Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Cardi napisał:

Mi? Po nic.

Polsce? Też po nic. Po co buty za 10 tysięcy jak mamy dziury w skarpetach?

Aby nie pop.....ć na bosaka?

 

 

Jak masz dobre buty, skarpety nie maja znaczenia 🤣 chyba, że chcesz ruskiego zapić w domu na śmierć, wtedy skarpety na wojnie  się przydają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, starYfaN napisał:

Aby nie pop.....ć na bosaka?

Jak masz dobre buty, skarpety nie maja znaczenia 🤣 chyba, że chcesz ruskiego zapić w domu na śmierć, wtedy skarpety na wojnie  się przydają.

Gorzej jak Natasha from Russia wpada na chatę i trzeba te skarpety pokazać. Serio F35 to "produkt pierwszej potrzeby" polskiej armii wobec ogólnej bylejakości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, starYfaN napisał:

A jak chciałbyś działać w strukturach NATO kupując broń od ruskich i chińczyka?

Polski nie stać na rozwijanie własnych technologii.

Też nie jestem fanem f-35, ale wolę wydać na f-35, niż na mafię VATą, jeżeli już mam wybór.

A ja bym wolał wydać kasę na polskie bardzo dobre rakiety "piorun" , "amunicję krazącą WARMATE", opracował własne pociski balistyczne, własne pociski manewrujące (to robi nie tylko Iran ale nawet Kim Dzong Un) i produkował to wszystko w grubych tysiącach, bo byłoby tanie i napędzało dodatkowo gospodarkę. Za tą kasę co wydajemy na te amerykańskie kontrakty to byśmy sie uzbroili jak Korea północna.

2 godziny temu, Reikai napisał:

Poważni politycy na konferencji publikują fotki z telefonów  zmarłych imigrantów, jak ruchają zwierzęta. Najgorsze z nimi jest to, że człowiek się zastanawia czy to są przeróbki, a raczej jest przekonany ze to są przeróbki, ale niestety zazwyczaj nie są.

Tak jak uczymy się szanować homosiów, tak musimy szanować zoofilów, ani pierwszy ani drugi rodzaj seksu nie daje potomstwa, ale jest uprawiany dla przyjemności, więc należy postawić znak równości. Zresztą podobnie z seksem oralnym hetero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, darkonza napisał:

Tak jak uczymy się szanować homosiów, tak musimy szanować zoofilów, ani pierwszy ani drugi rodzaj seksu nie daje potomstwa, ale jest uprawiany dla przyjemności, więc należy postawić znak równości. Zresztą podobnie z seksem oralnym hetero.

lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, darkonza napisał:

 

Tak jak uczymy się szanować homosiów, tak musimy szanować zoofilów, ani pierwszy ani drugi rodzaj seksu nie daje potomstwa, ale jest uprawiany dla przyjemności, więc należy postawić znak równości. Zresztą podobnie z seksem oralnym hetero.

Nom, żadna różnica bo zawsze się trochę gwałci? ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał:

k**** są tu jeszcze jakieś granice? 

Za chwilę ten zwyrolu nam powie że w sumie ruchanie dzieci też powinno być zrównane bo to przyjemne 

@Eld @ely3 zmierzacie coś z tym zrobić,,czy poczekamy aż nam forum zamkną za szerzenie treści zakazanych?

Nie czytam tego tematu, więc jak coś masz do nas to raportuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27621831,siemoniak-tlumaczyl-sie-z-imprezy-u-mazurka-pozniej-olejnik.html#s=BoxOpImg6  z tego co pamietam to Siemoniak jest z opozycji a Olejnik z TVN . oglądałem ten wywiad i nie wyobrażam sobie aby np. w TVP Rachoń czy Rechoń maglował kogoś z PiSu. to tak odnośnie porównań TVP z TVN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Koelner napisał:

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27621831,siemoniak-tlumaczyl-sie-z-imprezy-u-mazurka-pozniej-olejnik.html#s=BoxOpImg6  z tego co pamietam to Siemoniak jest z opozycji a Olejnik z TVN . oglądałem ten wywiad i nie wyobrażam sobie aby np. w TVP Rachoń czy Rechoń maglował kogoś z PiSu. to tak odnośnie porównań TVP z TVN

No ale to już chyba wiadomo dlaczego mówi się o totalnej opozycji i @julekstep o tym nie raz tu wspominał. W TVN można dostać maglowanie, że byłeś na tej samej imprezie urodzinowej co jacyś posłowie z PIS, prezes partii może Cię zawiesić w prawach członka a zaprzyjaźnione media wyśmiewać na wizji. Zobacz, że z drugiej strony posłowie z PIS nie dostają po dupie za to, że widziano ich z posłami z PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

No ale to już chyba wiadomo dlaczego mówi się o totalnej opozycji i @julekstep o tym nie raz tu wspominał. W TVN można dostać maglowanie, że byłeś na tej samej imprezie urodzinowej co jacyś posłowie z PIS, prezes partii może Cię zawiesić w prawach członka a zaprzyjaźnione media wyśmiewać na wizji. Zobacz, że z drugiej strony posłowie z PIS nie dostają po dupie za to, że widziano ich z posłami z PO. 

