Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, fluber napisał:

Być może PiS myśli że jak znowu sprowadzi opozycję do roli totalsow to znów wygra? 

Patrząc na historie ich zarządzania przez kryzys to te wrzutki Terleckiego i innych na temat polexit oczywiście nie były przypadkiem tylko tak jak pisałem próbą zbadania opinii publicznej w tym temacie. A dalsze ich działanie oznaczają , że jest gorzej niż myślimy i z pewnością mają sondaże z których wynika nasze nie tak mocno huraoptymistyczne nastawienie do UE. Obrzydzą ludziom UE rękoma totalsów jak wspomniałeś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

Patrząc na historie ich zarządzania przez kryzys to te wrzutki Terleckiego i innych na temat polexit oczywiście nie były przypadkiem tylko tak jak pisałem próbą zbadania opinii publicznej w tym temacie. A dalsze ich działanie oznaczają , że jest gorzej niż myślimy i z pewnością mają sondaże z których wynika nasze nie tak mocno huraoptymistyczne nastawienie do UE. Obrzydzą ludziom UE rękoma totalsów jak wspomniałeś :) 

Polexit jest nierealny. Ale oddała uwagę od naprawdę poważnych afer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2021 o 18:26, RappaR napisał:

Ja tam mogę podreperować sobie samoocenę patrząc w lustro, Ty co najwyżej możesz swoim zdjęciem komuś podreperować :)

 Nigdy nie byłem w gimnazjum ale tak właśnie je sobie wyobrażam 

10 godzin temu, jack napisał:

Znalazły się dzieci z Michałowa. Znalazły się w lesie. Tak Kaczyński definiuje bezpieczne dla nich miejsce.

 

Czas na grzyby minął,OZE nikt im tego nie powiedział? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, josephnba napisał:

 Nigdy nie byłem w gimnazjum ale tak właśnie je sobie wyobrażam 

Rok temu wpadł na open space dzieciak , który miał na całym ręku dziarę Harry Pottera , 2 tygodniu przyszedł gościu w szpilkach - gimnazjum moich marzeń , kolorowy świat 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, julekstep napisał:

o to samo co zwykle (odsunięcie PiS od władzy) :)

ci sami organizatorzy, przemawiający i potencjalni beneficjenci co zwykle - już od 6 lat (ot kilka zmian kosmetycznych jak Lempart zastępująca Kijowskiego czy Babcia Kasia zastępująca Lodzie z KoDu :))

Najlepszy tym razem był chyba chłopak, którego puszczali w rmf, który płacze, że nie chce wrócić do niewoli 😂

Ludzie to zjeby i, mimo tylu lat, ciągle znajdzie się ktoś, kto potrafi mnie zaskoczyć swoim zidioceniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, matek napisał:

Najlepszy tym razem był chyba chłopak, którego puszczali w rmf, który płacze, że nie chce wrócić do niewoli 😂

A skąd wiesz czy np nie pracował u tamtego Niemca, który nazywał Polaków śmieciami i kazał im pracować po 14 godzin? 

Nie znasz życia nie oceniaj :)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, josephnba napisał:

 

Jestem niezależny

 

Oczywiście ze jest niezależny, chyba jedyny gośc co gotowy ułożyc się z każdym kto ma takie same poglądy w danej sprawie. Raz ma poglądy zgodne z linią PIS a raz z linia PO:

https://www.wprost.pl/polityka/10488699/pawel-kukiz-apeluje-do-donalda-tuska-gwarantuje-panu-ze-zaglosujemy-za-tym-referendum.html

Nie patrzy na to czy to PIS, PO, czy PSL tylko realizuje swój program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, quevas napisał:

sprawa wygląda śmiertelnie poważnie

wg TVP Info : ta maleńka, starsza pani, pilnowana przez tuzin postawnych policjantów z ostrą bronią, stanowi "zbrojne ramię" niemieckiej V Kolumny dążącej do siłowej zmiany władzy w Polsce

dlatego PIS aktywizuje kontakty z równie wystraszonymi miłośnikami demokracji liberalnej - Rosją, Turcją i Chinami, celem pozyskania technologii prowadzenia kolonii karnych i sprawnego wykonywania masowych aresztowań, aby móc chronić Polaków, czyli nadal uwłaszczać siebie i swoich pociotków na majątku społeczeństwa

