Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Artlan napisał:

Patusy wiedzą, że PiS lubi i ceni resorty siłowe oraz popiera surową polityką karną, dlatego głosują przeciwko tej partii. Z tego i tylko z tego biorą się te wszystkie zwycięstwa PO w wyborach w zakładach karnych. Patus jest bowiem najczęściej ignorantem ekonomicznym (albo popiera duży socjal), LGBT nie lubi, kościół raczej ma w dupie, polityki międzynarodowej w ogóle nie rozumie. O jego wyborze decyduje zatem jedno jedyne kryterium.

 

To jest jakoś naukowo potwierdzone, czy w ten sposób sobie próbujesz wytłumaczyć, dlaczego głosujesz tak samo jak patusy?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artlan, jedna rada. Nie idź drogą Migalskiego i nie wchodź w tematy umysłu wyborców lub budowy ich mózgów. Takie pseudownioski od kilku lat kończą się porażkami wyborczymi i coraz większą frustracją. Potem kończysz jak Giertych i Radek - poziomem wpisów na tt porównywalnym z poziomem iq uczestników famemma.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, DeltaCenter napisał:

Artlan, jedna rada. Nie idź drogą Migalskiego i nie wchodź w tematy umysłu wyborców lub budowy ich mózgów. Takie pseudownioski od kilku lat kończą się porażkami wyborczymi i coraz większą frustracją. Potem kończysz jak Giertych i Radek - poziomem wpisów na tt porównywalnym z poziomem iq uczestników famemma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Ja Wam powiem jedno.

Jest to tylko kwestią czasu jak znów Wam zamkną temat o polityce.

24h nie minęły a już trzy razy zarpoprtowaliście się sami na siebie.

Keep it goin Boys. Będzie mniej do roboty 👈.

Nie jestes w stanie zablokowac raportujacym dostepu do watku zeby nie musieli czuc sie zgorszeni i zniesmaczeni?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Kawa na ławę @Eld

Podaj w końcu nicki forumowych kapusiów.

Mnie masowo zgłaszali, to ja się też zacząłem bawić i jak mi powiedziano, że trójka Artlan, Joseph i Koelner mnie zgłaszają, to teraz ja ich :)

Więc jeden już macie, który się otwarcie przyznał do tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując temat z boku, można dojść do ciekawych wniosków.

 

- ludzie dobrowolnie uczestniczą w dyskusji - prawie wszyscy domagali się otwarcia tematu;

- uczestnicząc w dyskusji, nie są w stanie przetrawić faktu, że użytkownicy mogą mieć odmienne zdanie;

- zaczyna się licytacja, plusy, narzekanie na minusy (kogo to obchodzi);

- dalej to już kłótnia, epitety itd.

- donoszenie na użytkowników 🤣 

Przecież to jest polska scena polityczna w pigułce, nic więcej, nic mniej, ze wszystkimi przywarami i donosicielstwem do UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przecież podobno i tak nie masz teraz czasu :)

To nie tak LBS. Pamiętasz mój opis z T2 2018 za czasów beGM Boston Celtics? Tak się przygotowywałem a tu chciałem coś fajnego zrobić, tyle tylko że może mi braknąć na to czasu. Tylko to było jedyną moją obawą.

43 minuty temu, fluber napisał:

Nie jestes w stanie zablokowac raportujacym dostepu do watku zeby nie musieli czuc sie zgorszeni i zniesmaczeni?:(

Nie jestem wstanie. Pisałem kilka sugesti do @Borysa. Wciąż czekam na odpowiedź jak się do nich odniesie.

33 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Kawa na ławę @Eld

Podaj w końcu nicki forumowych kapusiów.

Nie mogę, a nawet jak bym mógł to i tak bym nie powiedział.

27 minut temu, RappaR napisał:

Mnie masowo zgłaszali, to ja się też zacząłem bawić i jak mi powiedziano, że trójka Artlan, Joseph i Koelner mnie zgłaszają, to teraz ja ich :)

Więc jeden już macie, który się otwarcie przyznał do tego :)

No i macie odpowiedź. Nie ode mnie ona wypłynęła.

1 godzinę temu, julekstep napisał:

ban dla raportujacych!

Daj przykład. Zgłoś się pierwszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że po prostu ten wątek został na nowo otworzony za szybko :) A w sumie to po prostu kilka osób powinno mieć bana na pisanie w nim i tyle :)

Serio momentami styl dyskusji jest taki, że się nie chce nic pisać.  Nie wiem chłopaki o co Wam chodzi ale Wy chyba nie lubicie tej piaskownicy po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, ignazz napisał:

Mnie śmieszy to przekonanie każdego o swojej nieomylności i oczywiście wyższości. Doceniam szeroki zakres wiedzy niektórych ale nie da się być najmądrzejszym we wszystkim. 

TO jest największa bolączka forów - pycha. Przekonanie o swojej wielkiej wiedzy na dany temat, a sprowadza się to i tak do jak najszybszego cytowania cudzych opinii. Jak z pracami dyplomowymi- z 10-ciu książek tworzysz jedenastą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Eld napisał:

Nie mogę, a nawet jak bym mógł to i tak bym nie powiedział.

Czemu tak w ogole? Co to za polityka, ktora na niszowym forum w 2020 chce sie opierac na anonimowych donosach?

Jak komus ktos nie pasuje na tyle zeby go raportowac to chyba nie powinno to byc jakas tajemnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Czemu tak w ogole? Co to za polityka, ktora na niszowym forum w 2020 chce sie opierac na anonimowych donosach?

Jak komus ktos nie pasuje na tyle zeby go raportowac to chyba nie powinno to byc jakas tajemnica?

Już tłumaczyłem. Nie mam takiej funkcjonalności.

Poza tym jestem zdania że dorośli chłopcy winni rozwiązywać swoje spory w zgoła inny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Poza tym jestem zdania że dorośli chłopcy winni rozwiązywać swoje spory w zgoła inny sposób.

Policja rozgania takie zgromadzenia i jeszcze zabiera narzędzia, dzięki którym można promować własne tezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.