla Niemiec ważne jest, żeby mu tępić pazurki jak trzeba.

W czasie kiedy Polska zajebiscie zdaje egzamin, wokół mnie wszędzie są ludzie, którzy pomagają jak mogą i zapychają swoje katy ludźmi, którzy potrzebują dachu nad głowa, w BBC krąży narracja o Gabrielu. Zastanow się dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, polskignom napisał:

Co nie zmienia faktu, ze ani @darkonzaani @Cardinie powinni dostać nigdy bana.
 

Jest funkcja ignore jak Wam nie pasuje, można zlewać posty niektórych. To są tematy polityczne i obokpolityczne, wielu z nas gdzies piło razem piwo/wódkę, wysłuchać można, zgodzić się lub nie, przedstawić swój punkt widzenia i tyle. Tu nawet jest większe przyzwolenie na personalne wjazdy, a nagle się zrobił niepotrzebny sąd kapturowy.

Nie rozmawiamy tutaj o tym czy pedały mogą mieć dzieci ale o wojnie. Inny kaliber dlatego trzeba uważać z tego typu wpisami, jakby więcej było osób jak darki i łykalibyśmy ten przekaz jak żelki to może inny byśmy stosunek do wojny i samych Ukraińców. Jestem bardzo zadowolony z ogólnej mobilizacji Polaków ponieważ może właśnie przez tego typu działanie w trudnych chwilach nie będziemy podzieleni a mam wyjebane w dyskusje akademicka w takich momentach. To nie debata o dupie Marynie i czy VAT ma być 22 czy 88%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, polskignom napisał:

Jest funkcja ignore jak Wam nie pasuje, można zlewać posty niektórych. To są tematy polityczne i obokpolityczne, wielu z nas gdzies piło razem piwo/wódkę, wysłuchać można, zgodzić się lub nie, przedstawić swój punkt widzenia i tyle. Tu nawet jest większe przyzwolenie na personalne wjazdy, a nagle się zrobił niepotrzebny sąd kapturowy.

Szczerze nie wiem kto poleciał i na ile, ale darkonzy szkoda, bo toczył merytoryczne boje (donkiszoteria), ale zachowując wysoki poziom kutury osobistej. Reszta to nie wiem kto poleciał i na ile.

Ale.

Moderacja ma inne zobowiązania od użytkowników i musi się dostosować do sytuacji. Całe media społecznościowe muszą wypełniać zalecenia i blokowć/kasować treści powodujące dezinformację. To idzie w setkach mln sztuk. Jeżeli ktoś sprawia wrażenie (a wiemy, że sprawia) pseudo bota, to moderacja nie ma wyjścia.

 

Jeszcze jedno, biorąc pod uwagę ostatnie regulacje, naprawdę bardzo możliwe, że wyświadczono komuś przysługę, gdyby jednak zapędził się za daleko.

 

A co do personalnych wjazdów, to raczej wypadałoby je sobie darować, bo zawsze obniżają poziom dyskusji.

 

Tak czy inaczej, będzie mi brakować merytorycznych przepycanek (nawet męczących) z darkonzą i stylu vaskeza (chociaż nigdy nie napisał czegokolwiek, z czym bym się zgodził)

7 minut temu, polskignom napisał:

 

W czasie kiedy Polska zajebiscie zdaje egzamin, wokół mnie wszędzie są ludzie, którzy pomagają jak mogą i zapychają swoje katy ludźmi, którzy potrzebują dachu nad głowa, w BBC krąży narracja o Gabrielu. Zastanow się dlaczego.

Bo Polska wyrosła na lidera, a jak się gada o Gabrielu, to się zapomina jak Mateusz musiał op.....ć głośno całe Niemcy w Berlinie, aby ruszyć sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał:

Nie rozmawiamy tutaj o tym czy pedały mogą mieć dzieci ale o wojnie. Inny kaliber dlatego trzeba uważać z tego typu wpisami, jakby więcej było osób jak darki i łykalibyśmy ten przekaz jak żelki to może inny byśmy stosunek do wojny i samych Ukraińców. Jestem bardzo zadowolony z ogólnej mobilizacji Polaków ponieważ może właśnie przez tego typu działanie w trudnych chwilach nie będziemy podzieleni a mam wyjebane w dyskusje akademicka w takich momentach. To nie debata o dupie Marynie i czy VAT ma być 22 czy 88%.

