Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Koelner napisał:

o nie nie . im więcej ludzi takiego pokroju tym lepiej. patrząc na obecne nasze społeczeństwo Jachira z pewnością reprezentuje dużą jego część. przez obecny system wyborów i skostnienie sceny politycznej reprezentują nas osoby które są odklejone i prowadzą zawód "polityk" od 89 roku a Jachira jako jakaś tam gwiazda internetów idealnie niszczy ten beton.

Śmieszy mnie czepianie się Jachiry. Lepsza ona niż wszystkie te bezimienne mumie, wyciskacze przycisków wchodzące do sejmu z miejsc biorących. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Przy założeniu że Sejm jest od dostarczania lol contentu a nie stanowienia prawa 

prawo jest dla ludzi. większość przepisów wprowadzonych obecnie w naszym kraju są przez UE - dlatego też obecnie mamy problem z akceptacją wielu przepisów. z pewnością nie przez osoby typu Jachira praktycznie niemożliwie jest poznanie oraz zrozumienie wszystkich aktualnych przepisów oraz regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Koelner napisał:

Wielu ludzi na górze jest pedofilami i przez brak akceptacji społecznej pewnie długo nie będzie legalna.

Bo zawsze "na górze" będzie większa ilość takich co maja dzieci i przeraża ich myśl ze ktoś mógłby próbować je bzykać.

A kończąc temat zoofilii:

"Kiedy w 1948 roku Alfred Kinsey opublikował swoją pierwszą pracę o zachowaniach seksualnych Amerykanów, wstrząsnęła ona światem. Do jego bardziej zaskakujących odkryć – zarówno wtedy, jak i teraz – było to, że osiem procent mężczyzn, z którymi rozmawiał, powiedziało, iż w przeszłości spółkowali ze zwierzęciem. Zgadza się; mówimy o jednym na dwunastu panów.

Praca Kinseya nie była oparta na reprezentatywnej próbie Amerykanów, więc wiele osób doszło do wniosku, że prawdopodobnie po prostu trafił na wyjątkowo wielu zoofilów. Jednak moje najnowsze badanie pokazuje, że chyba jednak tak nie było. Zapytałem 4175 Amerykanów o ich fantazje seksualne i okryłem, że co piąta osoba chociaż raz wyobrażała sobie seks ze zwierzęciem.

....

A co właściwie sądzą oni o uprawianiu seksu ze zwierzętami? Zdecydowana większość – 72 procent – stwierdziła, że nie widzą nic złego w tym, co robią. Jeszcze więcej, bo aż 80 procent, powiedziało, że wszystko, co robią ze zwierzętami, jest dla nich bezpieczne, a same zwierzęta zawsze wyrażają na to zgodę. "

nie wiem jak zwierze wyraża zgodę no ale moze dlatego ze nie próbowałem

https://www.vice.com/pl/article/qvm8q5/dlaczego-ludzie-uprawiaja-seks-ze-zwierzetami

 

Można sądzić ze zoofilia jest powszechniejsza niż homoseksualizm

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, darkonza napisał:

Bo zawsze "na górze" będzie większa ilość takich co maja dzieci i przeraża ich myśl ze ktoś mógłby próbować je bzykać.

A nie przeraża ich myśl, że ich syna może ktoś penetrować przy jego akceptacji lub nawet chęci? :) Twoje argumenty są wyssane z palca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał:

A nie przeraża ich myśl, że ich syna może ktoś penetrować przy jego akceptacji lub nawet chęci? :) Twoje argumenty są wyssane z palca. 

Dorosły syn też musi chcieć zeby to bzykanie się odbyło. Dzieci bzyka się raczej wbrew ich woli, ale to o czym piszesz na pewno rodzi opór wobec "homo" w społeczeństwie bo szczególnie prostsi ludzie boją się ze ich dzieci sie (nawet juz dorosłe) tym "zarażą", albo ze własnie wbrew ich woli dojdzie do takich aktów.

