Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, jack napisał:

Zdarza mi się, choć rzadko, jeździć rowerem po mieście i mimo, że mam pierwszeństwo przy wjeździe na  przejście dla rowerzystów nigdy nie wjeżdżam zanim nie nawiąże kontaktu wzrokowego  z kierowcą. Ładowanie się rowerzysty czy pieszego pod samochód jest idiotyzmem a niestety się zdarza. 

A jak jest w okularach? Przydałby się sensor nietoperza, ale bez covidu.

 

35 minut temu, quevas napisał:

Według wyników badań, programy informacyjne TVP mają ok. 20 % wiarygodność w narodzie, mniej więcej na poziomie spodziewanych podwyżek cen prądu, wzrostu inflacji oraz liczebności pogłowia wierzącego w zamachy smoleńskie

A ten Twój kanał z indoktrynacją na e-nba ile ma wiarygodności?

 

Mógłbym zaproponować ankietę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Koelner napisał:

Co ten Ziemkiewicz robił w tej zgniłej zachodniej Europie i to w dodatku z córką która miała być tam edukowana?

W przeciwieństwie do miernot i śmieci, którzy atakują czyjeś rodziny, Ziemkiewicz zachował się normalnie, to jest pozwolił córce samej zadecydować gdzie i co chce studiować.

Zachowanie niepojęte dla różnego rodzaju faszystów i nieudaczników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, polskignom napisał:

Widać, rzadko smigasz/smigales po Sokratesa. Jako, ze tam kilka lat mieszkałem, to były to przypadki nagminne. W tym chyba ze 2 śmiertelne. Teraz może się coś zmieniło, od 2 lat mnie w wawie nie ma i chodzą słuchy, ze kierowcy nabierają ogłady. Ale ile w tym prawdy nie wiem.

OJ TAM

na Wolumen cisną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

To w jaki sposób Ziemkiewicz odniósł porażkę poprzez pozwolenie dziecku studiowanie czego chce i gdzie chce?

Ziemkiewicz wielokrotnie obrzydzał ( gardził )zachód ( w tym UK ) przeciętnemu odbiorcy poprzez media i inne środki przekazu a sam posyła tam córkę aby się edukowała , ba nawet wylądował tam na dołku. Nie pasuje mi CHRL i jeśli moja córka chciałaby tam się edukować z pewnością chciałbym jej pomóc ale uznałbym to za porażkę , obawiałbym się że po wieloletniej edukacji mogłaby zmienić się negatywnie , no i jakbym jeszcze tam wylądowałbym na dołku to byłoby mi mega smutno. A i pewnie nie obrzydzałbym jej ChRL tak jak to robił Rafałek o zachodzie i ogólnie pewnie bardziej byłbym tolerancyjny , dlatego Rafałek wypad zabawnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

@josephnba @Pepis21 A czemu gloryfikujecIE łamanie przepisów. Rowerzysta jak motocyklista jak ma pierwszeństwo to wjedzie. Jeśli kierowca wymusi pierwszeństwo i zabije motocyklistę to jego wina ale jak rowerzystę to już nie

oczekujesz Pepis że motocyklista jadąc na głównej nie wjedzie na skrzyżowanie zanim nie dostanie zgody od kierowcy z podporzadkowanej? No raczej nie więc dlaczego uważacie że kierowca jest zwolniona z ustąpienia pierwszeństwa rowerzyście? Stosujecie podwójne standardy. Kierowca musi ustąpić tym co są na jezdni ale tym co są na chodniku już nie? Dlaczego wg Was rowerzysta mając pierwszeństwo ma czekać na zgodę kierowcy a motocyklista już nie? Czym się to różni wg Was. 

Nie Ely to nie tak. Jeśli motocyklista jedzie przepisowo a samochód wymusi to wtedy ja na 100% uznałbym winę samochodu. Ale jak motocyklista jedzie 200 na godzinę i samochód wyjedzie to już tak nie bardzo. Bo po prostu motocykl zbliża się szybko i ciężko go zauważyć.  A co do kary w tym przypadku - no cóż - na kierowcę motocykla już raczej nie da się jej nałożyć. 

I podobnie jest na pasach. Uważam, że podobna sytuacja jest przy przejściu dla pieszych. Nie da się wszystkiego zwalić na kierowców bo to oznacza, że przy przejściach powinni jechać 10 na godzinę - bo dochodzi jeszcze czas reakcji - uważając na każdego pieszego. To by było głupie. Dlatego sądzę, że za wtargnięcia na jezdnie i przechodzenie w nieprzepisowych miejscach powinna być kara adekwatna do mandatów dla kierowców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jack napisał:

Ciekawe, że tacy ludzie jak Ziemkiewicz czy Czarnek, którzy chętnie wybierają innym jak mają żyć, swoim córkom pozwalają decydować za siebie. 

Nie spotkałem się by Ziemkiewicz czy Czarnek wybierał mi jak mam żyć. W jaki sposób wybierał Tobie?

6 minut temu, Koelner napisał:

Ziemkiewicz wielokrotnie obrzydzał ( gardził )zachód ( w tym UK ) przeciętnemu odbiorcy poprzez media i inne środki przekazu a sam posyła tam córkę aby się edukowała , ba nawet wylądował tam na dołku. Nie pasuje mi CHRL i jeśli moja córka chciałaby tam się edukować z pewnością chciałbym jej pomóc ale uznałbym to za porażkę , obawiałbym się że po wieloletniej edukacji mogłaby zmienić się negatywnie , no i jakbym jeszcze tam wylądowałbym na dołku to byłoby mi mega smutno. A i pewnie nie obrzydzałbym jej ChRL tak jak to robił Rafałek o zachodzie i ogólnie pewnie bardziej byłbym tolerancyjny , dlatego Rafałek wypad zabawnie :) 

Ty? hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Koelner napisał:

nie wybrała KULu

Oj Koelner, Koelner niebezpiecznie zbliżasz się w rejony pisania jednozdaniowców.  Jego córka wybrała sobie dobrą uczelnię  - jaką chciała i jaka mogła jej zapewnić dobre i uznawane w świecie wykształcenie. A On dał jej wolny wybór, pogratulował i podwoził na uczelnię. I  "demokratyczne zachodnie państwo" nie pozwoliło mu na to, bo ma inne poglądy. Ciekawa ta demokracja, taka czerwono brunatna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.