Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Cieszę się że zwracając uwagę na Ciebie i Twoje zaczepki w Internecie pomogliśmy Ci poczuć się najlepiej w swoim życiu:) 

Ale ja się dobrze czułem jeszcze zanim do mnie napisałeś. :) 

Lubię sobie pośmieszkować z tej trójki, oni są tacy uroczy jak próbują wymyślić jakąś zabawną ripostę i ostatecznie ograniczają się do ,,pewnie byłeś ministrantem'' i ,,jesteś brzydki''. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Artlan napisał:

 

Lubię sobie pośmieszkować z tej trójki, oni są tacy uroczy jak próbują wymyślić jakąś zabawną ripostę i ostatecznie ograniczają się do ,,pewnie byłeś ministrantem'' i ,,jesteś brzydki''. xD

Wymyślenie riposty na

"Powinni wprowadzić podatek od pi****lenia głupot. 

Bo pierdolicie głupoty! 

I wiecie, jak bedzie taki podatek to... 

Będziecie dużo płacić! 

Hehe"

jest trudne:) 

Każdy z nas ma w rodzinie takiego wujka z którym nie ma szans w takiej dyskusji:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Artlan napisał:

Ale ja się dobrze czułem jeszcze zanim do mnie napisałeś. :) 

Lubię sobie pośmieszkować z tej trójki, oni są tacy uroczy jak próbują wymyślić jakąś zabawną ripostę i ostatecznie ograniczają się do ,,pewnie byłeś ministrantem'' i ,,jesteś brzydki''. xD

Lepsze to niż: pewnie dostałeś minusy od biednych prawiczków takich jak ja, musiało Ciebie to zaboleć, że takich jak ja jest więcej niż takich jak Ty :)

Wykop nieodmiennie mi dostarcza rozrywki, podobnie jak Ty Mescuda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, RappaR napisał:

Wykop nieodmiennie mi dostarcza rozrywki, podobnie jak Ty Mescuda :)

Mescuda ma konserwatywne poglądy więc on nie może być mną. Trafiłeś zatem jak kulą w płot, panie Fan_Morawieckiego. :) 

Lacucaracha to też nie ja, bo wolę większe cycki niż te jego żony. :) 

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RappaR napisał:

Nigdy nie posądziłbym Ciebie o bycie kimś, kto ma żonę :) Nie pochlebiaj sobie :)

Ja tobie polecałbym najpierw znalezienie dobrego ortodonty. :) 

Swoją drogą miałeś chyba jakieś tam praktyki na oddziale psychiatrii. Możesz nam zatem wyjaśnić dlaczego obserwacja psychiatryczna Stefana W. tak długo trwa? Czy naprawdę odróżnienie zaburzeń psychicznych od bycia pisowcem jest takie trudne, że tak długo muszą to rozkminiać? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Artlan napisał:

 

Swoją drogą miałeś chyba jakieś tam praktyki na oddziale psychiatrii. Możesz nam zatem wyjaśnić dlaczego obserwacja psychiatryczna Stefana W. tak długo trwa? Czy naprawdę odróżnienie zaburzeń psychicznych od bycia pisowcem jest takie trudne, że tak długo muszą to rozkminiać? :) 

Nie jesteś na bieżąco! 

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Zabojstwo-Pawla-Adamowicza.-Nowe-fakty-ws.-Stefana-W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukiz już kompletnie odlatuje. 

Podejrzewam, że zdecydowana większość ludzi nawet nie wie, że nadal odbywają się msze z okazji miesięcznic smoleńskich a ten krypto-pisowiec sugeruje celowe organizowanie protestów w pobliżu tego kościoła. xD

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.