Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, fluber napisał:

Myśli ze jest obiektywny i pisze prawdę a lewaka czuć z kilometra:) 

 

1 minutę temu, Krzemo napisał:

Witkowski jako lewak jest skompromitowany. To co najwyżej kawiarniany libkolewak. Kawał chama, kłamca i pijaczek. 

Żadnym fanem nie jestem, ale akurat tu trochę prawdy znaleźć można. Zwykle staram się zwracać uwagę na to co ktoś mówi a nie kto mówi 

1 minutę temu, fluber napisał:

Ja nie wiem kto to ale jak pisze ze Razem jest centrów to nie mam wątpliwości:) 

No tu odjechał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jan.kowalski napisał:

Ten tekst to jakiś bełkot. 

Bełkot? https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26492965,komorowski-o-gratulacjach-dudy-dla-bidena-nie-skorzystal-z.html#BoxWOpImg1 Do Naszego byłego Prezydenta te określenie pasuje jako przydomek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało.

Ponad rok temu Jeffrey Epstein, miliarder, skazany za gwałty na nieletnich, mający powiązania z Clintonami, Trumpami, rodziną królewską etc "powiesił się" w monitorowanej celi, dwóch strażników, którzy go mieli pilnować tej nocy, zasnęło, dwie kamery, które miały go monitorować równocześnie się zepsuły. Najbardziej znany patolog świata stwierdził, że zostało popełnione morderstwo. 

Opinia publiczna przeszła nad tym do porządku dziennego, mówienie o tym jest uznawane za szurostwo.

Jednocześnie "młodzi, wykształceni, z wielkich ośrodków miejskich" w stylu wszystkich Janów Kowalskich dalej się podniecają aferą polityczną, w której Krystyna Pawłowicz jadła w sejmie sałatkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, quevas napisał:

11 Listopada polscy nacjonaliści, neofaszyści i inni patrioci zaprzeczą własnej podstawie programowej i zademonstrują pokaz masowego pedałowania.

Jakże się procedury pozmieniały, jako żywo najweselsza stajenka z Unii Europejskiej.

Jak tacy patrioci to powinni konno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało.

Ponad rok temu Dawid Kostecki, bokser skazany za udział w zorganizowanej grupie przestępczej i mający powiązania z aferą podkarpacką "powiesił się" w celi na pętli od prześcieradła leżąc pod kocem. Wcześniej podobno mówił współwięźniom, że obawia się o swoje życie a cechy jego osobowości (socjopatia, skłonności psychopatyczne) nie pasują do profilu samobójcy. Również rodzina nie wierzy w samobója. Służbę więzienną nadzoruje PiS, Podkarpacie to najbardziej pisowski region w Polsce a kilka miesięcy przed ,,samobójstwem" wysoko postawiony funkcjonariusz CBA opowiadał, że widział taśmę na której Marek Kuchciński rucha 14-letnią prostytutkę w należącej do mafii agencji. O samej aferze jest jakoś dziwnie cicho w TVPis i ,,niezależnych" mediach chociaż niektóre wątki dotyczą też osób niezwiązanych z PiS (Jan Bury, Anna Habało). 

Opinia publiczna przeszła nad tym do porządku dziennego, mówienie o tym jest uznawane za szurostwo.

Jednocześnie "młodzi, wykształceni i konserwatywni patrioci" w stylu wszystkich RappaRów  dalej się podniecają jakimś Margotem i wulgaryzmami na strajku kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jan.kowalski napisał:

Tak mi się przypomniało.

Ponad rok temu Dawid Kostecki, bokser skazany za udział w zorganizowanej grupie przestępczej i mający powiązania z aferą podkarpacką "powiesił się" w celi na pętli od prześcieradła leżąc pod kocem. Wcześniej podobno mówił współwięźniom, że obawia się o swoje życie a cechy jego osobowości (socjopatia, skłonności psychopatyczne) nie pasują do profilu samobójcy. Również rodzina nie wierzy w samobója. Służbę więzienną nadzoruje PiS, Podkarpacie to najbardziej pisowski region w Polsce a kilka miesięcy przed ,,samobójstwem" wysoko postawiony funkcjonariusz CBA opowiadał, że widział taśmę na której Marek Kuchciński rucha 14-letnią prostytutkę w należącej do mafii agencji. O samej aferze jest jakoś dziwnie cicho w TVPis i ,,niezależnych" mediach chociaż niektóre wątki dotyczą też osób niezwiązanych z PiS (Jan Bury, Anna Habało). 

