Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

ojp od postu do postu.. 

po co w to brnąć? 

Dziadek zmarł w domu, nikt z jego otoczenia nie miał covidu.. 

Oczywiście lekarz mu może wpisać covid, ale rodzina chyba takie rzeczy będzie wiedziała, nieprawdaż? 

W dobie covidu jest adekwatnie mniej czasu na zajęcie się innymi pacjentami bez covidu + ludzie z oczywistych powodów jak nie muszą to odwlekają wizyty/badania na póxniejsze pocovidowe czasy, co ma swoje konsekwencje. 

Nie chce mi się gadać o covidzie. Po ^#% ja się odzywałem w tym temacie z dziadkiem.. 

eot

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Kupował ziemniaki qrwa.. 

Właśnie chyba tak

6 minut temu, Alonzo napisał:

Po ^#% ja się odzywałem w tym temacie z dziadkiem.. 

No właśnie nie wiem po co opowiadałeś zmyśloną historyjkę.

Skoro dziadek zmarł w domu, to szpital w tej historii nie ma prawa odgrywać żadnej roli.

Do zgonu wzywa się lekarza z poradni, on orzeka o zgonie, wystawia akt zgonu, następnie rodzina dzwoni po zakład pogrzebowy i rozpoczyna czynności pochówkowe.

 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał:

Właśnie chyba tak

No właśnie nie wiem po co opowiadałeś zmyśloną historyjkę.

Skoro dziadek zmarł w domu, to szpital w tej historii nie ma prawa odgrywać żadnej roli.

Do zgonu wzywa się lekarza z poradni, on orzeka o zgonie, wystawia akt zgonu, następnie rodzina dzwoni po zakład pogrzebowy i rozpoczyna czynności pochówkowe.

 

Grunt że sobie to wyjaśniłeś po swojemu :) 

Niestety dziadek pochowany w tamtym tygodniu nie będzie miał tak dobrego humoru jak Ty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Grunt że sobie to wyjaśniłeś po swojemu :) 

Niestety dziadek pochowany w tamtym tygodniu nie będzie miał tak dobrego humoru jak Ty :) 

Nie no. Grunt to wskoczyć z kłamliwą i oszczerczą historyjką do tematu, naobrażać, a kiedy ktoś prostuje fałszerstwo to unieść się dumą i niczym Wałesą mieć pretensje jak ktoś śmie śmieć podważać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Nie no. Grunt to wskoczyć z kłamliwą i oszczerczą historyjką do tematu, naobrażać, a kiedy ktoś prostuje fałszerstwo to unieść się dumą i niczym Wałesą mieć pretensje jak ktoś śmie śmieć podważać. 

Czyli jestem wg Ciebie kłamcą? 

Spoko :) Dawno nikogo na ignora nie wrzucałem .

Toleruje głupotę ale tylko do pewnego poziomu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Czyli jestem wg Ciebie kłamcą? 

Spoko :) Dawno nikogo na ignora nie wrzucałem .

Toleruje głupotę ale tylko do pewnego poziomu. 

To, że jesteś kłamcą udowodniłem. To że wrzucasz wobec braku argumentów mnie na ignora dowodzi jasno, że masz świadomość tego, że kłamiesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2020 o 11:57, Sebastian napisał:

Bajki się zawsze dobrze sprzedają, czego dowodem jest wpis Artlana nad Twoim.

Przypominam, że jesteś:
- kłamcą (zarzuciłeś mi używanie zwrotu ,,Marsz Niepodległości to marsz faszystów" bez żadnych dowodów)
- manipulantem oraz ignorantem (było sporo takich sytuacji, ale ostatnio chociażby twoje wpisy o strajku - ty nawet nie ogarniałeś, że to PiS złożył wniosek do Trybunału w sprawie aborcji)
- katolickim dewotą i cenzorem (vide szkalowanie kogoś za wrzucenie śmieszkowego memu z Hitlerem - mem nikogo nie atakował ani nie był wulgarny, po prostu wyśmiewał teorię, że Hilter nie wiedział o Holocauście czyli był zwykłą satyrą w konwencji czarnego humoru) 
- 45-letnim chłopem popierającym narodowców, co samo w sobie jest zabawne i po prostu żałosne (to mniej więcej jak 45-letni członek antify) :) 


Nie wykazujesz nawet minimum uczciwości intelektualnej w dyskusji, za to jesteś pierwszy do przypierdalania się o byle co. Poziom julka i polskiegognoma. :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego niektóre szpitale na siłę chcą klasyfikować pacjentów jako covifdowych?

https://www.portalwloclawek.pl/wiadomosci/3441,chaos-ws-obowiazkowej-ankiety-koronawirusa-wloclawski-szpital-swoje-ministerstwo-swoje

comment_1602973963hKKnkh90OLRLFz9cMWldvi

 

Godzinę temu, quevas napisał:

Biden prezydentem

ciekawe, czy wytrzyma chociaż do końca następnego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, quevas napisał:

zaczyna się, łapanie za słówka, próba personalnego ośmieszenia bez dyskusji z zasadnością głoszonych poglądów

udało się z Kidawą-Błońską i Komorowskim, więc dlaczego nie z młodą, uczącą się dopiero dziewczyną

A co Kolega powie o panach z Konfederacji, którzy państwowe pieniądze na działalność służbową podzielili między siebie na zasadzie zdobyczy wojennej ? Czy aby z kompromitującym dziadostwem nie mamy tutaj do czynienia ?

