Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, darkonza napisał:

 

A USA przeszkadza ta rura bo maja na wybrzeżu nadmiar swojego gazu (tak im się wydawało) więc jak zablokują ruski gaz, to doprowadza do koniecznosci importu gazu z USA.

T już pomiajjac ze taka rura stabilizuje systuację finansową Rosji.

Ale to jest artykuł z wakacji a obecnie https://biznesalert.pl/usa-maja-dowody-ze-rosja-szykuje-nowa-inwazje-senat-szykuje-nowe-sankcje-wobec-nord-stream-2/ rura zaczęła przeszkadzać więc ogolnie Putin rozgrywa zachodem który nie jest zjednoczony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, quevas napisał:

Szanowny naprawdę wierzy w powstrzymanie jakimikolwiek sankcjami biznesu zaplanowanego, doinwestowanego i obliczonego na taką skalę i o takim zasięgu ?

Skoro administracja USA wierzy to gdzie mnie tam ich wiarę podważać:

https://www.money.pl/gospodarka/nowe-sankcje-na-nord-stream-2-biden-nie-chce-pogarszac-stosunkow-z-niemcami-6710459265423968a.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Reikai napisał:

Tłumaczenie własnej niekompetencji. I po co cytujesz te stacje dla emerytów? :)

najwyższe wyniki oglądalności TVN24 notuje w grupie 65+, w której widownia stanowi 52,80 proc. wszystkich oglądających. Dla porównania w całym rynku jest to 32,20 proc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, fluber napisał:

Tłumaczenie własnej niekompetencji. I po co cytujesz te stacje dla emerytów? :)

 

Tak zem czul, że nigdy nie będzie to powiązane z wyrokiem :) Ostatnio powololywales się na TVN, to chciałem żeby było w jednej tematyce :) Tu pelne oświadczenie. 

 

A te wyniki trochę szok, ciekawi mnie metodologia, ile osób itd. Ciężko mi wyobrazić sobie panie 70+ oglądające TVN jadące po 13stkach, ale może mam zbyt wąskie horyzonty.

comment_1638797919CtjQqlDmnxg0pncyuPqYa4,w400.jpg

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał:

Patryk niJaki doszukuje się jebać PiS na plakacie gdzie faktycznie jest osiem gwiazdek, ale tak jakby nie w rzędzie 

W Pradze niech szuka plakatów 

 

8 gwiazdek, pięć w jednym kolorze i trzy w drugim. Twoja wiara w zbiegi okoliczności jest chwalebna aczkolwiek głupia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Sebastian napisał:

8 gwiazdek, pięć w jednym kolorze i trzy w drugim. Twoja wiara w zbiegi okoliczności jest chwalebna aczkolwiek głupia.

Głupi to jest argument że wszędzie widzisz jebać PiS 

Ale to już nie mój problem 

Ja widzę dość ładny plakat, choć brakuje mi tak jednak tradycyjnej choinki z bombkami

 

Ty jeszcze lepsza analiza grafika 

https://twitter.com/krzysztofbosak/status/1466920961756831753?t=xvxVWofZrJ_y35ivWkpXpA&s=19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Koelner napisał:

a mi bardziej te etykietki odklejające się na butelkach od wódy w śledzikach lub po prostu na wódzie w 90’

No i dlatego jest całkiem ładny ;)

 

A poważnie to stylem nie różni się od tych które regularnie pojawiają się w kampaniach letnich na bulwarach 

pobrane.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, quevas napisał:

PRL 2.0 ciąg dalszy, czyli : nam nie trzeba Bundeswehry, nam wystarczy minus cztery

A może dumną Polskę obronią te wszystkie czołgi, samoloty i Pegasusy za dziesiątki miliardów dolarów ?

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,27884289,czy-polsce-grozi-blackout-w-poniedzialek-ratowali-nas-sasiedzi.html#do_w=57&do_v=67&do_st=RS&do_sid=330&do_a=330&s=BoxOpLink

 

Wymiana międzyoperatorska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zmienię temat na militaria nawiązując do dzisiejszej rozmowy Biden - Putin, nie powiem że jestem zaskoczony ale i tak działa to na wyobraźnie jak bardzo jesteśmy poza nawiasem poważnej geopolityki.

Plotki głosiły że przed przyjęciem nas do NATO umowa z USA była taka iż nie będziemy posiadać broni ofensywnej zagrażającej Rosji a agentura tego pilnowała.To by tłumaczyło dlaczego nie mamy m.in programów rakietowych a Putin właśnie teraz o tej umowie przypomina.Pytanie czy USA jest już tak przerażone wizją dominacji Chin że będzie szło na wszystkie ustępstwa w sprawie Ukrainy i wschodniej flanki.

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sewer napisał:

To ja zmienię temat na militaria nawiązując do dzisiejszej rozmowy Biden - Putin, nie powiem że jestem zaskoczony ale i tak działa to na wyobraźnie jak bardzo jesteśmy poza nawiasem poważnej geopolityki.

Plotki głosiły że przed przyjęciem nas do NATO umowa z USA była taka iż nie będziemy posiadać broni ofensywnej zagrażającej Rosji a agentura tego pilnowała.To by tłumaczyło dlaczego nie mamy m.in programów rakietowych a Putin właśnie teraz o tej umowie przypomina.Pytanie czy USA jest już tak przerażone wizją dominacji Chin że będzie szło na wszystkie ustępstwa w sprawie Ukrainy i wschodniej flanki.

 


 

Reagan - Gorbaczow ustalili że zjednoczenie Niemiec będzie jak powstanie pomiędzy Rosją a Niemcami strefa buforowa , czyli wracamy do czasów Jelcynowskich jeśli chodzi o geopolitykę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sewer napisał:

To ja zmienię temat na militaria nawiązując do dzisiejszej rozmowy Biden - Putin, nie powiem że jestem zaskoczony ale i tak działa to na wyobraźnie jak bardzo jesteśmy poza nawiasem poważnej geopolityki.

Plotki głosiły że przed przyjęciem nas do NATO umowa z USA była taka iż nie będziemy posiadać broni ofensywnej zagrażającej Rosji a agentura tego pilnowała.To by tłumaczyło dlaczego nie mamy m.in programów rakietowych a Putin właśnie teraz o tej umowie przypomina.Pytanie czy USA jest już tak przerażone wizją dominacji Chin że będzie szło na wszystkie ustępstwa w sprawie Ukrainy i wschodniej flanki.

 


 

No chyba naiwnością byłoby sądzić, że Rosja będzie się godzić na poważną broń NATO rozmieszczoną w Polsce. To tak jakby USA zgodziło się na rakiety na Kubie.

Aby Polska miała jakąś realną broń to musi ją kupić sama, bez konsultacji z NATO i to na rynku innym niż amerykańskim. Co więcej musi to zrobić niejako w tajemnicy przed USA i Rosją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.