Opinia publiczna przeszła nad tym do porządku dziennego, mówienie o tym jest uznawane za szurostwo.

Jednocześnie "młodzi, wykształceni i konserwatywni patrioci" w stylu wszystkich RappaRów  dalej się podniecają jakimś Margotem i wulgaryzmami na strajku kobiet.

Porównywać lokalnego kacyka do jednej z najbardziej wpływowych postaci w świecie to niezły lol.

Idealnie podsumuje Twój poziom. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, quevas napisał:

. Polskich fanatyków religijnych oraz homofobów należy łapać i leczyć albo deportować, tak jak zachodnie demokracje wyrzucają islamskich imamów szerzących wrogość wobec poszanowania liberalnych wartości kulturowych z wolnością poglądów, wyznania, ekspresji i stylu życia na czele.

Jakie zachodne demokracje wyrzucają islamskich imamow i radykalow? Bardzo mnie zaintrygowales, moze jednak jest jakiś zachodni kraj gdzie mógłbym spokojnie zamieszkać? Bo do tej pory mialem wrazenie, ze zachodnia europa juz zgnila od islamistow i arabskiego raka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Wujek Wójcik napisał:

Jakie zachodne demokracje wyrzucają islamskich imamow i radykalow? Bardzo mnie zaintrygowales, moze jednak jest jakiś zachodni kraj gdzie mógłbym spokojnie zamieszkać? Bo do tej pory mialem wrazenie, ze zachodnia europa juz zgnila od islamistow i arabskiego raka. 

łap! https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ammar;wyjezdza;z;polski,200,0,63944.html

 

oh wait...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał:

Porównywać lokalnego kacyka do jednej z najbardziej wpływowych postaci w świecie to niezły lol.

Idealnie podsumuje Twój poziom. 

Tyle tylko, że Epstein, Hillary Clinton, Trump i książę Andrzej to nie są ludzie z mojej bajki (nie wiem nawet jak ten ostatni wygląda), za to PiS to ulubiona partia twoja i julka oraz druga ulubiona partia Patusia Sebusia. :)

Wspomnienie mnie w tym poście było zatem kompletnie z dupy i zupełnie nie wiem co miało na celu. 

To raczej julek zajmuje się głównie sprawami rangi sałatki jedzonej w Sejmie, ośmiorniczek czy przejęzyczeń polityków (oczywiście w społeczeństwie nie jest żadnym negatywnym wyjątkiem, bo polityka to głównie memy, uproszczenia, bon moty i emocje, więc julek to po prostu taki przeciętny odbiorca przekazu medialno-politycznego). 

Edytowane przez jan.kowalski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jan.kowalski napisał:

To raczej julek zajmuje się głównie sprawami rangi sałatki jedzonej w Sejmie, ośmiorniczek czy przejęzyczeń polityków

Daj cytat 'Internetowy Patusie' bo zacznę płakać jak Kolega niżej

W dniu 7.11.2020 o 18:06, jan.kowalski napisał:

Przypominam, że jesteś:
- kłamcą (zarzuciłeś mi używanie zwrotu ,,Marsz Niepodległości to marsz faszystów" bez żadnych dowodów)

 

 

aha jeszcze co do tego:

17 minut temu, jan.kowalski napisał:

Wspomnienie mnie w tym poście było zatem kompletnie z dupy i zupełnie nie wiem co miało na celu. 

ja bym zaokrąglił do 'wspomnienie Artlana w jakimkolwiek poście jest kompletnie z dupy'

 

generalnie miło że po tygodniu ucywilizowania wracasz do korzeni - szybciej znikniesz a ja z czystym sumieniem mogę na ignora wrzucić Twoje kolejne konto

PDW MORDECZKO!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jan.kowalski napisał:

 

Opinia publiczna przeszła nad tym do porządku dziennego, mówienie o tym jest uznawane za szurostwo.

