Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ely3 napisał:

 

Bo notorycznie twierdzisz ,że pieszy wchodząc na jezdnie ponosi odpowiedzialność podczas gdy tak naprawdę by doszło do wypadku to kierowca musi mieć prędkość powyżej dopuszczalnej a by do śmiertelnego to już ponad 60km/h. W ścisłym centrum obowiązuje 30 i nie da się przy tej prędkości kogoś zabić. Praktycznie w każdej sytuacji potrącenia na pasach to kierowca miał za dużą prędkość. Większość badań to pokazuje więc zrzucanie odpowiedzialności że to piesi ciągle patrzą w komórki wchodząc na jezdnie jest właśnie gloryfikowaniem tych co popełniają wykroczenia tj kierowców... Powtarzam jakoś kierowcy potrafią szanowac znak ustąp pierwszeństwa na skrzyżowaniu i zwalniać do 30 na godzinę a jakimś nagle wielkim problemem staje się by tak zwolnić przed przejściem dla pieszych jeśli widzisz pieszego lub rowerzystę blisko pasów.

Powiedz mi jaki to jest problem dla kierowców?

Nigdzie nie napisałem że winę za zdarzenia ponoszą piesi 

Nigdzie nie napisałem że kierowcy są bez winy 

Nigdzie nie napisałem że kierowcy nie mogą zwalniać przed przejściem

 

Piszę cały czas że myślenie i odpowiedzialność za swoje zdrowie jest nadrzędne i nikogo "pierwszeństwo" nie zwalnia z tego obowiązku, niezależnie od tego czy jedziesz autem rowerem czy idziesz pieszo.

Nie bronię kierowców vs. piesi. Prędzej bym bronił kierowców vs. rowerzyści wjeżdżający 30kmh na jezdnię bo to jest niestety nagminne, a zareagować na coś takiego jest niezwykle trudno 

I piszę to jako czynny rowerzysta 

 

 

Myślenie nie boli, wejście pod jadący samochód, którego kierowca nie stosuje się do przepisów boli fchooj

 

 

 

 

Kończąc już definitywnie temat 

Piesi maj pierwszeństwo i to jest fakt. Niestety wielu ludzi straciło życie bezgranicznie ufając w ten przepis 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, starYfaN napisał:

A i nie zgwałć kota, ma bardzo duży potencjał edukacyjny. Większy niż klocki lego i muchomory na dywanie (jak dobrze pamiętam).

 

11 minut temu, starYfaN napisał:

Jeżeli nie ogarniasz analogii i clue konwersacji, to mógłbyś sobie darować też infantylne wstawki.

Ok:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, julekstep napisał:

elo

Pin on concepts

 

8 minut temu, julekstep napisał:

trochę smutne, trochę śmieszne

Kot utożsamia po prostu, tą bardziej inteligentną stronę czarnego charakteru (nie jest to fluber:)
Pomijając powyższe jakim trzeba być dzbankiem, aby zarzucać reszcie brak czasu, nie posiadając notorycznie czasu, podobnie jak każdy user który pozbył się trądziku.

Jeżeli liczysz na stratę przedpołudnia na połajankę, to się przeliczyłeś :)

Kolejny raz się nie przelogowałeś? Skończysz jak Durant, niekoniecznie finansowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, starYfaN napisał:

Żartujesz :) Może terrorystyczne ramię Młodzieży Wszechpolskiej (co prawda z siwiejącą już brodą), podlinkuje Ci Twoją wypowiedź dwa dni "nazat" (zgodnie z gwarą borowiacką) :)

nie widzę żadnego posta sprzed dwóch dni w którym komuś 'zarzucam brak czasu'

chyba po prostu czytanie ze zrozumieniem leży u co poniektórych (śmieszne że też u tych, którzy notorycznie zarzucają to innym)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2021 o 20:00, Deltuś napisał:

Dziś już jestem zajęty. Łaskawie odpowiem ci za kilka dni. 

 

W dniu 4.10.2021 o 20:04, Deltuś napisał:

Nie. Idę zaraz syna myć, potem spędzam czas z żoną. Jutro i pojutrze nie będę mieć czasu już dla ciebie. 

 

W dniu 4.10.2021 o 20:12, julekstep napisał:

pisanie na forum o tym że nie ma się czasu pisać na forum

next level shit ❤️ 

Zwłaszcza jak się często pisze, że się nie ma czasu pisać, co z kolei dla dorosłych ludzi, nie jest niczym nadzwyczajnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, starYfaN napisał:

Zwłaszcza jak się często pisze, że się nie ma czasu pisać, co z kolei dla dorosłych ludzi, nie jest niczym nadzwyczajnym.

czyli zaśmianie z tego że ktoś 'pisze na forum o tym że nie ma czasu pisać na forum' (które jak widać kilka osób 'załapało') jest dla Ciebie równoznaczne z 'zarzucaniem innym że nie mają czasu'

spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2021 o 09:41, julekstep napisał:

cytując klasyka - DOROŚNIJ! xDDD 

 

W dniu 4.10.2021 o 20:34, julekstep napisał:

Zdziecinniej boomerze

 

W dniu 4.10.2021 o 20:41, julekstep napisał:

Zdziecinniej wybuchowcu.

Kto jest Twoim Papa Smerfem?

Pogubiłem się. Zdziecinniej, dorośnij, zdziecinniej, boomerze, Smerfie, wybuchowcu, klasyku.

 

No cóż, na interwale 2 zdań, w ojczystym języku, pogubi się każdy.

Nie mam czasu pisać :) Tak jak Ty.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, starYfaN napisał:

 

 

Pogubiłem się. Zdziecinniej, dorośnij, zdziecinniej, boomerze, Smerfie, wybuchowcu, klasyku.

 

No cóż, na interwale 2 zdań, w ojczystym języku, pogubi się każdy.

Nie mam czasu pisać :) Tak jak Ty.

Powodzenia.

Zdziecinniej było do Ciebie a dorośnij od Ciebie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Zdziecinniej było do Ciebie a dorośnij od Ciebie:) 

Jako szef zbrojnego ramienia, zakładam, że musiałeś mieć robione i przeszedłeś badania wzroku :)

Przyłbica Ci zaparowała przed tym komputerem :)

1 minutę temu, julekstep napisał:

ale zgrywanie smerfa Ważniaka na niszowym forum raczej nie rozwiąże tej kwestii :( 

Twojej jak widzę nie rozwiązało, z drugiej strony spróbuję uczyć się na czyichś błędach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.