Jest więc opór wobec homo i jest opór wobec pedolfilli, ten wobec pedofilli jest silniejszy bo strach o nie dotyczy małych dzieci o do tego wszystkich, a strach o młodych dorosłych jest mniejszy i nie dotyczy wszystkich rodziców, są też tacy "a bzykaj albo daj sie bzykać komu chcesz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Sebastian napisał:

Czyli nie możesz nimi swobodnie dysponować.

Wczoraj rozmawiałem ze znajomym architektem, który powiedział, że PIS nie umie rządzić  i dlatego dąży do centralizacji, kopiują w ten sposób to co działo się za czasów Gierka i co w efekcie doprowadziło nas do biedy.

Nie ma to jak się dowiedzieć, ze przed Gierkiem byliśmy bogaci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, darkonza napisał:

Dorosły syn też musi chcieć zeby to bzykanie się odbyło. Dzieci bzyka się raczej wbrew ich woli, ale to o czym piszesz na pewno rodzi opór wobec "homo" w społeczeństwie bo szczególnie prostsi ludzie boją się ze ich dzieci sie (nawet juz dorosłe) tym "zarażą", albo ze własnie wbrew ich woli dojdzie do takich aktów.

o to chodzi , dlatego męskie doły nie będą akceptowały homo-geje bo jakoś dla homo-lesby są bardziej tolerancyjni :P i piszesz o akceptacji prostych ludzi czyli sam sobie zaprzeczasz. dopóki doły nie zaakceptują pedofile to pedofile z góry mogą sobie pomarzyć.

7 minut temu, darkonza napisał:

Jest więc opór wobec homo i jest opór wobec pedolfilli, ten wobec pedofilli jest silniejszy bo strach o nie dotyczy małych dzieci o do tego wszystkich, a strach o młodych dorosłych jest mniejszy i nie dotyczy wszystkich rodziców, są też tacy "a bzykaj albo daj sie bzykać komu chcesz"

ale opór jest na dole .

kolejny temat gdzie zaprzeczasz swojej tezie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, josephnba napisał:

Wiesz, na pewno jest też jakiś odsetek wyborców skrajnej lewicy, którzy mają jakieś tam rozsądne powody.

Nie przejmuj się

Nie wiem, ale się domyślam.

4 godziny temu, Koelner napisał:

ze Stasia się wyrasta :)

Typowe, że wrzuciłem link by pokazać "wyznawców" Naczelnika, ale widzisz tam tylko Stacha :D 

4 godziny temu, fluber napisał:

Nie, po prostu życia nie znasz

image.png.9171da888d9a0bf90482c8b7427f6bae.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

o to chodzi , dlatego męskie doły nie będą akceptowały homo-geje bo jakoś dla homo-lesby są bardziej tolerancyjni :P i piszesz o akceptacji prostych ludzi czyli sam sobie zaprzeczasz. dopóki doły nie zaakceptują pedofile to pedofile z góry mogą sobie pomarzyć.

Pisze tylko skąd płynie nacisk na promowanie homo-akceptacji a kto stawia opór. Myślę że tych "dołów" stawiajacych opór jest znacznie więcej, ale to nieliczna góra wygrywa bo to ona ma władze i kreuje rzeczywistosc w mediach i w przepisach.

W temacie pedofilii w obu grupach przeważa strach przed pedofilami a nie skłonnosci pedofilskie, wiec pedofilia karana

Natomiast w temacie zoofili to myślę ze pewna czesc "dołu" mogłaby to akceptować (chętniej niż homo) ale góra nie jest zainteresowana bo tam widać jest więcej homo niż zoofilów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, darkonza napisał:

Pisze tylko skąd płynie nacisk na promowanie homo-akceptacji a kto stawia opór.

Homo jest pokazywane na całym świecie przez Hollywood , Netflix i inne pierdy. To dlaczego tam świadomość tolerancji dla homo nie jest wszędzie równolegle akceptowalna? Widziałem ,że Netflixa oglądają w czarnej Afryce , Rosji ....

