Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Sebastian napisał:

A po 30 każdemu z immunitetem. Ej serio zaczyna się robić państwo policyjne. k**** u mnie straż leśna z policją jeżdżą po lasach. No i kurde, na spacer w mieście na pół godziny wyjść wolno ale nie wolno wyjść na pół godziny do lasu. Czy ktoś to rozumie ? Czy leci na nami pilot ?

Chodzi o to, że w weekend przed zakazem na parkingach pod lasami było pełniusieńko i spacerowały całe masy osób i chcieli to ograniczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Chodzi o to, że w weekend przed zakazem na parkingach pod lasami było pełniusieńko i spacerowały całe masy osób i chcieli to ograniczyć.

To powinni ustanowić odległość 5 metrów od auta do auta na parkingach przy lasach a nie wylewać dziecko z kąpielą. A teraz podczas zakupów świątecznych ludzie na rynkach i pod sklepami i tak się tłoczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

To powinni ustanowić odległość 5 metrów od auta do auta na parkingach przy lasach a nie wylewać dziecko z kąpielą. A teraz podczas zakupów świątecznych ludzie na rynkach i pod sklepami i tak się tłoczą. 

Z tymi sklepami to sam nie wiem, co zrobić, bo ostatnie badania na temat tego, jak wirus utrzymuje się na powietrzu, na pewno wykluczają wejście większej liczby osób do sklepów, ale z drugiej strony te kolejki przed sklepami nie pomagają...

Wczoraj byłem zrobić zakupy w Biedrze o 4 i było puściutko, ale jak pogadałem chwilę z kasjerem, to mówił, że kolejek pod sklepem nie ma jedynie między 2 a 6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

To powinni ustanowić odległość 5 metrów od auta do auta na parkingach przy lasach a nie wylewać dziecko z kąpielą. A teraz podczas zakupów świątecznych ludzie na rynkach i pod sklepami i tak się tłoczą. 

Powinni także namalować miejsca bo jak te 5 metrów liczyć?🤔 Krokami?a jak będzie 4,5m mandat!

Wstęp do lasu powinien być zakazany na większości kraju z powodu suszy. To jest główny problem w lasach teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Zdzich napisał:

W piłce nożnej mimo technologii goal line, VAR, dziesiątek kamer, to 9.15 m dalej odlicza się 10 krokami, czyli odpowiednikiem 10 jardów ;) Trzeba tak się tłumaczyć jak będzie 4.5 metra ;)

He tylko sędziowie ćwiczą aby to było 10 jardów 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kucio napisał:

Czym się to zdjęcie Jarosława Kaczyńskie różni się od tego i wszystkich innych konferencji w Sejmie?image.thumb.png.388b1f3a89fa121f7dbb1b03e9ae7293.png

Jak już chcecie cisnąć po liderze partii PiS to powinniście być konsekwentni, bo takich zdjęć z KO, Lewicą itd jest mnóstwo sprzed ostatnich dni. Nikt w tym kraju nie jest bardziej uprzywilejowany niż posłowie, senatorzy. 

Poza sejmem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kucio napisał:

Czym się to zdjęcie Jarosława Kaczyńskie różni się od tego i wszystkich innych konferencji w Sejmie?image.thumb.png.388b1f3a89fa121f7dbb1b03e9ae7293.png

Jak już chcecie cisnąć po liderze partii PiS to powinniście być konsekwentni, bo takich zdjęć z KO, Lewicą itd jest mnóstwo sprzed ostatnich dni. Nikt w tym kraju nie jest bardziej uprzywilejowany niż posłowie, senatorzy. 

dobrze ze ty jestes konsekwentny w nic rozumieniu :)  , to partia rzadzaca wprowadzila takie drakonskie przepisy z kaczynskim naczele , wiec oczywistym jest ze na nich uwaga skupia sie najbardziej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kucio napisał:

Czym się to zdjęcie Jarosława Kaczyńskie różni się od tego i wszystkich innych konferencji w Sejmie?

Tym, że to karakan to wprowadził i przynajmniej on mógłby dawać przykład, a nie dymać ludzi, bo akurat wypada śmierć jego brata, to mu wolno więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kucio napisał:

 że na zdjęciu jest Jarosław Gowin- jeszcze aktualny minister zdrowia. Gdzie były media i osoby kpiące z tej sytuacji wtedy? Bo ja widzę, że w oczy to się rzucało Urabnowi tylko, ale jak Kaczyński wyszedł to jest dramat. No to potwarz dla Polaków. 

Minister Zdrowia? W jakiej rzeczywistości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mrtio napisał:

Powinni także namalować miejsca bo jak te 5 metrów liczyć?🤔 Krokami?a jak będzie 4,5m mandat!

Wstęp do lasu powinien być zakazany na większości kraju z powodu suszy. To jest główny problem w lasach teraz.

Tak jak mierzą  w sklepach i kolejkach.. Dokładnie tak samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Koelner napisał:

Komorowski jest idealnym przykładem , że jakby siedział na działce i kopał w ogródku to może nadal byłby prezydentem ale jak poszedł do ludzi i zaczął się odzywać to skończyło się kompromitacją. Odbywanie się wyborów bez kampanii to kompromitacja demokracji w Polsce , PiS od początku rządzenia pokazuje jaki to jest domek z tekturki .

Przykład z Komorowskim pokazuje jak beznadziejna jest w Polsce demokracja.

Co do "domku z tekturki", to zadziwiające jest jak wyborcy utożsamiający się z daną Partią, zaczynają używać masowo zwrotów i sformułowań którymi są masowo bombardowani.

Słyszeliście przykładowo o sugestii/percepcji podprogowej? Piszę ogólnie, nie w odniesieniu do jednego posto, bo to już jest masówka.

1 godzinę temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

 jak widać ten k**** karakan, kaczynski śmieć sobie może z cała watachą smigać, i zagrożenia żadnego nie stwarza. 

 

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i garnitur

Nie wiem, dlaczego macie z nimi problem. Najwyżej podwyższają sobie ryzyko. Podawaliście przykłady z różnych partii. Dla mnie mogą się publicznie całować.

Ja osobiście nie zauważyłem żadnego sku.....a policji. Kupowałem rodzicom leki i zakupy. Chodziłem od marketu, do apteki, jeździłem rowerem. Radiowóz 3 razy ustąpił mi pierwszeństwa na pasach, deptaku i skrzyżowaniu (mając pierwszeństwo przejazdu). Na kilkanaście tys interwencji dziennie zawsze znajdzie się kilka przypadków odstających od normy.  

Jak sobie chcą uczcić rocznicę (nie zapominajmy, że niektórzy stracili rodziny), to ryzykują. 

 

Oczywiście chodzi o to, że im wolno, a reszcie nie. Cóż w każdym kraju, na każdym poziomie problemu, władza ma większą swobodę niż reszta. Od komuny, dyktatury, po demokrację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.