Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Założenie że poglądy polityczne, wiedzą o polityce i to na kogo oddajesz swój głos w politycznych wyborach mają że sobą związek? 

Założenie, że ktoś kto zna się na polityce głosuje na Konfę niechętnie. Czyli głosuje, ale się nie cieszy.

Założenie, że ktoś kto zupełnie ma w dupie politykę głosuje zawsze na Konfę.

To z tego Twojego założenia wynika. Pała z logiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cardi napisał:

Założenie, że ktoś kto zna się na polityce głosuje na Konfę niechętnie. Czyli głosuje, ale się nie cieszy.

Założenie, że ktoś kto zupełnie ma w dupie politykę głosuje zawsze na Konfę.

To z tego Twojego założenia wynika. Pała z logiki.

Logiki to Cię chyba uczyli na zaocznych;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Logiki to Cię chyba uczyli na zaocznych;) 

"im ktoś mniej się zna na polityce tym chętniej glosuje na konfe."

Czyli ktoś kto się bardzo zna głosuje niechętnie, jeżeli chęci wynoszą 0 to raczej nie głosuje, albo jak wspomniałem głosuje ale się nie cieszy, ktoś kto się nie zna głosuje bardzo chętnie.

Tak z tego wynika.

Zatem skoro większość Polaków ma w dupie politykę i się nią nie interesuje, to gdzie jest większość bezwzględna dla konfy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

"im ktoś mniej się zna na polityce tym chętniej glosuje na konfe."

Czyli ktoś kto się bardzo zna głosuje niechętnie, jeżeli chęci wynoszą 0 to raczej nie głosuje, albo jak wspomniałem głosuje ale się nie cieszy, ktoś kto się nie zna głosuje bardzo chętnie.

Tak z tego wynika.

Zatem skoro większość Polaków ma w dupie politykę i się nią nie interesuje, to gdzie jest większość bezwzględna dla konfy?

Im ktoś jest wyższy tym chętniej gra w koszykówkę jest nieprawda bo mugsy bogues? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, fluber napisał:

Logiki to Cię chyba uczyli na zaocznych;) 

nom i to pewnie jakiś śmieciowy wykładowca twojego pokroju

11 godzin temu, Kubbas napisał:

 

Typ siedzi rok ponad już i nic nie robi podczas tej drugiej kadencji i nie mógł się nawet przygotować by odpowiedzieć po angielsku? Przecież nawet jeśli nie znał pytań dokładnych to łatwo byłoby się domyślić. Dla porównania wrzucam poniżej Orbana

https://www.youtube.com/watch?v=s01ZL5TnBNY

 

Edytowane przez the_secret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, starYfaN napisał:

Macie założony dedykowany temat do publicznego mierzenia.

Niech wygra lepszy/dłuższy, ale darujcie reszcie wzajemną ekscytację :)

Ale dlaczego ? Przecież pięknie potwierdzają moją tezę, jest raport NIK na temat Funduszu Sprawiedliwości, temat ograniczenia płatności gotówkowych i kilka innych ważnych rzeczy jakie dzieją się w polityce, a tutaj dyskusja o życiorysach, logice, preferencjach politycznych gimnazjalistów i pierogach. Jest pięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2021 o 22:42, Sebastian napisał:

Można też iść w analogię. Darknoza broni komunistów bo lubi komunizm, dalej wiadomo ;)

Generalnie zawsze bronie słabszych (obecnie komunisci w Polsce sa w głebokiej defensywie) a czasem też takich którzy są linczowani i jest "huzia na juzia". Staram się jakby z innego punktu widzenia na sprawe spojrzeć, więc skoro zaczynamy rozumieć preferencje homo, to moze trzeba i inne preferencje "lżej" potraktowac a nie ze od razu na stos

W dniu 29.09.2021 o 01:57, josephnba napisał:

Jak jednej stronie się chce (Turek) to druga,ma to zaakceptować (koza)

Skoro koza musi akceptować "ubój rytualny" to najmniejszym jej problemem jest to ze jest ktoś coś tam w pochwę włoży. NIe znam badań co na to koza. Jeśli są takie ze to powoduje głęboką traumę wtedy ok, można jechać po zoofilach. Istnieje jednak szansa ze to sie kozie moze podobac bo tak jak w przyrodzie homo jest normalnie spotykane tak i seks miedzygatunkowy też jest normalnie spotykany.

W dniu 28.09.2021 o 21:35, fluber napisał:

Na razie to idzie w takim kierunku że za gwałt na kozie dostanie się wyższa karę niż za gwałt na mężczyźnie

A za ubój rytualny jaka kara w takim razie

W dniu 29.09.2021 o 07:56, Koelner napisał:

Jakie promowanie? W Szwajcarii przeszły związki przez referendum. Inżynieria społeczna istnieje od początków cywilizacji i nie jest taka prosta jak twierdzisz.