Ale wiesz, można mieć inne zdanie. Przecież Ty się ze mną nie zgadzasz w 99% kwestii gospodarczych, ale była gadka o wojnie informacyjnej i z perspektywy tego forum raczej można mówić o tym, ze nie jesteśmy trollami tylko co najwyżej zadajemy niewygodne, może niestosowne pytania. I tyle, dziś się okazało btw, ze kolejna rzecz była taka sobie z perspektywy UA, ale odpuszczam, bo jest przyzwolenie na nazywanie ludzi ruskimi trolami bez sprawdzenia i zweryfikowania. Wiec wiesz wg mnie są granice. Ale jak widać w jedna stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polskignom napisał:

Ale wiesz, można mieć inne zdanie. Przecież Ty się ze mną nie zgadzasz w 99% kwestii gospodarczych, ale była gadka o wojnie informacyjnej i z perspektywy tego forum raczej można mówić o tym, ze nie jesteśmy trollami tylko co najwyżej zadajemy niewygodne, może niestosowne pytania. I tyle, dziś się okazało btw, ze kolejna rzecz była taka sobie z perspektywy UA, ale odpuszczam, bo jest przyzwolenie na nazywanie ludzi ruskimi trolami bez sprawdzenia i zweryfikowania. Wiec wiesz wg mnie są granice. Ale jak widać w jedna stronę.

A ja byłem za banem dla Darknozy - ale nie ze względu na jego ostatnie wpisy  ale za wcześniejsze. Po prostu nie toleruję osób, które pochwalają Stalina, uważam to za równoznaczne z pochwalaniem Hitlera. Uważam, że w obu przypadkach ban powinien lecieć z automatu. Są ku temu miliony powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

A ja byłem za banem dla Darknozy - ale nie ze względu na jego ostatnie wpisy  ale za wcześniejsze. Po prostu nie toleruję osób, które pochwalają Stalina, uważam to za równoznaczne z pochwalaniem Hitlera. Uważam, że w obu przypadkach ban powinien lecieć z automatu. Są ku temu miliony powodów.

Nie wiem co pisał wcześniej, zlewalem jego niekończące się dyskusje o tamtych czasach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, polskignom napisał:

Ale wiesz, można mieć inne zdanie. Przecież Ty się ze mną nie zgadzasz w 99% kwestii gospodarczych, ale była gadka o wojnie informacyjnej i z perspektywy tego forum raczej można mówić o tym, ze nie jesteśmy trollami tylko co najwyżej zadajemy niewygodne, może niestosowne pytania. I tyle, dziś się okazało btw, ze kolejna rzecz była taka sobie z perspektywy UA, ale odpuszczam, bo jest przyzwolenie na nazywanie ludzi ruskimi trolami bez sprawdzenia i zweryfikowania. Wiec wiesz wg mnie są granice. Ale jak widać w jedna stronę.

Nie było żadnych pytań tylko nakaz TANKUJ i to nie jednokrotnie. Dodatkowo przerzucanie niezweryfikowanych newsów z innych stron, które przez sam rząd RP został uznany za trolling.

W obecnej sytuacji jeśli są jakieś informację szerzące defetyzm to najlepiej je w 100% sprawdzić a nie siać zamęt oraz dezinformację .Przecież o to chodzi w wojnie hybrydowej aby było jak najwięcej wątpliwości do informacji , robić szum medialny i uderzyć w struny odbiorców.

Jeśli nawet sytuacja na Wyspie Węży mija się z prawdą to nie jest istotne , dużo więcej ten mit zrobił dobrego niż złego.

Czas obalania mitu Westerplatte był dobry po wielu latach a nie w trakcie jego trwania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, josephnba napisał:
21 godzin temu, Sebastian napisał:

Chyba śnisz. Niemcy zaraz będą uważani za kraj który od początku pomagał i najbardziej pomógł Ukrainie. TO raz

A dwa, że nie jest w niemieckim interesie posiadanie przez nad elektrowni atomowych bo będziemy zbyt konkurencyjni i nie będziemy wydawać tyle na ruski gaz z Niemiec. 

Szczerze to powinieneś uda się po pomoc jakąś bo te twoje teorie spiskowe są grube i grożą poważnym uszczerbkiem na zdrowiu najbliższych

https://zielona.interia.pl/eko-technologie/energetyka/news-niemcy-nie-chca-elektrowni-atomowych-w-polsce-moskwa-nie-cof,nId,5852701

Cytat

Dodała, że Niemcy negatywnie odnoszą się do włączenia atomu do europejskiej taksonomii (potoczna nazwa rozporządzenia UE dot. ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje). Cały rząd federalny uważa atom za niebezpieczny.

