Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RappaR napisał:

Każdy z nich wyzywał ludzi dużo gorzej i jeszcze nie ma perma.

W ogóle quevas aktualnie może pisać cokolwiek i każdy ma na to wywalone.

Nie zgadzam się z tym ,,dużo gorzej". No i co najmniej jedna z tych osób miała kiedyś bana dłuższego niż tydzień (i to chyba nawet nie od matka tylko bodajże elego). 

Ponadto wyzywanie podczas pyskówki (np. gdy były starcia tamci userzy vs ty albo Delta to obie strony nie szczędziły sobie pieszczotliwych określeń) a co innego chamskie obrażanie w odpowiedzi na dość neutralny post (ja Sebastiana nazwałem manipulantem i zabawnym narodowcem a nie jakimś gównem, niedojebem czy półmózgiem). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jan.kowalski napisał:

Nie zgadzam się z tym ,,dużo gorzej". No i co najmniej jedna z tych osób miała kiedyś bana dłuższego niż tydzień (i to chyba nawet nie od matka tylko bodajże elego). 

Ponadto wyzywanie podczas pyskówki (np. gdy były starcia tamci userzy vs ty albo Delta to obie strony nie szczędziły sobie pieszczotliwych określeń) a co innego chamskie obrażanie w odpowiedzi na dość neutralny post (ja Sebastiana nazwałem manipulantem i zabawnym narodowcem a nie jakimś gównem, niedojebem czy półmózgiem). 

Wipler za nazwanie Kopacz lawirantką został wybuczany z mównicy. Nie wiem co oni zrozumieli, ale chyba co najmniej ladacznica :D Także ten... :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jan.kowalski napisał:

Jakim cudem sebastian nie ma bana? Dostał chociaż dwudniowego czy w ogóle żadnego? 

Czy na tym forum można bezkarnie wyzywać ludzi od gówna? Tzn. jedna strona może, bo gdyby podobny post napisał joseph, koelner czy Jack to matek by pewnie wlepił trzymiesięcznego bana a quevas może nawet dostałby perma. 

 

Zaraz tam wyzywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Cardi napisał:

Wipler za nazwanie Kopacz lawirantką został wybuczany z mównicy. Nie wiem co oni zrozumieli, ale chyba co najmniej ladacznica :D Także ten... :) 

Buczenie może po prostu oznaczać, że część sali wyjątkowo nie zgadza się z przemawiającym. :) Za poważne wyzwiska jest natomiast postępowanie przed sejmową komisją etyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Świetny moment do żartów sobie pan minister wybrał

Ogólnie rzecz biorąc mam wrażenie, że facet nie rozumie kto powinien dostawać wsparcie a kto nie. Nie wiem jak można wspierać ludzi, którzy wciąż sprzedają płyty a ich utwory są puszczane w radiu czy telewizji na co dzień. Tymczasem do małych jednostek kultury wsparcie idzie bardzo małe a przecież one nie mają teraz żadnych dochodów tylko koszty. To miał być pewne ruch który uspokoi krzykaczy ale w konsekwencji może spowodować jeszcze większe wkurzenie ludzi, którzy i tak już mają dosyć całej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Sebastian napisał:

Zaraz tam wyzywać...

Czyli nie masz nic przeciwko jak tego typu określeniem nazwę np. twoje dzieci albo żonę? 

Oczywiście wolałbym się nie zniżać do twojego poziomu, bo i tak mnie pokonasz swoim sebiksowym (nomen omen) doświadczeniem. Pytam z czystej ciekawości. 

Edytowane przez jan.kowalski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jan.kowalski napisał:

Czyli nie masz nic przeciwko jak tego typu określeniem nazwę np. twoje dzieci albo żonę? 

Oczywiście wolałbym się nie zniżać do twojego poziomu, bo i tak mnie pokonasz swoim sebiksowym (nomen omen) doświadczeniem. Pytam z czystej ciekawości. 

