Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Deltuś napisał:

@jack znalazłeś już coś? :)

Nic nie muszę szukać. To, że ostatnio obraziłeś się na PIS z powodu szczepionek i walki z pandemią nie znaczy, że nie jesteś ich podstawowym tergetem. Coś jak fluber, co mu bardziej pasuje Gowin ale jak przyjdzie godzina próby to zagłosujecie na PIS z czystym sumieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Deltuś napisał:

Wiesz że to tak działa "że jak jestem wkurw**** na PiS to wchodzę na to forum, czytam posty artlana, kolenera, twoje i mi zaraz przechodzi"

jak przystało na elektorat który reprezentujesz jesteś bardzo łatwo sterowalny ;]

58 minut temu, fluber napisał:

No nie wiem, w pracy wyparlem się już PiSu więcej razy niż święty Piotr Jezusa, więc w godzinie próby to nie wiem jak będzie. 

Zandberg ? 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, quevas napisał:

No takie łatki ze coś jest prokremlowskie to na mnie nie działają, wolałbym wiedzieć z jakiego powodu ktoś takie epitety rzuca. Na razie widziałem tylko stronę na fejsie tej partii:

https://www.facebook.com/partia.zmiana

I wychodzi ze ta partia jest przeciwko dawaniu tyłka USA (ja też jestem), więc pewnie proamerykańskie media od razu robią z niej partię Putina, to wychodzi ze i ja człowiekiem Putina jestem. To jest taka zasada ze jak nie jesteś z nami (czyli nie chcesz kleczec przed USA) to od razu klęczysz przed Putinem, nie ma stanów posrednich. Jak w sredniowieczu, albo wierzacy albo antychryst.

W Polsce jakby ktoś jak Merkel ciągnął z rurę z Rosji to od razu zostałby ruskim agentem, zdrajcą, suką Putina itp., a u Niemca Merkel jest odbierana jako pragmatyczna a nie prokremlowska. Każdy inny rząd w Europie ma lepsze relacje z ruskiem niz my i żaden inny tak bardzo nie podlizuje się i nie daje dymać amerykanom jak nasz. Inni przywódcy jeżdżą na dywanik do Putina i robia z nim biznesy. Polski premier czy prezydent nie jeździ i nie moze tam pojechać bo od razu byłby zdrajcą.

16 godzin temu, quevas napisał:

PIS nie może otwarcie podlizywać się Rosji, bo opiera swoją władzę o elektorat jawnie rusofobiczny, ba : gros umiarkowanego elektoratu mogłaby nie zaakceptować otwartych relacji ze spadkobiercami ZSRR  i okupantami Krymu, Donbasu i czort wie czego jeszcze, stąd jego zakłamanie oraz demonstracyjne biznesy z Amerykanami, zresztą dość komiczne z uwagi na jakość,

Czyli im więcej amerykańskiego sprzetu kupimy, im wiecej wojaków z USA sciagniemy tym bardziej jesteśmy prokremlowscy bo tym większa zasłonę dymną stawiamy? To co musiałoby się stac zeby w końcu uznać ze PIS jest antyrosykski a proamerykański skoro twarde dowody na to maja być zasłona dymną?

16 godzin temu, quevas napisał:

zresztą dość komiczne z uwagi na jakość, pochodzenie oraz metodologię użytkowania kupowanego sprzętu [np. Patriotów nadal Polska nie dostała, a gdy dostanie, kody do ich użycia będą mieli Amerykanie]

Widze ze krytykujesz nasze umowy z USA, więc jesteś prokremlowski tak jak partia Zmiana tylko media jeszcze o Tobie nie słyszały więc na razie masz spokój.

Te głupie zakupy to jest dowód na proamerykańskość, bezgraniczną i ślepą a nie odwrotnie, za te patrioty już w połowie zapłaciliśmy, wiec jak ich nie dostaniemy to nie bedzie dowód na prokremlowskość (a ta napisza media) tylko dowód na absurdalną promaerykańskosc skoro zapłacilibysmy za nic (na razie tylko przepłacamy kilkukrotnie). Jeśli te rakiety będą pod kontrolą USA to będzie dowód wasalnosci wobec USA a nie Putina. Już tu wkleiłem ze nasza umowa jest bardziej "wasalna" niż Iracka.

I znów pytanie, jakim cudem wasal USA miałby siedziec w kieszeni Putina? Przecież USA by na to nie pozwoliło, tak jak nie pozwoliłoby na to w Iraku. Irak był kiedyś proradziecki i USA go zdemontowały i dziś jest ich wasalem, PRL był proradziecki i tez został zdemontowany a to co powstało w zamian jest wasalem zachodu, raz bardziej Europy, a raz bardziej USA i Putin nie ma tu nic do gadania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2021 o 11:01, fluber napisał:

No ale chyba poprawienie wyniku 8 lat fantastycznych rządów Platformy o 80% to jednak olbrzymi sukces? Czy jednak nie ma się czym szczycić bo te 8 lat było c***owe?:)

A w jaki sposób rząd to poprawił ? I ile znaczył milion 8 lat temu a ile znaczy dziś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sebastian napisał:

A w jaki sposób rząd to poprawił ? I ile znaczył milion 8 lat temu a ile znaczy dziś ?

 

W dniu 15.10.2021 o 23:38, Sebastian napisał:

Nie kurde nie zależy. Cena nie zależy od zarobków, zarobki mówią tylko czy łatwiej Ci coś kupić czy nie. Ale jeśli cena rośnie to rośnie i tyle. 

rotfl 

relatywizm ekonomiczny w ujęciu Sebstaina! ("względność kwoty jest wprost proporcjonalna do tego jak mi akurat pasuje pod tezę")

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Deltuś napisał:

Gdzie tu widzisz pogardę dla. Rodziców? Co jest złego w nazwaniu kogoś bananowcem, skoro taka definicja istnieje od dawna. Fajny raperek, konsultujacy swoje teksty z tatą. 

Spoko, jak dzieciak korzysta z dobrej szansy

 Gorzej jak dzieciak obnosi się ze swoim bogactwem, pouczając wszystkich dookoła, że wystarczy być pracowitym :)

Ale wyjaśnisz mi co ma praca lekarza w państwowej ochronie zdrowia z postpeerelowskim cwaniactwem, bo dalej nie udało mi się tego rozgryźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, RappaR napisał:

Ale wyjaśnisz mi co ma praca lekarza w państwowej ochronie zdrowia z postpeerelowskim cwaniactwem, bo dalej nie udało mi się tego rozgryźć

Myślę, że chodziło mu o to, że w walce z Covidem polscy lekarze mieli najgorszy wynik w Europie  mimo tego, że chętnie pracowali po 450 godzin aby zgarnąć jak najwięcej covidowych dodatków :)

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.