Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Cardi napisał:

 

XD 

Czyli nawołujesz by porzucić poczucie odpowiedzialności za swoje czyny. Słabe.

Nakurwiaja tym od rana, takze faketwitt w c***, z resztą nieprzypadkowo musi mieć krzyż w nazwie konta i opis

 

Działacz

i

Narodowy konserwatysta, tradycjonalista katolicki, #ProLife Zwolennik silnego i podmiotowego państwa

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Nakurwiaja tym od rana, takze faketwitt w c***, z resztą nieprzypadkowo musi mieć krzyż w nazwie konta i opis

 

Działacz

i

Narodowy konserwatysta, tradycjonalista katolicki, #ProLife Zwolennik silnego i podmiotowego państwa

Nie mam TV, to oglądam twittera :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack napisał:

1:1 poza tym, ze oboje oglądali tylko TVN :) 

3 godziny temu, quevas napisał:

a i tyle by było zdzierstwem

Wyjedź :) zasiłki za to, ze nie pracujesz będziesz miał większy zagranicą :) tam lubią cyganów i ludzi o ich mentalności jako imigrantów :)

2 godziny temu, jack napisał:

To, że lekarz może się powołać na klauzulę sumienia jest winą PISu i reszty konserwatywnych polityków. 

Klauzula sumienia to kpina. 

Nie jestem wierzący, ale podoba mi się jak srasz na takie kwestie :) do jakich jeszcze grup jesteś uprzedzony rasistowsko?

1 godzinę temu, jack napisał:

Jak komuś religia zabrania bycia lekarzem czy farmaceutą to przecież może zostać strażnikiem granicznym 🙃

Tobie religia zabroniła zostać lekarzem? ;)

1 godzinę temu, jack napisał:

tabletki dzień po jak już.

W Polsce nie ma z nią żadnego problemu :) sporo ich przepisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RappaR napisał:

Nie jestem wierzący, ale podoba mi się jak srasz na takie kwestie :) do jakich jeszcze grup jesteś uprzedzony rasistowsko?

To nie jest rasizm tylko kwestia możliwości. Jak ktoś nie ma nogi to raczej policjantem nie zostanie bo nie zda testów sprawnościowych. To raczej nie rasizm

20 minut temu, RappaR napisał:

Tobie religia zabroniła zostać lekarzem? ;)

Mdleję na widok krwi 😉 

20 minut temu, RappaR napisał:

W Polsce nie ma z nią żadnego problemu :) sporo ich przepisałem :)

 No jednak bywa, że jest z tym problem i to nawet w wypadku ginekologów. Oczywiście tych na nfz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał:

To nie jest rasizm tylko kwestia możliwości. Jak ktoś nie ma nogi to raczej policjantem nie zostanie bo nie zda testów sprawnościowych. To raczej nie rasizm

Czyli dla Ciebie bycie wierzącym jest równie dyskryminujące, co brak nogi :) aż się boje wiedzieć co sądzisz o czarnych 

 

Godzinę temu, jack napisał:

 No jednak bywa, że jest z tym problem i to nawet w wypadku ginekologów. Oczywiście tych na nfz. 

Nie jestem ginekologiem, przepisuje tylko na NFZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jack napisał:

No ale co ja poradzę, że ktoś nie może wykonywać swoich obowiązków?

Może :) po prostu dla Ciebie tolerancja to obce słowo 

12 minut temu, jack napisał:

No i? Oczekujesz, że Ci będę teraz tłumaczył, że Ty to nie każdy? 

oho

To jestem elytą

 

13 minut temu, quevas napisał:

nie chodzi o ocenę, ale o łatwość identyfikacji z ładną twarzą, w tym wypadku : utożsamienia się z losem jej posiadaczki, współczucia dla niej, a co za tym idzie niechęć do wszystkich, którzy źle jej życzą, przyczyniają się do cierpienia, nie mówiąc już o śmierci

 

Jeśli dla kogoś łatwiej się identyfikować z kimś z ładna twarzą niż z kimś z innym kolorem skóry to jest jebanym rasista równie godnym pogardy co śmiecie, co straszą wpi****lem przez internet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.tvp.info/56812128/antifa-z-niemiec-przyjedzie-do-warszawy-blokowac-marsz-niepodleglosci

W dniu polskiego Święta Niepodległości, w Warszawie niemieccy antyfaszyści, zamiast polskiej policji będą blokować przejście nielegalnego marszu na czele, którego pójdą polscy, włoscy i słowaccy faszyści. 

To tak w temacie "normalności kraju"

Tak, wiem, w marszu będą szli też szczerzy patrioci i rodziny z dziećmi. Tym bardziej kuriozalna jest ta sytuacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.