Ja Cię już przed chwilą pokonałem, ale nie potrafisz tego ogarnąć nawet :)

Weź wstaw jakieś obrazki w tym jesteś dobry. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Ja Cię już przed chwilą pokonałem, ale nie potrafisz tego ogarnąć nawet :)

Z twojego wpisu wynika, że akceptujesz tego typu określenia w dyskusji w stosunku do oponentów. 

Pytam cię zatem czy jeżeli ja również będę używać tego typu określeń to to zaakceptujesz czy polecisz na skargę do matka? 

5 minut temu, Sebastian napisał:

Weź wstaw jakieś obrazki w tym jesteś dobry. 

Przecież gdy wstawię nawet coś mało kontrowersyjnego to znowu zaczniesz robić gównoburzę. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, fluber napisał:

Rzad sobie pierdolnął nie wiem którego już samobója w tym roku. To właśnie ten najsłabiej wykształcony elektorat PiS może się tym najbardziej wkurwić. 

II kadencja - pokazanie prawdziwej twarzy .Szkoda tylko tych wszystkich osób , którzy dali się nabrać. Współczuje następcą , taki bałagan to ostatnio chyba zostawił AWS w 2001 roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

II kadencja - pokazanie prawdziwej twarzy .Szkoda tylko tych wszystkich osób , którzy dali się nabrać. Współczuje następcą , taki bałagan to ostatnio chyba zostawił AWS w 2001 roku. 

Za to my możemy mieć satysfakcję, że szybko się na tej ekipie poznaliśmy. 

Zresztą nie tylko my. 🙂 

 

 

zbigniew-stonoga-dzien-dobry-gdzies-mnie-zamknieto-i-nie-moglem-nadawac-wiec-zapytam-jeszcze-raz-pomylilem-sie-w-czymkolwiek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2020 o 15:35, josephnba napisał:

Biorąc pod uwagę okoliczności w jakich został powołany to i tak "odrobinę" za późno 

Skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przekroczenie uprawnień dostaje to samo stanowisko, na którym dokonał przestępstwa 

Tak tylko przypominam 

Coś ci się pomyliło. :)

Kamiński nie był wcześniej ministrem, tylko szefem CBA.

I nie został skazany prawomocnie. Właśnie o to była przede wszystkim gównoburza, że Adrian nie tylko ułaskawił kolegę, ale w dodatku uczynił to przed prawomocnym wyrokiem (czyli de facto zastosował ułaskawienie wobec osoby nieskazanej). To nie tylko naciąganie prawa, ale również bardzo niebezpieczny precedens. Bo skoro prezydent mógłby ułaskawić kogoś po wydaniu nieprawomocnego wyroku to równie dobrze mógłby ułaskawić osobę jedynie  podejrzaną. A w takim wypadku sprawca nie tylko nie poniósłby żadnej kary, ale w dodatku opinia publiczna nie mogłaby posiąść żadnej głębszej wiedzy o jego czynie. 

Wyobraźmy sobie, że np. Aleksander Kwaśniewski ułaskawia Lwa Rywina tuż po wybuchu afery Rywina albo Zbigniewa Sobotkę tuż po publikacji pierwszego artykułu o aferze starachowickiej. Albo kogokolwiek o kim krążą ploty, że popełnił morderstwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cardi napisał:

Minister bez teki

Chodziło mi o to, że przed skazaniem nie był żadnym ministrem (ani z teką, ani bez teki). A już na pewno nie powołano go na to samo stanowisko, na którym dowodził prowokacją przeciwko Lepperowi (wbrew temu co twierdzi joseph). 

2006-2009 - szef CBA

marzec 2015 - nieprawomocne skazanie

listopad 2015 - ułaskawienie

listopad 2015 - sierpień 2019 - minister bez teki (koordynator służb specjalnych)

 sierpień 2019 - obecnie - minister spraw wewnętrznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.