Jeśli w Polsce dojdzie do budowy reaktorów, to będziemy pracować z użyciem odpowiednich instrumentów prawnych, dla mnie to oczywistość - mówiła cytowana przez DW.com.

To nie żadna teoria spiskowa tylko niemieckie media jeszcze o tym nie piszą bo muszą to przedstawić w inny sposób, dlaczego atom w Polsce jest zły. Pewnie pójdą w ekologię.

Edytowane przez Kepler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Koelner napisał:

Nie było żadnych pytań tylko nakaz TANKUJ i to nie jednokrotnie. Dodatkowo przerzucanie niezweryfikowanych newsów z innych stron, które przez sam rząd RP został uznany za trolling.

W obecnej sytuacji jeśli są jakieś informację szerzące defetyzm to najlepiej je w 100% sprawdzić a nie siać zamęt oraz dezinformację .Przecież o to chodzi w wojnie hybrydowej aby było jak najwięcej wątpliwości do informacji , robić szum medialny i uderzyć w struny odbiorców.

Jeśli nawet sytuacja na Wyspie Węży mija się z prawdą to nie jest istotne , dużo więcej ten mit zrobił dobrego niż złego

 

Nie mit tylko fakenews, który wyprodukowała Ukraina. Nazywajmy rzeczy po imieniu, obiektywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2022 o 23:16, matek napisał:

 

Mistrzowie intelektu nie zawodzą i w tej sytuacji 

Odwołane jak coś:

2 godziny temu, josephnba napisał:

@Wyparlo info że straży granicznej maxinny wydźwięk niż ten tweet od czeskiego, który sugerował, że być może część ludzi z bioruskiej granicy przedostała się na Ukrainę i później do nas 

To że np Amerykanie, Niemcy czy nawet Rosjanie uciekają z Ukrainy do nas jest oczywiste. Wydźwięk tweeta tego całego Boba to sugestia że uchodźcy ekonomiczni wjeżdżają na tereny UE 

A że wrzucil to antyunijny cardi, wyborca partii, której jeden z liderów był częstym gościem (o dziwo ubrany) w ruskich telewizjach chyba nikogo nie powinno dziwić 

Dziwi mnie, że tak generalizujesz ludzi. To smutne. Skoro mi śmierdzą onuce (takie insynuacje są chyba niemniej pogardliwe niż mój U-word, halo gdzie jest moderator /s) , to może przekaz od kogoś ze środka zdarzeń? Czy wolisz dalej budować swoją narrację na podstawie pięcioosobowej rodziny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kepler napisał:

https://zielona.interia.pl/eko-technologie/energetyka/news-niemcy-nie-chca-elektrowni-atomowych-w-polsce-moskwa-nie-cof,nId,5852701

To nie żadna teoria spiskowa tylko niemieckie media jeszcze o tym nie piszą bo muszą to przedstawić w inny sposób, dlaczego atom w Polsce jest zły. Pewnie pójdą w ekologię.

To wszystko wypowiedzi sprzed kilku dni i jest już w zasadzie nieaktualne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Krzemo napisał:

To wszystko wypowiedzi sprzed kilku dni i jest już w zasadzie nieaktualne. 

Czy nieaktualne to dopiero się przekonamy. Oby tak było. Natomiast wszyscy wiemy do czego musiało dojść w Europie żeby Niemcy i ci, którzy ich ślepo popierali we wszystkim, zrozumieli gdzie zaprowadzili Europę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Cardi napisał:

Odwołane jak coś:

Dziwi mnie, że tak generalizujesz ludzi. To smutne. Skoro mi śmierdzą onuce (takie insynuacje są chyba niemniej pogardliwe niż mój U-word, halo gdzie jest moderator /s) , to może przekaz od kogoś ze środka zdarzeń? Czy wolisz dalej budować swoją narrację na podstawie pięcioosobowej rodziny?

Raczej na podstawie 11 godzin spędzonych przy granicy w oczekiwaniu na tę rodzinę 

No ale to pewnie mniej istotne niż wpisy z tweeta

Za dwa dni jadę po kolejne rodziny to może zrównamy się wiarygodnością z twoim wpisem z dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.