Nasze społeczeństwo się zmieniło , nie ma patriarchatu gdzie facet w domu powie żonie i dzieciom , że geje to zboczeńcy i basta,  tylko żona wchodzi w dyskusje i oznajmia , że gay is ok ponieważ nic nie robi złego :P

14 minut temu, darkonza napisał:

. Myślę że tych "dołów" stawiajacych opór jest znacznie więcej, ale to nieliczna góra wygrywa bo to ona ma władze i kreuje rzeczywistosc w mediach i w przepisach.

w latach 90tych jak grałem w basket była plota, że jeden koleś z Bydgoszczy jest chyba pedałem bo jara się facetami. oczywiście była szydera i beka ale ogólnie każdy miał wyjebane. może w podkarpackim dostawałby wpierdol , zależy od środowiska ale raczej tam właśnie gdzie nie ma silnego patriarchatu nie było problemu aby tolerować to zjawisko, które było zawsze.

17 minut temu, darkonza napisał:

W temacie pedofilii w obu grupach przeważa strach przed pedofilami a nie skłonnosci pedofilskie, wiec pedofilia karana

jakby większość miała skłonności pedofiliskie to nie byłoby problemu :) wracam do punktu doły > góra

20 minut temu, darkonza napisał:

Natomiast w temacie zoofili to myślę ze pewna czesc "dołu" mogłaby to akceptować (chętniej niż homo) ale góra nie jest zainteresowana bo tam widać jest więcej homo niż zoofilów.

myślę, że zoofilia przez doły jest mniej akceptowana niż homo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Przy założeniu że Sejm jest od dostarczania lol contentu a nie stanowienia prawa 

Ale wiesz ile lol contentu dają pozostali parlamentarzyści. Nie wszyscy ale ogromną grupa tej prawie 500 osobowej bandy 

Każdemu, kto kompromituje "zawód" posła zakażemy wystąpień na mównicy u stóp Witkowej? No to zaczynamy od samej Witkowej i teraz od lewej wskazujemy każdego kto poleciał z mównicy szambem 

Wiesz ilu posłów zostanie na sali? Tylko co w dniu urodzin Mazurka, lub mniej ;)

Godzinę temu, Koelner napisał:

A nie przeraża ich myśl, że ich syna może ktoś penetrować przy jego akceptacji lub nawet chęci? :) Twoje argumenty są wyssane z palca.

Możesz nie kontynuować tego tematu? 

Żygać się chce

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, josephnba napisał:

Każdemu, kto kompromituje "zawód" posła zakażemy wystąpień na mównicy u stóp Witkowej? No to zaczynamy od samej Witkowej i teraz od lewej wskazujemy każdego kto poleciał z mównicy szambem 

Wiesz ilu posłów zostanie na sali? Tylko co w dniu urodzin Mazurka, lub mniej ;)

Ja bym ich wyjebał z roboty. Jak narażasz wizerunek firmy w której pracujesz, to się nie pierdolą. Tylko w sejmie mówi się o jakiejś misji, o demokracji, o głosie ludu. 

Lud powinien mieć możliwość odwołania posła i nie, nie wiem jak miałoby to wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Cardi napisał:

Ja bym ich wyjebał z roboty. Jak narażasz wizerunek firmy w której pracujesz, to się nie pierdolą. Tylko w sejmie mówi się o jakiejś misji, o demokracji, o głosie ludu. 

Lud powinien mieć możliwość odwołania posła i nie, nie wiem jak miałoby to wyglądać.

Ale zdajesz sobie sprawę że 90% wypowiedzi komfy to kompromitacja?

1 minutę temu, Reikai napisał:

A po co, w ten sposób rząd pokazuje co myśli o społeczeństwie i niestety NŁ tylko ten problem pogłębi 

Ludzie, ma nadzieję, tym razem wyjdą na ulice. Tu już nie będzie chodziło o utrzymanie aktualnego stylu życia poszczególnych domostw, a o radykalną obniżkę w wielu przypadkach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.