Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Koelner napisał:

kto był inicjatorem tej akcji?

Tego nie wiedziałem

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/autor-akcji-zabierz-babci-dowod-wycofuje-sie-ze-swego-pomyslu

Zawsze kojarzyłem to ze Skibą. A on wiadomo, że jest bardzo poważny. 

 

1 minutę temu, julekstep napisał:

no zakładam że jesteś od niego silniejszy

ale mogę się mylić! wtedy sorry i własnym ciałem Cię ochronię!

Od Bidena też jestem silniejszy

lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Nie wiem, ale pamiętam wystarczająco dobrze kto ja propagował:)

to już cienko musi być w obozie władzy jeśli wyciąga się jakiś tani głupi żart z przed kilkunastu lat aby oczernić kogoś kto to niby propagował w pojedynczej wypowiedzi :)

5 minut temu, jack napisał:

Tego nie wiedziałem

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/autor-akcji-zabierz-babci-dowod-wycofuje-sie-ze-swego-pomyslu

Zawsze kojarzyłem to ze Skibą. A on wiadomo, że jest bardzo poważny. 

 

kojarzę ,że Tusk coś wrzucił z beretami , w sumie jest to dużo bardziej delikatne i może nawet nie zabawne ale głupie niż wyzywanie z mównicy sejmowej kogoś od morderców , zdrajców ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał:

nie widzisz różnicy w ataku słowem pisanym od ataku fizycznego? Może raczej Tobą powinien się ktoś zaopiekować 

no jesli chodzi o atak slowem pisanym to Rydzyk to juz w ogolu przebiedulinek jebany od poczatku 90's przez środowisko GW bo Adas mu zazdroscil ze tamten umial sam swoja media zrobic a nie musial dostac samograja od Panstwa :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

to już cienko musi być w obozie władzy jeśli wyciąga się jakiś tani głupi żart z przed kilkunastu lat aby oczernić kogoś kto to niby propagował w pojedynczej wypowiedzi :)

Nie wiem kto to teraz wyciąga w obozie władzy. My się tutaj po prostu śmiejemy z Was, że minęło paręnaście lat i teraz nawiedzone, zmanipulowane babcie są spoko, jeżeli mówią tak jak Wy myślicie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jack napisał:

Mieszasz 2 systemy walutowe. 

Czym innym jest rydzykowy kontent dla staruszków a czym innym wyciąganie przez Rydzyka pieniędzy z kasy państwowej na różnego rodzaju "przedsięwzięcia". Zdaje się, że koncesja Rydzyka ma i zawsze miała się dobrze a o majątki przekazane "na radio" pretensje mogą mieć tylko niedoszli spadkobiercy. 

To Ty piszesz o pieniądzach Rydzyka, nie ja.

Godzinę temu, Koelner napisał:

Niom za Kopacz ( która dla mnie była/jest dramatem ) była lepsza niż za Jarka

13 godzin temu, starYfaN napisał:

Jak znam gnoma, to raczej w sensie, że oceniając ciastko po opakowaniu i nie umiejąc czytać, można opi.....ć słonego suchara, będąc przeświadczonym, że zjada się piernik w czekoladzie mlecznej.

Żeby się nie powtarzać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fluber napisał:

Nie wiem kto to teraz wyciąga w obozie władzy. My się tutaj po prostu śmiejemy z Was, że minęło paręnaście lat i teraz nawiedzone, zmanipulowane babcie są spoko, jeżeli mówią tak jak Wy myślicie:)

dlaczego z "Was"? to ja się śmiałem z moherów oraz popierałem te akcje? proszę wyjdź z tego szufladkowa albo usuń twittera ;] ( najlepiej jedno i drugie :P )

 

9 minut temu, starYfaN napisał:

Żeby się nie powtarzać.

nie musisz powtarzać ,że często jesz słone suchary :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Deltuś napisał:

Takie było podejście młodzieży, infantylne i bardzo naiwne - Niemcy są słabi, poddadzą się szybko, Anglicy i Sowieci pomogą. 

tak - młodzież bywa infantylna, takie jej prawo (niektórzy walczą z okupantem, inni z bigpharmą - jakie czasy taki bunt)

co nie zmienia faktu że nazywanie tego 'zabawą' jest zwykłym kutasiarstwem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, quevas napisał:

podtrzymywanie 90-letniej pani - wykorzystywanie staruszki

Bo o "podtrzymywanie" niechybnie tutaj chodziło :) Ciekawe ile staruszek pan po prawej "podtrzymuje" na co dzień.

 

Niech go Bóg, domem spokojnej starości w nagrodę obsypie.

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.