Ja o zupie Ty o dupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, darkonza napisał:

A ja bym wolał wydać kasę na polskie bardzo dobre rakiety "piorun" , "amunicję krazącą WARMATE", opracował własne pociski balistyczne, własne pociski manewrujące (to robi nie tylko Iran ale nawet Kim Dzong Un) i produkował to wszystko w grubych tysiącach, bo byłoby tanie i napędzało dodatkowo gospodarkę. Za tą kasę co wydajemy na te amerykańskie kontrakty to byśmy sie uzbroili jak Korea północna.

Korea oprócz atomu nie ma nic (złom). Gdzie zaprowadzi cię walka takim arsenałem?

Naszym nadrzędnym celem jest NATO, które chętnie współpracuje z F16,F35 i ma w poszanowaniu naszą technologię.

 

Z poważaniem

Jens Stoltenberg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, quevas napisał:

jak doprowadzisz prąd do swojej jaskini, wtedy dotrze do Ciebie szokująca odpowiedź na zadane pytanie

 

Ależ ja mam prąd, po prostu w Polsce w relacji do zarobków(po odjęciu populacji Vasquezów) jest śmiesznie niski i koszta, czy tam jego podwyżki są niezauważalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fluber napisał:

Nom, żadna różnica bo zawsze się trochę gwałci? ... 

Zwierzęta trzymamy w koszmarnych warunkach, po to by je zabić, nie wiem czy dla takiej owcy to, ze jej coś tam ktoś włoży od czasu do czasu to nie mam pojecia co owca na to, moze tego nie zauważy i dalej bedzie żuła, moze zirytuje, a moze zadziała tak jak drapanie za uchem. Takich danych nie mam, ale wiem ze to mała zmiana w porównaniu z  tym jak te owce traktujemy

11 godzin temu, julekstep napisał:

lol

Jak weźmiesz to na zimno, bez buzujących hormonów (najlepiej pomyśleć o tym jak się chwilowo ma dośc seksu) to wygląda to tak że ludzie liżą sobie miejsca związane z oddawaniem moczu, a czasem i kału, utytłane w jakimś śluzie czy spermie, z jakimiś nietypowymi bakteriami i to wszystko w jakiejś mniejszej czy większej częsci się połyka. Nie wygląda to dobrze w porównaniu z włożeniem fujary w jakieś mieso bo ją można umyć. Do tego seks z owcą chyba nie grozi chorobami wenerycznymi.

5 godzin temu, Koelner napisał:

A anal?

Na zimno to anal jest gorszy niż ze zwierzakiem, chyba szansa na chorobę większa, a i miejsce jakby nawet mniej odpowiednie ze względu na kał.

Ot po prostu większośc na podstawie swoich upodobań określa, ze homosie są gorsi od hetero, a zoofile najgorsi bo jest ich jeszcze mniej niż homosiów i większośc ludzi obrzydza to bardziej niż homosie.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, quevas napisał:

może masz, ale nie używasz ?

A o bandyckim charakterze podwyżek stanowi ich obiektywna wysokość, a nie relacja w stosunku do zarobków

obiektywnie to mamy bardzo tani prad (przed i po podwyzkach)

4 minuty temu, darkonza napisał:

...

lol x milion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, darkonza napisał:

nie wiem czy dla takiej owcy to, ze jej coś tam ktoś włoży od czasu do czasu to nie mam pojecia co owca na to, (...) Takich danych nie mam

to 

plus 

to 

12 godzin temu, darkonza napisał:

Tak jak uczymy się szanować homosiów, tak musimy szanować zoofilów, ani pierwszy ani drugi rodzaj seksu nie daje potomstwa, ale jest uprawiany dla przyjemności, więc należy postawić znak równości. Zresztą podobnie z seksem oralnym hetero.

to zdecydowanie dwa najbardziej pojebane posty w tym temacie XD (a czytam prawie wszystko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.