A można by było przecież namówić jakiegoś bardzo popularnego reżysera żeby nakręcił o tym film, który pewnie zrobiłby najlepszy box office w tym półroczu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, julekstep napisał:

Daj cytat 'Internetowy Patusie'

80% twoich wpisów jest generalnie o pierdołach. 

I nie wnikam czy to wynika z ignorancji czy po prostu przyjąłeś sobie konwencję politycznego śmieszka.

Cytat

bo zacznę płakać jak Kolega niżej

Przecież Seba kompletnie odleciał. On mi przypisał twierdzenie, że przyniesienie polskiej flagi na marsz niepodległości to oznaka faszyzmu. Gdyby użył jakiegoś ogólnego zwrotu typu ,,ludzie ze środowiska Artlana tak uważają" to jeszcze mógłby się jakoś bronić, że w swoim małym rozumku ubzdurał sobie, że antyPiS to jakiś monolit. Ale nie, on przecież wyraźnie napisał, że to ja osobiście tak twierdzę (,,do ciebie hipokryto mój post też IDEALNIE pasuje"). 

Takie insynuacje i fake newsy są dużo bardziej szkodliwe niż np. wrzucenie mema sugerującego, że dwaj forumowicze się czule pocałowali po udanej akcji w obronie biur posłów PiS (za to drugie jest na tym forum ban). :) 

Cytat

 

ja bym zaokrąglił do 'wspomnienie Artlana w jakimkolwiek poście jest kompletnie z dupy'

generalnie miło że po tygodniu ucywilizowania wracasz do korzeni - szybciej znikniesz a ja z czystym sumieniem mogę na ignora wrzucić Twoje kolejne konto

PDW MORDECZKO!

 

 

oh no.jpg

Edytowane przez jan.kowalski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Eld napisał:

Juluś. Delikatniej trochę bo mi tu raporty wpadają.

A po drugie strasznie nie lubię być zaciągany do tego tematu.

ja tylko zacytowałem (i to raptem tekst z poprzedniej strony bodajże) osobę do której pisałem (mając pełną świadomość tego że to znany donosiciel - sorry!) :) 

19 minut temu, josephnba napisał:

Sędzia kalosz!

W życiu nikogo nie zgłosiłem a Artlan robi to nagminnie (samemu będąc jednym z najgorszych userów, imho najgorszym) - co dziwnego w tym że modzi mają go dość? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, julekstep napisał:

ja tylko zacytowałem (i to raptem tekst z poprzedniej strony bodajże) osobę do której pisałem (mając pełną świadomość tego że to znany donosiciel - sorry!) :) 

W życiu nikogo nie zgłosiłem a Artlan robi to nagminnie

Niech jakiś mod wyjaśni temu paranoikowi, że ja prawie w ogóle nie raportuję (tego twojego ostatniego bełkotu również nie zgłosiłem). 

W ostatnim miesiącu zgłosiłem jedynie post Seby, który był jednym z najbardziej chamskich w historii tego forum. 

Tak więc po raz kolejny kłamliwie mnie o coś oskarżacie. 

Niezależnie jednak od powyższego uważam, że robicie z RappaRem taki syf i wprowadzacie tutaj tak nieprzyjemną atmosferę, że doskonale rozumiem ludzi, którzy was zgłaszają. 

Cytat

(samemu będąc jednym z najgorszych userów, imho najgorszym) - co dziwnego w tym że modzi mają go dość? :) 

Przez 8 lat nie dostałem żadnego ostrzeżenia. Dopiero gdy parę razy zgasiłem pisowców jak peta (nie było to trudne, bo prezentujecie z reguły poziom Marka Suskiego) zaczęliście w 4-5 osób wyjątkowo chamskie ataki więc musiałem się jakoś odgryźć. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.