Nie łapanie za słówka, tylko ta kobieta jest tak wyzwolona i lepsza od jakiegoś faceta, że musiał jej facet odstąpić miejsce w zarządzie :D Czyli innymi słowy dotarła tam gdzie jest ciężką pracą wieczorami ze swoim chłopakiem. No czyli książkowa kariera.

Panowie z Konfederacji rozdysponowali pieniądze z subwencji jeżeli dobrze znam temat wypłacając pensje z góry za jakiś okres bo PKW próbuje nie pierwszy już raz przekręcić tę partię za rzekome nadużycia. Do machlojek z 200.000 na łeb członka zarządu Razemków, które poszły na komitet Lewicy czy tam kandydata na prezydenta wciąż jednak daleko, bo oni nie przekazywali kasy partii Korwin na partię Konfederacja. Zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że PiS ma ostatnio niesamowicie złą passę (częściowo ze swojej winy, częściowo na skutek czynników zewnętrznych np. przegrana Trumpa). Z drugiej strony ta partia miała wcześniej niesamowicie dużo szczęścia, chyba najwięcej w historii III RP (dobra koniunktura gospodarcza, kryzys imigracyjny sprzyjający partiom konserwatywnym, Lewica i Korwin tuż pod progiem w 2015 roku co skutkowało bezwzględną większością głosów w Sejmie, ogólny kryzys partii opozycyjnych itp) i kiedyś to szczęście musiało się skończyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, lorak napisał:

dlaczego niektóre szpitale na siłę chcą klasyfikować pacjentów jako covifdowych?

https://www.portalwloclawek.pl/wiadomosci/3441,chaos-ws-obowiazkowej-ankiety-koronawirusa-wloclawski-szpital-swoje-ministerstwo-swoje

Rappar już wyjaśnił, że to nie ma miejsca. Widocznie we Włocławku nie czytają forum 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koelner napisał:

Zostały nam Węgry . 🤣

Ostatnio podlizujemy się też turasom, podczas gdy Erdogan prowadzi działania wojenne w 3 krajach, wspiera agresję innego państwa, dąży do aneksji greckich wysp na m. Śródziemnym i Cypru, prowadzi wojnę informacyjna z Unia Europejska, oraz blokował przyjęcie planu obrony Polski i państw bałtyckich na ostatnim szczycie NATO. Ale przynajmniej konsekwentnie dobieramy sojuszników.😂

Edytowane przez Hancock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Ameryki to taki nasz "przyjaciel" jak parę dekad temu Związek Radziecki.

Tu się akurat nic nie zmieni. Jedna ambasador trzyma ten kraj za jaja.

A fatalne rządowe przetargi, przepłacanie za gaz dalej będą czy jaki tam sobie geszeft Amerykanie wymyślą, to Polacy za poklepanie po plecach na pewno chętnie zapłacą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Z Ameryki to taki nasz "przyjaciel" jak parę dekad temu Związek Radziecki.

 

bardzo z dupy porównanie.

 

A z USA czy jakimkolwiek innym 'znaczącym graczem na arenie międzynarodowej' warto współpracować (i już zupełnie bez względu na to kto tam czy u nas akurat jest u władzy), m.in. dlatego że nasz największy gospodarczo sojusznik,  czyli Niemcy, tak dobrze dogaduje się z Rosją na wielu polach, w tym niektórych 'strategicznych'. Tzn mam wrażenie, po tym co napisałeś że zdajesz sobie sprawę z zależności o których piszę, mimo to z jakichś powodów się nie zgadzasz.

2 godziny temu, josephnba napisał:

Trump już wzorem kaczynskiego wieszczy przekręt i fałszowanie

 

nie żebym go jakoś szczególnie bronił, ale jak on by wygrywał to właśnie #BLM rujnowałby witryny sklepowe, więc w sumie to mniejsze zło chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rw30 napisał:

bardzo z dupy porównanie.

 

A z USA czy jakimkolwiek innym 'znaczącym graczem na arenie międzynarodowej' warto współpracować (i już zupełnie bez względu na to kto tam czy u nas akurat jest u władzy), m.in. dlatego że nasz największy gospodarczo sojusznik,  czyli Niemcy, tak dobrze dogaduje się z Rosją na wielu polach, w tym niektórych 'strategicznych'. Tzn mam wrażenie, po tym co napisałeś że zdajesz sobie sprawę z zależności o których piszę, mimo to z jakichś powodów się nie zgadzasz.

Ameryka nie jest żadnym gwarantem pokoju dla Polski, by rozkładać przed Nimi nogami.

Ja wiem, że Polska to nie Kurdowie, ale polityka jest bezwzględna i mamy na to wiele historycznych przykładów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.