Promowanie moze złe słowo, ale jak napisze "promowanie akceptacji" to już chyba bedzie ok. Nie bawiono by się w to gdyby wielu znanych ludiz nie było gejami, bo te trendy co jest fajne a co nie, co jest dopuszczalne idą zawsze z góy, a nie ze robotnicy w fabryce ustala ze od jutra gejów nie ścigamy.

No i chciałem jeszcze powiedzieć ze od Eld-a dostałem bana (chyba na jeden dzień), chyba za to:

"Tak jak uczymy się szanować homosiów, tak musimy szanować zoofilów, ani pierwszy ani drugi rodzaj seksu nie daje potomstwa, ale jest uprawiany dla przyjemności, więc należy postawić znak równości. Zresztą podobnie z seksem oralnym hetero. "

Informuję ku przestrodze, bo nie wiem jaki punkt regulaminu złamałem, Eld też pewnie nie wie.

Dośc czesto się słyszy o banach za "mowę nienawiści", tutaj chyba jest za "mowę antynienawiści". Tak ze nie pozwalajcie sobie za dużo w obronie mniejszosci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, darkonza napisał:

Promowanie moze złe słowo, ale jak napisze "promowanie akceptacji" to już chyba bedzie ok. Nie bawiono by się w to gdyby wielu znanych ludiz nie było gejami, bo te trendy co jest fajne a co nie, co jest dopuszczalne idą zawsze z góy, a nie ze robotnicy w fabryce ustala ze od jutra gejów nie ścigamy.

ruchy społeczne są oddolne i najczęściej pojedyncze wydarzenie je uruchamiają. jako miłośnik komunizmu powinieneś wiedzieć to najbardziej. geje byli zawsze i obecnie są coraz bardziej akceptowani z wielu powodów. po prostu to nie jest tak, że nagle ktoś wymyślił gay is ok :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

ruchy społeczne są oddolne i najczęściej pojedyncze wydarzenie je uruchamiają. jako miłośnik komunizmu powinieneś wiedzieć to najbardziej. geje byli zawsze i obecnie są coraz bardziej akceptowani z wielu powodów. po prostu to nie jest tak, że nagle ktoś wymyślił gay is ok :P

Upieram się ze to dlatego iż wielu znanych ludzi w mediach, sztuce, polityce jest gejami, to oni wypromowali taki trend. Tak to musi działać i tak działo np. w starożytnej grecji. Jak gejów jest mało to nikt nie bedzie tolerancji do nich uczył tylko wszyscy beda ścigać. Tak jakby obecnie niektórzy chcieli komuchów ścigać (bo jest ich mało i nie maja siły kreować tolerancji do komuchów)

Gdyby wielu ludzi "na górze"  było zoofilami to mielibyśmy promowanie akceptacji zoofilii.

Poniewaz wielu ludzi w Polsce kocha USA, to mamy promowanie amerykanów i umowy których wstydziłby sie nawet Irak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Sebastian napisał:

Ale dlaczego ? Przecież pięknie potwierdzają moją tezę, jest raport NIK na temat Funduszu Sprawiedliwości, temat ograniczenia płatności gotówkowych i kilka innych ważnych rzeczy jakie dzieją się w polityce, a tutaj dyskusja o życiorysach, logice, preferencjach politycznych gimnazjalistów i pierogach. Jest pięknie :)

chęć gadania o logice zamiast o płatnościach gotówkowych świadczy o byciu debilem

czekam na kolejne wesołe tezy naczelnego myśliciela forum ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

chęć gadania o logice zamiast o płatnościach gotówkowych świadczy o byciu debilem

czekam na kolejne wesołe tezy naczelnego myśliciela forum ❤️ 

Akurat ta dyskusja potwierdza drugą tezę w moim poście drogi Julku :) Pewnie nie doczytałeś bo się zacietrzewiłeś pierwszą, ale nie martw się mi też się to zdarza, prawda @Staryfan ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koelner napisał:

po prostu to nie jest tak, że nagle ktoś wymyślił gay is ok :P

true that

nikt nie wymyślił 'gay is ok', wystarczyło samo 'gay' żeby w świadomości językowej poprawić wizerunek homoseksualistów :) 

5 minut temu, Sebastian napisał:

Akurat ta dyskusja potwierdza drugą tezę w moim poście drogi Julku :) Pewnie nie doczytałeś bo się zacietrzewiłeś pierwszą, ale nie martw się mi też się to zdarza, prawda @Staryfan ? :)

W sensie że dyskusja o wyższości pierogów z mięsem nad pierogami ruskimi świadczy o polaryzacji społeczeństwa? No nie wiem, są też tacy co lubią te i te :( 

I jak z taką radością znajdujesz potwierdzenie swojej tezy to myślałem że jednak chodzi o tą 'najważniejszą' (jak sam to określiłeś).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.