byłoby śmieszne - gdyby nie to że przysłowiowe 'quevasy' 15 lat temu same budowały narrację o zastępach okrutnych 'moherowych beretów', którym trzeba zabierać dowody bo nas zamordują

a nagle dziś chora psychicznie stara baba, nakurwiająca ludzi kijem jest 'maleńką, starszą panią' czy inną 'babcią Kasią'

zapomniał wół jak cielęciem był

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, polskignom napisał:

za to, ze mimo kompletnie odmiennej polityki pieniężnej Czesi zaliczyli największy skok inflacji we wrześniu w naszym regionie :). To chyba powinno rozwiac wątpliwości jak duży wpływ ma polityka pieniężna na obecna inflacje. A ze w pakiecie gospodarka czeska jest jeszcze pod kreska, to przy okazji

W tym linku masz dane na tema tinflacji i możesz sobie rozbić to na składowe czyli ile wzrosła żywnośc, odzież  czy inne usługi

Tam akurat jest do sierpnia( nie widziałem jeszcze zbiorczych za wrzesień) ale Czesi jednak w tym roku zaliczali miesiąc w miesiąc coraz niższą inflacje. Nie wiem czemu akurat im we wrześniu odskoczyło

ogólnie żle z inflacja sobie radzi nasz region. Polska jest liderem. Potem Węgry. Słowacja. Czesi byli i tak na piątym miejscu. Jednak my i Węgrzy mamy sporą róznicę do 3 Islandii ( ci z kolei mają spory skok w tym roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

W TVPis podali , że manifestacjach większość to turyści :)

Na wolne media Rydzyka też przyjeżdżali turyści autokarami, sam widziałem jak mi pod oknami stawali 

Jebać lewicę, przez tych tęczowych c***ków nie można nawet babki w dupę klepać 

 

#gdziejazyjeScreenshot_2021-10-12-12-04-04-503_com.facebook.katana.thumb.jpg.b31e221bbb43666288cfb605fd912a8c.jpgScreenshot_2021-10-12-12-04-04-503_com.facebook.katana.thumb.jpg.b31e221bbb43666288cfb605fd912a8c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, josephnba napisał:

Na wolne media Rydzyka też przyjeżdżali turyści autokarami, sam widziałem jak mi pod oknami stawali 

Jebać lewicę, przez tych tęczowych c***ków nie można nawet babki w dupę klepać 

 

#gdziejazyjeScreenshot_2021-10-12-12-04-04-503_com.facebook.katana.thumb.jpg.b31e221bbb43666288cfb605fd912a8c.jpgScreenshot_2021-10-12-12-04-04-503_com.facebook.katana.thumb.jpg.b31e221bbb43666288cfb605fd912a8c.jpg

Ale te  8 lat, to za to, że ją klepnął w zad, czy za to że tylko raz i nie chce więcej?

58 minut temu, quevas napisał:

bardzo proszę

otóż poziom owej desperacji niezawodnie przyniesie efekt w postaci wirtualnego przywrócenia rytuałów krzyżackich na potrzeby złowieszczych, politycznych narracji

gros elektoratu PIS żyje mentalnie w średniowieczu, dla nich rzecz cała wiarygodnie i będzie brzmiała

Znaczy faceci z PO będą siedzieć zamknięci po 200 chłopa w zamku, ewentualnie włóczyć się po lesie, gwałcić grabić i mordować?

Nie sądzę,

jest jednak pewne powinowactwo, ale kończy się na zakutych ł...ch i jak widać stal nie jest do tego niezbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, quevas napisał:

Oskar Dirlewanger – niemiecki zbrodniarz wojenny, SS-Oberführer i znany z sadyzmu dowódca specjalnej jednostki karnej SS do zwalczania partyzantów, odpowiedzialny za liczne zbrodnie wojenne popełnione w okupowanej Polsce, Białorusi i Słowacji

 

Sxak9kpTURBXy81ZDFhMjhmN2NlNmY0NWMyYWRlN

Wyszkowski „przyjaciel” Wałęsy - w pewnym momencie odkleił się jak Walentynowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.