Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, julekstep napisał:

lol ministrant ciągle pisze o mnie w swoich szambo-postach?

niektórzy ciężko znoszą ignorka :(

Lol, obrońca kościelnej pedofilii ciągle uważa, że z faktu ,,w wieku 14 lat był u bierzmowania'' wynika fakt ,,był kiedyś ministrantem''. Niezłe urojenia. Są jakieś statystyki, że większość osób przystępujących do bierzmowania służyło do mszy? Nie? To zamknij łaskawie jadaczkę. 

Szambo posty? Raz na miesiąc sobie z was lekko pośmieszkuje i od razu szambo? Pokaż mi gdzie to szambo? Bo porównałem ciebie do Najmana i Jakimowicza? xD   Ty mnie wyzwałeś od gówna i nawet jednodniowego bana nie otrzymałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2021 o 09:50, quevas napisał:

 

A nie przypadkiem, za pozwoleniem, kalesonki ?

Może z ambarasu wybawią Szanownego  gustowne troczki ?

Nie, moralne rajstopy i to raczej nie mnie, wypada posiłkować się troczkami.

W dniu 22.09.2021 o 22:14, ely3 napisał:

 Decyzja środowiskowa jak sam wiesz wymaga zgody sąsiadów. Im większa inwestycja tym większy zasięg tych sąsiadów.

Niekoniecznie, w decyzji środowiskowej, nie chodzi o wielkość inwestycji, tylko obszar oddziaływania obiektu. I nie wymaga zgody sąsiadów, a braku sprzeciwu osób posiadających interes prawny, który doznał uszczerbku w wyniku wydania decyzji, czyli ni mniej ni więcej są to osoby posiadające tytuł prawny do nieruchomości znajdującej się w obszarze oddziaływania obiektu.

W tym rejonie, pod warstwą ziemi urodzajnej są lite skały. Dość problematycznym tematem, jest oddziaływanie kopalni, na szczelinową gospodarkę wodną wód podziemnych.

Mam wrażenie, że brakuje merytoryki w naszej obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

Pytanie do normalnych konserwatystów 

 

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/gdansk-ksiadz-ktory-grozil-dwom-kobietom-unika-wykonania-wyroku/x9gtxpx,79cfc278

 

 

Czy taki człowiek powinien uczyć dzieci?

@fluber @starYfaN @Cardi 

 

Wiesz, ja akurat nie widzę różnicy w ujęciu ksiądz nauczyciel/nauczyciel. Skoro są nauczyciele z jakimiś wyrokami, to ksiądz pewnie też, nie wiem.

 

Natomiast "przenosiny" po nagrabieniu na inną parafię są słabe i coś powinni z tym zrobić, ale oczywiście zostanie jak jest.

Godzinę temu, Sewer napisał:

img_20210924_185322-jpg.2105056

20210924_213612-png.2105059

🤨...

Wydawało mi się, że na polskiej scenie kabaretowej nie do pobicia, jest Górski z zespołem i ani mru mru, ale Kidawa uzmysłowiła mi jak mało wiem o niszowym kabaretyźmie politycznym,

a bóbr i reszta są nie do pobicia.

Te dwie samopołajanki są naprawdę zaje......te i nie mam pojęcia, czy bóbr robi jaja z własnego szefa w żywe oczy, (tu przyznam, nie doceniłbym poczucia humoru) , czy jest kompletnym cymbałem ( tu nie przyszłoby mi do głowy, że można spadać tak nisko).

Tak czy inaczej, szkoda, że nie goło, ale przynajmniej wesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweet Budki to fake, swoją drogą Człowiek_bóbr sam ostatnio został wkręcony z tymi gwałtami do fotek.

Post Siemoniaka natomiast to 100% autentyk i śmieje się za każdym razem gdy go czytam.

Swoją drogą ja też oświadczam, że na urodzinach u Mazurka nie byłem, wódki z nikim nie piłem, nie rozmawiałem z żadnym posłem ani jego żoną a co złego to nie ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, starYfaN napisał:

a bóbr i reszta są nie do pobicia.

Te dwie samopołajanki są naprawdę zaje......te i nie mam pojęcia, czy bóbr robi jaja z własnego szefa w żywe oczy, (tu przyznam, nie doceniłbym poczucia humoru) , czy jest kompletnym cymbałem ( tu nie przyszłoby mi do głowy, że można spadać tak nisko).

Tak czy inaczej, szkoda, że nie goło, ale przynajmniej wesoło.

The Joke You GIFs | Tenor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, julekstep napisał:

The Joke You GIFs | Tenor

https://thumbs.gfycat.com/LoneLinearAddax-mobile.mp4

 

5 godzin temu, Sewer napisał:

Miarą aktualnego stanu opozycji jest to że uwierzyłem że Budka faktycznie mógł to napisać 💩

Przecież mógł to napisać cynicznie i wtedy (i tylko wtedy) ten wpis miałby sens. Ogólnie, to byłby chyba najbardziej sensowny wpis BB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, josephnba napisał:

Czy taki człowiek powinien uczyć dzieci?

@fluber @starYfaN @Cardi 

Nasze niezawisłe sądy są jakie są, ale jak to ma być coś więcej niż państwo z kartonu to wyroki należy wykonywać. Niezależnie czy to ksiądz, murarz czy telewizja publiczna. 

Zatem sądzę że nie i znów niezależnie od tego czy jest księdzem, nauczycielem WF czy fizyki.

 

 

Redaktorek zszokowany, że Niemcy siedzą za kierownicą Unii Europejskiej. Jak taki ktoś może w mediach robić? Myślę że żaden poseł by temu nie zaprzeczył, ale redaktorek nie wie. 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.