Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, fluber napisał:

Ja tylko dbam o PR PiS żeby nie stawiano między nimi znaku równości. Ziobro i czarnek są gorsi niż pandemia

Jak się dobrze rozejrzec i przeanalizować, to tam co drugi jest odklejony, w przeróżne strony.

 

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-batalia-o-sady/fakty/news-milion-euro-dziennie-od-dzis-polsce-nalicza-sie-unijna-kara,nId,5622289#crp_state=1

 

Śledzi ktoś ten temat?Jest inne wyjście z tego, niż "pis w rok zapłaci miliard złotych rocznie i nikogo to nie będzie obchodzić", "przestaną łamać prawo i się dostosują"?

Jakas szansa ze unia odpuści?

 

Btw. Jak to było?Ustawa nie miała wpływu na decyzję lekarzy, tak?

 

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-smierc-ciezarnej-30-latki-w-pszczynie-pisala-do-matki-zaczek,nId,5624280#crp_state=1

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Jak się dobrze rozejrzec i przeanalizować, to tam co drugi jest odklejony, w przeróżne strony.

 

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-batalia-o-sady/fakty/news-milion-euro-dziennie-od-dzis-polsce-nalicza-sie-unijna-kara,nId,5622289#crp_state=1

 

Śledzi ktoś ten temat?Jest inne wyjście z tego, niż "pis w rok zapłaci miliard złotych rocznie i nikogo to nie będzie obchodzić", "przestaną łamać prawo i się dostosują"?

Jakas szansa ze unia odpuści?

 

Btw. Jak to było?Ustawa nie miała wpływu na decyzję lekarzy, tak?

 

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-smierc-ciezarnej-30-latki-w-pszczynie-pisala-do-matki-zaczek,nId,5624280#crp_state=1

Ja wiem, że każda śmierć jest nieodżałowana ale mamy do czynienia z jednym przypadkiem gdzie  można było spokojnie podjąć inną decyzję na samym początku. I wiem, że teraz każdy przypierdzieli się do ustawy ale wydaje mi się, że mamy większe problemy. Dla przykładu z powodu cukrzycy i powikłań cukrzycowych w tym dniu zmarło około 80 osób. I nie ma krzyku w mediach. 

Robi się z tej pojedynczej tragedii cyrk na całą Polskę.  A to jest dalekie od realnych problemów jakie mamy. Dajecie sobą sterować jak marionetki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sebastian napisał:

Ja wiem, że każda śmierć jest nieodżałowana ale mamy do czynienia z jednym przypadkiem gdzie  można było spokojnie podjąć inną decyzję na samym początku. I wiem, że teraz każdy przypierdzieli się do ustawy ale wydaje mi się, że mamy większe problemy. Dla przykładu z powodu cukrzycy i powikłań cukrzycowych w tym dniu zmarło około 80 osób. I nie ma krzyku w mediach. 

Robi się z tej pojedynczej tragedii cyrk na całą Polskę.  A to jest dalekie od realnych problemów jakie mamy. Dajecie sobą sterować jak marionetki. 

Na drogach czy przez nowotwory ginie więcej osób, niż na covid, a jednak ludzie mówią o tym drugim,  może dlatego że nikt cukrzykom nie stawia pod nos ustawy, która im wiąże ręce. Polityka to nie tylko kwestia liczb, ale i obyczajowe sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:
 

A Spurek i Jaś Kapela to uosobienie tego, co u przeciwników PiSu najważniejsze

No nie. Czy Spurek i Jaś zajmują wysokie stanowiska rządowe lub czy jest choć minimalna szansa, że kiedykolwiek będą? Nie. To są personu kalibru Dzierżawskiego, Mariana Kowalskiego lub Godek. 

7 minut temu, julekstep napisał:

ja bym dodał tam jeszcze Romka Giertycha! :)

Giertych to troll. Wcale mnie nie dziwi, że o nim wspominasz 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Sebastian napisał:

 że mamy większe problemy.

Robi się z tej pojedynczej tragedii cyrk na całą Polskę.  A to jest dalekie od realnych problemów jakie mamy. Dajecie sobą sterować jak marionetki. 

e tam , obojętnie jaka władza jeśli popełnia błędy to trzeba napierdalać. i tak przez obecny podział mogą robić co chcą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Reikai napisał:

Na drogach czy przez nowotwory ginie więcej osób, niż na covid, a jednak ludzie mówią o tym drugim,  może dlatego że nikt cukrzykom nie stawia pod nos ustawy, która im wiąże ręce. Polityka to nie tylko kwestia liczb, ale i obyczajowe sprawy.

Nikt nie związał tym lekarzom rąk. Ta sprawa wygląda jak gigantyczne ich zaniedbanie, brak odpowiedniej opieki itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Koelner napisał:

Chiny >>>>> reszta Świata w spalaniu węgla. A deklaracji nie podpisały USA (top) Chiny (1) Indie (top) Australia - i cały wysiłek za który płacimy z własnej kieszeni w pi....u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, quevas napisał:

czyżby sprawa rzekomej prowokacji białoruskiej na granicy, "wejścia na teren Polski uzbrojonych ludzi, bohatersko odpartych przez Wojsko Polskie za pomocą samego pojawienia się", była tutaj jakimś tematem tabu ?

wnoszę z zajadłego usuwania postów poruszających ten wątek, co sugeruje namolność kapusia i zapewne dobre znajomości z adminem,

Co prawda nie śledzę wątku i Twoich wpisów na bieżąco, ale te znajomości ma Polskie Wojsko czy Wojsko wnioskuje do Admina czy może jest to nagi (instynkt) jak święty tureck

 

1 minutę temu, quevas napisał:

a nie przeszkadzają Szanownemu czołowe miejsca polskich miast w rankingach najbardziej zanieczyszczonych na świecie ?

przecież polski smog z węgla produkowany zabija rocznie kilkadziesiąt tys. ludzi, a także znajduje odbicie w najgorszych na świecie statystykach śmiertelności covidowej w Polsce

Miast, ale jeżeli chodzi o najbardziej zanieczyszczone miejsca, jesteśmy hen hen. Po prostu reszta ma cieplejszy klimat, a Skandynawów stać na prąd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, quevas napisał:

a nie przeszkadzają Szanownemu czołowe miejsca polskich miast w rankingach najbardziej zanieczyszczonych na świecie ?

przecież polski smog z węgla produkowany zabija rocznie kilkadziesiąt tys. ludzi, a także znajduje odbicie w najgorszych na świecie statystykach śmiertelności covidowej w Polsce

To w końcu działania rządu są powodem statystyk śmiertelności covid czy smog? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, quevas napisał:

czy więc mamy zrezygnować z usiłowań proekologicznych w Polsce, bo Chiny i Ameryka są naczelnymi trucicielami, a nasze starania będą kroplą w morzu globalnych potrzeb ?

epidemia cukrzycy i nadciśnienia na świecie ma być alibi dla złej diety uprawianej przez rodzinę Kowalskich ?

Myślę, że w dobrym guście, byłoby trzymać coś innego w ustach, niż (niemiecki......) to do czego przyzwyczaił nas Wasz wybawca. Przynajmniej od czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.